Cituji Vaneskka: jenom to nesmíte přehnat.

to je právě ono, každý make-up je jen rozemletý šutr, záleží jak jemně a v jaké koncentraci.. Tento je jemný a koncentrovaný, naflákat si ho jen prsty nedoporučuju.
Když se pod něj dobře namaže a nanáší se v malém množství jen jakoby "špinavou" houbičkou, není vůbec problém použít na celý obličej. Chtěla jsem ho nedávno vyměnit za nějaký "lepší dražší" a zkoušela kdeco, ale stejně to u mě vyhrál, jak chováním, tak odstíny pro "sejry" (mám 211)
Když se nechá trochu vyschnout odmáčknutý vedle do nějakého kelímku, je z něj super bodový korektor.

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mufallo: "sejry" (mám 211)

Tak co sou potom ti co mají 208?

Já náhodou už jsem z těch, co v normální drogerce většinou nepochodí.. 208 je ještě víc no , ale hlavně je to jiný barevný tón, který mně osobně nesedí, neb potřebuji trochu do růžova.

arrow
profile_image
jabima
od 2. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mufallo: Já náhodou už jsem z těch, co v normální drogerce většinou nepochodí

No s tím mám taky problém. A jak to teda řešíš? Objednáváš z netu?

Co už mám osvědčené tak z netu, nebo v zahraničí mívají mnohem víc odstínů, ČR je vždycky výprodej světa .
Taky může být zajímavé myslím na www.taaz.com je virtuální šminkovna na vložené vlastní foto, sice monitor barevně zkresluje, ale dá se aspoň najít , které značky mají zajímavé odstíny, a pak ev. zapátrat v praxi po vzorku.
Ale co do makeupu Dermacol u mě vede, za ty prachy..

arrow
profile_image
Myskamaus mojeid
od 2. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je levný a dá se taky používat jen jako korektor-doporučuju,lepší než třeba NYX je určitě.

arrow
profile_image
Sonia
od 20. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, prosím, nevysušuje tak jako acnecolor..? ten je totiž léčivý a používám ho na vysušení pupínk. Ale chtěla bych právě corektor, který nebude vysušovat... a prosím ještě holky s mastnější pletí o reference...drží Vám dlouho? ptám se hlavně těch , co ho používají jako makeup.
Děkuji moc!!

Sonia
mě nevysušuje....a s výdrží neporadím, používám ho jen jako korektor, jako make-up si ho nedokážu představit.

Dermacol je ohledně vysušování nevinný, není to žádný vysušující dryják "zmatňující a pro mastnou pleť" apod. Ale je v něm hodně pigmentu a málo "ředidla", takže je radno se pod něj namazat něčím mastnějším, aby se dobře roztíral, pokud ho chceš plošně. Tak se dá v pohodě použít, ale musí se to umět, dávat ho málo, vpodstatě jen tlapkat špinavou makeupovou houbičkou.. Jako korektor je fajn prstem, případně dát si ho do někam do kelímku vedle, aby trochu vyschl. Já jsem slušně mastňák, a drží určitě líp než acnecolor.

arrow
profile_image
chicka_lady
od 17. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Koupila jsem si ho nedávno, protože jsem potřebovala hodně krycí make-up, ale na obličeji působil hrozně nepřirozeně, ale jako korektor je výborný.

arrow
profile_image
CarolineSweet
od 22. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Můžu se zeptat v jaké drogerii kupujete Make-up cover? U nás v DM nic není ... Rossmana tu nemáme, jedině Schlecker, Teta, DM, ...

Pokud není, tak zkus jejich eshop, nebo se ptej, třeba ti ho objednají. Pražáci můžou taky do firemního salonu v Černé růži. Bývá bohužel málokde i tam, kde mají dermacol stojan..

Cituji CarolineSweet: Můžu se zeptat v jaké drogerii kupujete Make-up cover?

Rossman a Schlecker.

Po přečtení Vašich spokojených názorů jsem si jej pořídila taky. Konkrétně 209, mohla bych mít ovšem o něco tmavší. Každopádně je úžasný! Zakryje absolutně všechno a drží !

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Holky prosím potřebovala bych radu ohledně odstínů Dermacol Cover. Dnes jsem si ho šla normánlě do Schleckera koupit a překvapilo mě, že nemají vzorečky; na krabičce není ani napsaný název odstínů (abych si udělala představu alespoň o tom, zda je tmavý či světlý) ale pouze číselný kód a tuba se nedá otevřít a podívat se, protože je tam takové to hliníkové víčko, co se musí propíchnout. Může mi tedy někdo poradit, podle čeho si mám vybrat odstín? Dají se někde sehnat vzorečky? Případně nemáte někdo srovnání odstínů s jinými make-upy (sháním odstín podobný Dermacol 24hod č. 2) Díky

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené