Nazdárek holky,

do mé SP bych ráda uvedla pár příkladů ze života ohledně BOZP, co jsem se dočetla na internetu, tak je BOZP povinné bez ohledu na velikost organizace jednou ročně, je to pravda ? Našla jsem to pouze v jednom článku a nikde jinde se mi to už nepotvrdilo.

Dále by mě zajímalo jaké máte se školením zkušenosti ? Bylo nudné, zajímavé ? Jak dlouho trvalo ? Jak často se školíte ? Na jaké pracujete pozici, čím se zabývá Vaše společnost a kolik má cca zaměstnanců ?

Moc děkuji za pomoc !

arrow
profile_image
TrissRanuncul
od 9. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ano, je to povinné jednou ročně. Mrkni sem třeba ti to nějak pomůže. Jsou tam i jiná školení a různé info http://www.ppeshop.cz/bozp.aspx

arrow
profile_image
Mircca
od 14. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pracuju v pojišťovně a na všechna školení využíváme online systém instructor. http://www.instructor.cz/cz/ V první části je prezentace celého školení, následně test, který musíš udělat a pak jen vytiskneš certifikát. Celkem je to práce na půlhodiny. Je to jednoduchý systém, používají se i obrázky, takže i takové příjemné. Ne jak pár hodinové školení, kde jen posloucháš. Taky ten systém upozorní na nové školení mailem.

Holky moc děkuji !!

arrow
profile_image
Nufice
od 21. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,

naše firma podniká ve stavebnictví, spediční činnosti. Máme asi 12 zaměstnanců a školíme se na BOZP opravdu jednou ročně. Trvá to asi hodinu, ale už nám každý rok neomílá vše znova, ale spíše novinky a zkušenosti na co si máme dát pozor, co zažil v jiných firmách apod. Pak se spíš ptáme, co nás zajímá, čemu nerozumíme, takže pro mě to nudné určitě není.

Jako každý rok nás od školitele ještě čeká přepadovka, kde v naší firmě bude zase něco "hořet" a náš požární velitel hlídky nás musí do dvou minut vypakovat z kanclu na shromaždiště.

Tak snad jsem ti trochu pomohla.

Reaguji na Nufice:
Určitě jsi mi moc pomohla, děkuji

arrow
profile_image
Innes
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, pracuji ve zdravotnictví, školení bývá jednou ročně cca 3hodiny? strašně nudný Školí náš "bezpečák" a nijak získané vědomosti neověřuje, spíš pak nárazově při kontrolách k akreditacím apod. se ptají i na věci z BOZP

Reaguji na Innes:
Děkuji !!

nevím jak často, ale my jsme školeni pravidelně na konci srpna, každý rok, nádhera

arrow
profile_image
Ketushka
od 21. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky!

Tak já nedávno měla toto školení, když jsem nastupovala na brigádu do farmaceutické společnosti. Pustili nám 45-minutové video, kde byly všechny informace. Pak jsme museli napsat test. Myslím, že tam bylo kolem 10 otázek a mohla jsi mít 2 chyby. Dali to všichni.

Reaguji na Ketushka:
Děkuji moc !

Já mám u nás ve společnosti na starosti mimo jiné i BOZP a PO. Je to formou e-learningu, musí to absolvovat každý zaměstanec 1x za 2 roky. Pokud někdo jezdí na služební cesty autem (je jedno jestli svým nebo služebákem) tak si musí udělat školení řidičů.
Nám to zajišťuje www.civop.cz a test má každý hotový max za 10minut.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené