arrow
profile_image
ana
od 16. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mrknětě na Intru http://www.maxizdravi.eu/ je to zajímavé...Nemáte s tím někdo zkušenosti na detoxikaci organismu? Funguje to? Poraďte

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Aničko, zkus to vzít selským rozumem : Myslíš si , že v jablečném kompotu je stejně tolik vitamínů jako v čerstvém jablku? Nemyslíš, viď? A proč si tedy myslíš, že v převařených bylinách, zakonzervovaných lihem bude nějaký zázrak? Ono ti to asi neublíží, ale očistu těla můžeš provést daleko levněji a efektivněji. Zkus třeba mladé kopřivy, to už dělaly naše prababičky. Trošinku se o toto téma zajímám, pokud budeš chtít, uveď mi, co přesně by sis potřebovala pročistit ( játra? ) a kterému léčitelskému směru věříš? ( např. alternativní medicína, MUDr. Jonáš, čínské léčebné metody, bylinkářství, reiki, krystaly, atd.)

arrow
profile_image
Martina19
od 4. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ana
Elina
jo a kysané zelí,to je nejlepší...jím ho samotné,tak půl kila denně a celý jeden týden

arrow
profile_image
Romana2063
od 23. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Elino, jak přesně poznám, že bych potřebovala pročistit třeba játra? Podle nějakých konkrétních příznaků?

arrow
profile_image
Elina
od 24. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Romana2063
Dobrá otázka.
Budu se snažit být stručná, ale musím začít trochu rozvláčně :
Každý člověk vykazuje objektivní a subjektivní symptomy. Objektivní symptomy jaterního poškození jsou například zvětšená játra, tmavá moč, žluté bělmo, svědivá vyrážka, atd. Každý tento příznak patří do rukou interního lékařství, v žádném případě to není na domácí samoléčbu. Ještě bych tam zahrnula i dva subjektiní symptomy, a to bolest (nebo tlak) v oblasti jater a dlouhodobou únavu.
Takže tímto naprosto vyřazuji ze hry druhou část tvojí otázky. Prostě při jakémkoliv, i jednotlivém příznaku rychle mazat k lékaři.
Alternativní medicína popisuje ještě další tělesné symptomy, které souvisí s jaterní činností..
Jsou to třeba oční problémy ( např. světloplachost), které způsobuje dráha žlučníkového meridiánu, silná vznětlivost a agresivita, buzení se ze spánku kolem jedné hodiny po půlnoci, odpor ke smaženým jídlům, a další a další a další …
Tyhle věci nemusíš mít nastudované, stačí když navštívíš někoho, kdo se nějakou formou alternativní medicíny zabývá. On už bude mít svoje metody, jak zjistit, jestli Tvoje játra volají o pomoc. A je úplně jedno, jestli to zjistí virgulí, automatickou kresbou nebo irrisdiagnostikou.
Jelikož játra jsou takový centrální tělesný lapač toxinů, je více než jasné, že za ty léta nepřetržitého fungování si nějakou tu detoxikační kůru zaslouží, ale pozor – měla by se provádět hlavně na jaře a zásadně jen pokud jsou játříčka bezproblémová. Pokud je tam nějaká dysfunkce, tak silná bylinná očista játra zbytečně zatíží a může jim dokonce i uškodit.
V tomto případě se pak bylinky ordinují cíleně a v jemných koncentracích.
Takže abych to nějak shrnula:
Pokud máš jaterní testy v naprostém pořádku, netrpíš alergiemi a necítíš se unavená, stačí Ti každý rok jednorázová jarní detoxikace.
Pokud máš jaterní testy mírně zvýšené, ale lékař nenařídil žádnou medikamentózní léčbu, požádala bych nějakého léčitele, aby mi určil léčivou bylinu i dávkování individuálně na můj problém.
Hlavně neposlouchej řeči sousedek o tom, že úžasně zabírá pampeliškový kořen, naložený v lihu. On sice opravdu úžasný je, ale musí se vědět, kdy a jak ho použít. Preventivní podávání bylinek se většinou nevyplácí. ( Penicilin je taky úžasná věc, ale když preventivně spolykáš tři balení, nebudeš zdravější, ani odolnější ).
Pokud přece jen budeš chtít za každou cenu udělat pro játra něco dobrého, zkus si namlet vlašské ořechy a namíchat je s medem v poměru 1:1. Je to recept slavného léčitele a jasnovidce Františka Ferdy a doporučuje užívat jednu kávovou lžičku ráno nalačno po dobu tří týdnů.

Můj recept - čaj s kopřivy.
Ale mlaďoučkých, natrhaných na zahradě, ne u cesty někde, a je to super.
Vynikjící je i koupel v kopřivách.
Pomůže to i v tom, že pokud máte suchou pokožku, tak při tom. Mne to pomohlo.

Ještě k té koupeli - jednou za měsíc není nad pivní koupel. Praktikuji úspěšně a o svátcích jedu na tři dny do pivních lázní. Koupele v pivu, zábaly chmelové, ječmenové. paráda.
Najděte si na Google "PIVNÍ LÉZNĚ"

Cituji: Elina
Je to recept slavného léčitele a jasnovidce Františka Ferdy
Jeho rady jsou skoro tak dobré, jako rady doktorky Kamenické - tzv. Báby radnické od Rokycan. Bohužel již zemřela, ale moji tetu držela nad vodou s vážnou chorobou přes 11 roků.

Mimochodem naše hokejová mužtva si ji brali s sebou, před olympiádou hoši hokejisti podstupovali u ní ozdravé kůry. Má sice následovnici, ale to už je jen takový odvar...

Iva

Cituji: Elina
očistu těla můžeš provést daleko levněji a efektivněji.
Ještě k tomu pročištění - kolik vypijete denně tekutin - nemyslím vázaných v jídle, ale skutečné pití.
Já se snažím tak litr a půk - obyčejné vody.
A slyšela jsem, že jeden den v měsíci by se mělo pouze pít, nejíst, a něco říkali o mrkvové štávě. Nevím, zda to není nesmysl. Pak budu jak mandarinka oranžová... Pokud víte radu, sem s ní.

Děkuji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Iva

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ivo, já už radila.
Zmiňovala jsem tu aloe šťávu.
Na pročištění střev, žaludku a jater. Kopřivový čaj je taky super, lítám na toaletu, jak divá...Jinak ještě zelený čaj a ten na mě působí také močopudně. Z čajů je ještě výborný na posílení s rakytníkem a samo že šípkový, ale musí být sbírané šípky.
Ještě na pročištění střev je úžasný - zelený jíl. Večer lžičku zaliju a ráno tak půl dcl vypiju. Vyčistí to včecko v záhybech ve střevách a žaludku. Sama jsem si to dávala po salmonele, když jsem měla furt blbé výsledky.

arrow
profile_image
tarja
od 1. 11. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj mrkněte na www.nadeje-byliny.eu já od nich užívám bylinné tinktury a super.

arrow
profile_image
Lenka l
od 29. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tarja,
objednávala jsem minulý týden na naděje-byliny a zatím mi nepřišlo žádné potvrzení objednávky.Mám tam zavolat nebo to chodí bez toho potvrzení.

Iva
Ahoj Ivi, nemáš náhodou nějaký recept na koupel proti svědění pokožky? Myslíš že ta kopřivová by taky mohla zabrat? Mám hodně suchou a po koupání mě hrozně svědí pokožka i když se namažu krémem :(

Ahojky na detoxikci je tady dobry Denoxinal je v tabletach a je moc fain ted ho zase beru po roce a hned se citim lepe :o) vrele doporucuji

arrow
profile_image
Anna Marie
od 21. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já se kvůli tomuto problému nekoupu a ani můj malý syn ne /stejné příznaky/, jen se sprchujeme. Zhoršení příznaků svědění pokožky mám taky když začnu se sladkým, teď už si dám jen sem tam čtvereček tmavé čokolády a mám klid.

arrow
profile_image
SweetHarmony
od 13. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si poslední dobou zase navykla na kafe. To asi není moc zdravé, co? Prý taky zanáší. Pijete ho?

arrow
profile_image
Anna Marie
od 21. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem závislák na kafi, ráno vstanu a poslepu mířím ke konvici, zaliju si smrťáka, sednu k oknu a koukám ven a piju, dřív se mnou není pořízení. Cukr dávám třtinový na ukolébání svědomí a pak nescafe, to piju s medem a troškou smetany. Jinak mám moc ráda dobré latte. Nějakou radost ze života člověk musí mít, ne?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené