Trpím velkou trémou před pohovory,polévá mě studentý pot,je mi špatně,občas před pohovorem i zvracím. Nedokáži se dívat z očí do očí,souvisle komunikovat.Žiji v zahraničí takže i všechny pohovory mám v anglickém jazyce ,který mám celkem dobrý,ale když jsem potom na místě a personalista se mě na něco ptá tak neumím dát dohromady souvislou větu kterou bych jinak řekla úplně perfektně.Mám obrovskou trému i když jsem připravena a jindy za neformálních situací pohotová jak v češtině tak i v angličtině.Zkusila jsem psychologa,prášky a jiné podpůrné prostředky ,ale nic mi nikdy nepomohlo až na alkohol.Dala jsem si dvakrát dvě deci vínka a hned to všechno šlo.Ne tak perfektně ,ale rozhodně lépe než jindy.Nejsem žádná alkoholička.Přes týden se pití ani nedotknu ,ale prostě za takových situací mi hodně pomáhá .Bojím se aby ze mě alkohol nebyl cítit,panáky nepiji protože se mi z nich dělá špatně ,prý nejsou tak cítit.Chtěla bych znát váše názory a zkušenosti.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně ne! Já jdu teď studovat personalistiku, ale vím, že jakmile by mi na pohovor přišel někdo, z koho bych cítila alespoň trochu alkohol, tak by se pohovor ani nekonal a šel by, odkud přišel.

Cituji malutka: Já jdu teď studovat personalistiku, ale vím, že jakmile by mi na pohovor přišel někdo, z koho bych cítila alespoň trochu alkohol, tak by se pohovor ani nekonal a šel by, odkud přišel

Já vím.Je mi to úplně jasné,že to takhle nemohu dělat.Ale zase si říkám..troška alkoholu,hodně žvýkaček.Kdyby to opravdu nebyl asi jediný způsob který mě dokáže uklidnit tak bych se na to také vykašlala to je jasné.Jenže je mi 21 a jestli se to takhle bude stupňovat tak nevím co budu dělat.Práci potřebuji,obzvláště když to bude má první.

arrow
profile_image
malutka
od 22. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Delbinka:
Podle mě alkohol v tomto případě neřeší příčinu problému. Pak se to bude stupňovat, ty zjistíš, že jedině alkohol pomáhá a už se povezeš. A nemyslím pouze pracovní oblast.

Cituji malutka: Podle mě alkohol v tomto případě neřeší příčinu problému. Pak se to bude stupňovat, ty zjistíš, že jedině alkohol pomáhá a už se povezeš. A nemyslím pouze pracovní oblast.

Věř mi ,že už jsem zkusila hodně věcí a nic mi nezabralo.Alkohol si ráda dám o víkendech s kamarádkama když jdeme někam na párty a to je ojedinělé.Vím co dokáže a kam se s ním dá zajít.Přes týden jak jsem psala nic nepiji.Vím,že to neřeší příčinu problému,ale mám i pár kamarádek které se mi přiznaly ,že to také parkrát takhle praktikovaly.Ale zajímají mě i zkušenosti jiných slečen než mých kámarádek.

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To bych si nikdy nedovolila... Ten smrad žvýkačkou nepřebiješ, bohužel. Zkus regresi, ta ti pomůže

Cituji hrabosska: To bych si nikdy nedovolila... Ten smrad žvýkačkou nepřebiješ, bohužel. Zkus regresi, ta ti pomůže

Jo to máš pravdu...Taky těm kamarádkám to prošlo ,ale mě nemusí ,že. Regrese?...Co to je? Mrknu na to.Děkuji!

já teda nevim,ale Delbinka tu nepsala,ze si dá lahev vína nebo pár panáků...jestli si dá sklenku vínka k dobrýmu obědu a pak jde na pohovor...tak v tom nevidim žádnej problém

Reaguji na poletucha:
Tak láhev rozhodně neTo by to dopadlo...Tak dvakrát dvě deci mě většinou uvedou do ne stresové nálady,ale jinak se chovám úplně normálně,vnímám,odpovídám nrmálně a tak.Ale vím,že ten zápach asi nepřebiju tak hold zkusim co mi tu holky navrhnou jako ta regrese a tak.

arrow
Neprodává v Bazaru

NE. Co až budeš muset třeba pracovně jednat s klienty, mluvit s kolegy, s nadřízeným, to si taky pokaždé dáš?

arrow
profile_image
SantaMaria
od 25. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na poletucha: taky si myslím.

Reaguji na Delbinka: nicméně, jak už tu zaznělo, problém to dlouhodobě neřeší. Regrese je dobrá v těžkých případech, jinak bych jí hned na první místo nezkoušela, je dost psychicky náročná... Navíc, ne každý, kdo nabízí léčbu regresivní terapií, je k tomu dostatečně způsobilý, a jsou bohužel známy i případy, kdy regrese víc ublížila, než pomohla. Čímž nechci říct nic proti ní, naopak, dovede vyléčit hluboké rány, ale přistupovala bych k ní opatrně a nesahala bych po ní jako po housce na krámě.
Nějakou terapii by to ale asi chtělo, protože sklenka - dvě ti dlouho nevydrží a můžeš skončit někde docela jinde...

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No právě.. Je potřeba najít příčinu toho problému a tu trvale odstranit.. Přece u sebe nebudeš nosit celý život plácačku "kdyby nááhodou" .. Mrkni na tu regresi, je tady toho i dost na omlázku. Vzhledem k tomu, že jsem tím prošla, jsem si jistá, že by ti to pomohlo

Cituji framboise: NE. Co až budeš muset třeba pracovně jednat s klienty, mluvit s kolegy, s nadřízeným, to si taky pokaždé dáš?

To ne.S tím problémy nemám.Byla jsem parkrát na brigádách ve firmách a tohle mi problémy nedělalo.Jen ty pohovory ano.

Cituji SantaMaria: nicméně, jak už tu zaznělo, problém to dlouhodobě neřeší. Regrese je dobrá v těžkých případech, jinak bych jí hned na první místo nezkoušela, je dost psychicky náročná...

Právě toho se bojím..nechci se pouštět až do zas tak vážných terapií.
S alkoholem mám zkušenosti od 16 takže opravdu ,ale opravdu vím co dokáže a kam až mohu zajít. Dvě sklenky pouze před pohovorem mě ostřílené opravdu k alkoholismu nedovedou,

arrow
profile_image
hrabosska
od 13. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SantaMaria: Regrese je dobrá v těžkých případech, jinak bych jí hned na první místo nezkoušela

1. Mně se teda dle příznaků, které zakladatelka popisovala nezdá, že by šlo o nějaký "lehký případ" ...
2. Píše, že zkusila prášky, psychologa a jiné podpůrné prostředky... takže by ta regrese nebyla na prvním místě

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené