Máte s touto formou studia nějaké zkušenosti? Koukám po nějakém 4-letém, ale těch je vážně jenom strašně málo, rozhodně nehledám žádné nádstavbové. Nejvíc mě zatím tak zaujal Educa net gymnázium Brno/Praha, nebo program Kunovice, ale ten na mě nepůsobé možná nejlíp

arrow
Neprodává v Bazaru

HoneyL
kamarádka studuje SŠ dálkově, sice ani jednu z těch co jsi psala, má zaměření na výpočetní techniku,počítače,atd....Má to teda na 5 let. Do školy chodí 1x týdně, vždycky v úterý na celý den. Zatím si to teda chválí, škola jí baví a anvíc ví že jí musí dodělat,protože má jen ZŠ. V 16-ti otěhotněla a věnovala se miminku, ale samozřejmě nechtěla zůstat jen se základkou.Teď je ve druháku a zvládá to celkem v pohodě

arrow
profile_image
Tija
od 28. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

HoneyL
Taky nechodim ani na jednu z těhle škol, ale dělám obchodku v Satalicích. Mám to tedy taky na pět let, teď jsem ve třeťáku a tenhle rok mám docela krizi... Čtyřletý jsem nikde ani neviděla, většinou je to právě na těch pět let. Nebo na tři, pokud už máš aspoň výučák...

arrow
profile_image
Bedna
od 12. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,
taky dělám dálkově střední školu a to konkrétně Obchodní Akademii EH v Brně.
Dálkové studium je vždy o rok delší než klasické,takže myslím že 4leté studium neseženeš.
Znamená to že denní sš trvá 4 roky,dálkové 5let...
Vyučovaní máme vždy každý sudý týden v úterý a čtvrtek,od 14:15 tak do 19:00.
Kdyby jsi měla nějaký otázky stačí se zeptat,momentálně jsem ve 4.ročníku,nastoupila jsem už do druhého(rozdílové zkoušky).

arrow
profile_image
zdena73
od 13. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

HoneyL
Ahoj, studuji dálkově Veřejnosprávní činnost - čtyřleté v Praze. Škola 1 x týdně 14,40 - 20,05h. Škola mě baví ale je to dost náročné z každé hodiny úkol, a když se nepřipravíš tak máš smůlu. Je tam dost testů .

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já teď nastoupila na SSOŠ Cestovního ruchu, 4 roky, ale vzali mě hned do čtvrťáku, s tím, že složím 6 rozdílovek, mám před sebou ještě 4, do měsíce musí být. Každou hodinu testy, jezdí se tam jednou měsíčně v pátek, zhruba na tři hodiny... Vypadá to jednoduše, ale učení až nad hlavu..

wow holky tak to jste mě potěšili. Já sem právě těch 4-letých našla bohužel taky málo. Učeního bude hodně, s tím počítám.
Kiki20
To je super, byla bych taky radši kdyby mě vzali zrovna do vyššího ročníku. A musela jsi předtím dokládat že jsi už ty ročníky měla třeba jiné škole? Nebo stačí když jim uděláš rozdílovky a můžou tě dát do jakého ročníku chceš (i když počítám že ty rozdílovky jsou sami o sobě strašné)

arrow
profile_image
Kiki20
od 26. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No já jsem skončila v polovině 4. ročníku na všeobecné OA, pak jsem byla dva a půl roku bez školy, jenom jsem pracovala, doložila jsem tedy vysvěčení ze třeťáku. Protože na CR jsou ale trošičku jiné předměty chtěli mě šoupnout do třeťáku, abych se lépe zaklimatizovala, ale narovinu jsem řekla, že ne, že chci do 4ťáku Rozdílovek mám tedy 6, zpravidla CR, zeměpis, dějepis..všechno, co probírali oni 3 roky, já na to mám měsíc, chtěla jsem témata již před "prázdninama", ale měli tam fofr, takže mi je nedali, ještě ani nevěděli, kdo co bude učit. Ale nevlastní taťka tam předloni také maturoval, měl výučák, chtěl si dodělat maturitu (Podnikání), to je tuším na dva nebo spíš tři roky a vzali ho do posledního ročníku. Také byl po učňáku na střední, také skončil ve třeťáku. Mám to do školy cca 182 km, ale protože se tam jede jednou měsíčně, tak mi to zas tak nevadí, alespoň se provětrám Ale finančně to není zrovna nejlevněší.

arrow
profile_image
Lucka1991
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já znám školu v Praze 4-letej nebo 5-letej obor.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené