arrow
profile_image
Kaculka
od 3. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jak by mu asi bylo, kdyby sis nahrála fotky Rosenberga a živě diskutovala s kamarádkami na které fotce HO má fakt nejlepšího

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
Tak hlavně,že se to tak nějak vyjasnilo a taková krásná baba jako ty,moc konkurence nemáTak snad budeš mít už v dušičce klid a nebude tě zlobit.

dipendenza
Věř,že jsem extrém,vzhledem k tomu kde jsem se leta pohybovala a s tím,že můj přítel měl zvláštní povolání a je to fotograf,to bych se bývala užárlila a na reálné osoby
Jak jsem řekla,třeba by mě tím časem trochu štval,ale nevim.

Víš co, zkus to také nastahuj si na plochu fotky nějakého krasavce atp., uvidíme, jak bude reagovat...
Taky mě to napadlo

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji dipendenza: Zanet96No,tak jsem asi divná,něco takovýho by mě bylo úplně jedno,je to virtuální osoba a ať si o ní diskutuje jak chce a kde chce.

Říkej si co chceš, ale já si stejně myslím, že by ti to ÚPLNĚ jedno nebylo. Asi žádné z nás. Ale promiň, nechci ti vnucovat svůj názor.

Souhlasím s holkama, že je pubertální chování. Přijde mi, že si tě vůbec neváží a nemá k tobě úctu.

Jasně je rozdíl jestli když třeba odjedeš se podívá na porno nebo když je takto 3 dny posedlý! Ono je rozdíl dívat se na problém jen teoreticky když holka nemá chlapa, teoreticky když ho má a představí si ten problém přímo na něj a řešit ho ve skutečnosti.

Cituji ivise: A chválí vůbec taky tebe? Pro sebevědomí ženy je to velmi důležitý, nebo alespon mě to vždycky hřeje u srdce, když mě přítel pochválí, že mi to sluší a že jsem pro něj nejhezčí já. Zrovna nedávno jsem se ho ptala, kdo se mu ze známých osobností líbí jako žena a on na to "no přece ty", já na něj, ale ne vážně kdo...a on TY a basta!

Ale to zase právě že jo. Dokáže pochválit, být milý a tak. Když se oháknu, tak si dokonce i všimne a pochválí. To zas jako v tomhle směru mu nemám co vyčítat.

Cituji dipendenza: Víš co, zkus to také nastahuj si na plochu fotky nějakého krasavce atp., uvidíme, jak bude reagovat...

Cituji Murphy: tak začni aj ty sťahovať fotky nejakého vypracovaného fešáka, založ si blog, 3 dni nehovor o ničom inom, zožeň si plagát, jeho filmy o ňom, keď mu nedopne, tak je asi fakt mimo.

No mám nastahované fotky nějakých fešáků (a dokonce mnohem větší hromadu než toho měl on), ale když to našel, tak nic neřek, protože mu to prý nevadí. Tak nevím, jestli mu to nevadí, nebo si myslí, že jsem to udělala z trucu.

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

framboise
Holky,ok,já vím,že tak většina holek reaguje,ale já se znám nejlípJak říkám,jsem asi jináMožná bych i reagovala jinak jako hodně mladá,nevim.

Cituji Miabella: chlapi jsu čuňata,ale nesmíš tomu věřit, 95% z nich by se ani nepostavil, jak by byli nervní

Tomu docela věřím

Cituji Kaculka: Jak by mu asi bylo, kdyby sis nahrála fotky Rosenberga a živě diskutovala s kamarádkami na které fotce HO má fakt nejlepšího

To by mě taky zajímalo, jak by mu bylo. Hmmm, ale je to dobrý nápad ale Rosenberg se mi zrovna moc nelíbí

Cituji Zanet96: Tak hlavně,že se to tak nějak vyjasnilo a taková krásná baba jako ty,moc konkurence nemáTak snad budeš mít už v dušičce klid a nebude tě zlobit.

Děkuji moc Snad už ho nenapadne žádná taková "kravina".

Cituji Zanet96: Holky,ok,já vím,že tak většina holek reaguje,ale já se znám nejlípJak říkám,jsem asi jináMožná bych i reagovala jinak jako hodně mladá,nevim.

To bude taky možná tím, že mi bude teprv 22 a před tím současným jsem byla 5 let s takovým.....spousta hvězdiček....který podváděl, lhal atd. To by bylo na vydání celé knihy. Takže jsem docela nedůvěřivá a žárlivá. To jsem ale psala do jiných diskuzí.

arrow
profile_image
berusa
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
Ty jo, tak takový chování by mě teda u přítele taky hodně štvalo...A zrovna, kvůli téhle- jako v obličeji celkem pěkná, ale ty prsa, to už ani nejsou prsa a ta podprsenka to je jak dva stany...a přírodní to teda není ani náhodou.

Zanet96

Souhlasím s Tebou, pokud jde o fotky nějaké kdovíjaké virtuální přikrášlované nahotinky, taky bych se z toho nijak nehroutila. Něco jinýho by bylo, kdyby si do počítače nahrával hambatý fotky sousedky, to by mi teda asi vadilo hodně!!

danysska

A Ty buď v klidu, jsi krásná holka, se super výstřihem, nějaká taková rádoby přírodní krasavice na tebe nemá!!

Cituji Nelunka: Neznám jí, ale stačej mi obrázky tady..

Jestli se chceš "pokochat", tak tady je ještě její profil na myspace a oficiální stránky. Na obou se dočtete, že má přírodní prsa.
URL
URL

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

danysska
tak Ti držím palečky.
A oproti Tobě jsem stará rašple,takže mám proto možná na různé věci jiný pohled.

berusa
díky,taky mi říkají,že má podprda jsou dva stany,jelikož jsem opravdu vnadná

arrow
profile_image
Zanet96
od 26. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

1EPE
super,tak nejsem jediná,už jsem si myslela,že jsem asi fakt jiná)

Cituji 1EPE: Souhlasím s Tebou, pokud jde o fotky nějaké kdovíjaké virtuální přikrášlované nahotinky, taky bych se z toho nijak nehroutila. Něco jinýho by bylo, kdyby si do počítače nahrával hambatý fotky sousedky, to by mi teda asi vadilo hodně!

Jenže on si nějak neuvědomoval, že je přikrášlovaná a myslel si, že je všechno od přírody. Tenhle fakt mě na tom vytáčel nejvíc.
A jasně, kdyby to byla nějaká sousedka, kámoška nebo kdo ví co, tak bych ho asi vzala pánvičkou po hlavě. Nějaká internetová koza ještě není katastrofa.

Cituji 1EPE: A Ty buď v klidu, jsi krásná holka, se super výstřihem, nějaká taková rádoby přírodní krasavice na tebe nemá!

A za to moooc děkuju

Cituji Zanet96: A oproti Tobě jsem stará rašple

Určitě bych Tě takhle nenazvala Ale věřím tomu, že s postupem věku se na různé věci budu dívat jiným pohledem.

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Teď koukám na její stránky a musím říci, že se mi v obličeji moc líbí, ale neukamenujte mě Ale bůh ví, co všechno má umělé...Třeba tady:

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené