Cituji ivise: Tak tohle by mi teda u přítele hodně vadilo, aby slintal nad jinou babou, stahoval její fotky, vychvaloval do nebes. Pro něj by jsi měla být nejkrásnější ty a kdo soudí ženu jenom dle jejich prsou, tak je hodně povrchní a asi bych s takovým člověkem nechtěla být.

Ještě si pouštěl videa s ní z youtube z na televizi, aby měl pořádně velký obraz. A vymlouval se, že jen zkoušel HD rozslišení. No tak do háje to mohl zkoušet na jiných videích, ne? Potom prohlásil, že podle videí asi moc inteligence nepobrala, ale i tak...na inteligenci jí nikdo nehledí.

Cituji ivise: Právě jsem ukazovala její fotky příteli a tak můžu zveřejnit jeho názor "no fuj" Takže určitě se tenhle typ ženský nelíbí všem a věř nebo ne, znám chlapy, kteří mají radši takový no...zkrátka "do ruky" a tomu mýmu to setsakramentsky věřím. Každopádně přítelovi můžeš s určitostí říct, že obdivuje někoho, na kom se nevyřádila příroda ale plastický chirurg

Taky znám takové chlapy, kterým se líbí tak akorát do ruky. To i jeden můj kamarád si ze mě dělá ***** a říkal že to co mám já by nechtěl mít doma, natož tuhletu krásku. Má doma holčinu s béčkama a pochvaluje si, jak je to supr.

arrow
profile_image
ivise
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji danysska: Založil o ní stránku na Wikipedii, nahrával její fotky

Tohle je už vážně nenormální chování, zkus si s ním o tom promluvit, určitě ti to musí vadit! Já bych tohle tomu svýmu zatrhla, protože aby přede mnou básnil o nějaký jiný ženský, to bych určitě nepřekousla. Naštěstí tohle se nás netýká a já ti přeju pevné nervy a rozumnější chování tvého protějšku

danysska
asi to máte trošku nedořešený.....

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji danysska: Taky znám takové chlapy, kterým se líbí tak akorát do ruky. To i jeden můj kamarád si ze mě dělá ***** a říkal že to co mám já by nechtěl mít doma, natož tuhletu krásku. Má doma holčinu s béčkama a pochvaluje si, jak je to supr.

Takových je ale naprostá většina-nebo aspoň kámoši to tak říkají, že 2ky nanejvýš 3ky a větší se jim nelíbí a celkově mi přijde, že víc chlapů je dolňáků.

Zanet96
Já bych moc neřešila, kdyby si prostě prohlížel nějaké takové na netu, ale když se zaměří na jednu jedinou a je z ní fakt udělaný, tak mi to vadí.

Cituji klaryynkaa: VŮBEC BYCH SI S NÍ NELÁMALA HLAVU

Ráda bych, ale fakt mě to naštvalo.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
Tak možná by mě to časem trochu lezlo na nervy,nevim,ale já jsem fak asi jiná
Na virtuální osoby neumím žárlit,
A co s tím?Asi nic nenaděláš,viď?

Cituji Aysel: No prominˇ, ale chová se jako idiot. Nezamrznul třeba v pubertě?

Tak to fakt nevím V tomhle případě možná ano

arrow
profile_image
ivise
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji danysska: Já bych moc neřešila, kdyby si prostě prohlížel nějaké takové na netu, ale když se zaměří na jednu jedinou a je z ní fakt udělaný, tak mi to vadí.

Přesně tak, tohle už je hotová závislost a mánie. Zkus si s ním o tom promluvit a říct, že ti to vadí a jestli je normální tak s tím přestane, i když ne třeba úplně, tak alespon před tebou. Zajímalo by mě, jak by se jemu líbilo, kdybys taky neustále pěla chválu na nějakýho mužskýho, jestli by byl úplně v klidu a nevadilo by mu to.

ivise
Miabella
Zanet96
Ale snad se to doufám vyřešilo. Omluvil se za to a utrousil něco o tom, že ho nenapadlo že by mi to mohlo vadit.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Cituji Zanet96: No,tak jsem asi divná,něco takovýho by mě bylo úplně jedno,je to virtuální osoba a ať si o ní diskutuje jak chce a kde chce.

Říkej si co chceš, ale já si stejně myslím, že by ti to ÚPLNĚ jedno nebylo. Asi žádné z nás. Ale promiň, nechci ti vnucovat svůj názor.

Souhlasím s holkama, že je pubertální chování. Přijde mi, že si tě vůbec neváží a nemá k tobě úctu.

Víš co, zkus to také nastahuj si na plochu fotky nějakého krasavce atp., uvidíme, jak bude reagovat...

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

danysska tak začni aj ty sťahovať fotky nejakého vypracovaného fešáka, založ si blog, 3 dni nehovor o ničom inom, zožeň si plagát, jeho filmy o ňom, keď mu nedopne, tak je asi fakt mimo.

arrow
profile_image
ivise
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji danysska: jaká je to kost

A chválí vůbec taky tebe? Pro sebevědomí ženy je to velmi důležitý, nebo alespon mě to vždycky hřeje u srdce, když mě přítel pochválí, že mi to sluší a že jsem pro něj nejhezčí já. Zrovna nedávno jsem se ho ptala, kdo se mu ze známých osobností líbí jako žena a on na to "no přece ty", já na něj, ale ne vážně kdo...a on TY a basta!

Prolezla jsem spoustu diskuzí a drtivá většina chlapů psala, že jsou to zaručeně pravá prsa. A nemůžu ani napsat co by s ní všechno dělali, protože bych to tu měla samou hvězdičku. Fakt to byl hnus, co tam ti chlapi psali.

danysska
chlapi jsu čuňata,ale nesmíš tomu věřit, 95% z nich by se ani nepostavil, jak by byli nervní

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené