arrow
profile_image
lucinkama
od 23. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...a vynechala jsem svoji drogu - oříškovou čokoládu. Tak ta by mi asi fakt hrozně chyběla. Ale asi mi nic jiného nezbyde a budu muset tento problém řešit opravdu komplexně. Třeba se mi zlepší i alergie

arrow
Neprodává v Bazaru

lucinkama
Jinak mám také alergie (ne potravinové) a atopický ekzém, ale ten neřeším, protože mám od něj momentálně klid. Měla jsem ho jako mimino, malá holka, pak v pubertě a pak při stresovém období, jinak mám od něj klid.

arrow
profile_image
charlizet
od 23. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já nedám dopustit na aloe vera - užívám ho ráno a večer - je to 92% čistého aloe - všem doporučuji

padají mi vlasy, často mám kvasinky a tak jsem se dopátrala k tomu, že mám asi zanesená střeva a potřebovaly by trochu detox. Prosím poradte mi s čím máte dobrou zkušenost?

arrow
profile_image
cumaku
od 24. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Podělí se někdo o zkušenost s detoxikací organizmu? Zlepšila se Vám třeba kvalita vlasů, pleti, nehtů? Nebo jaké měla na Vás pozitivní účinky?

arrow
Neprodává v Bazaru

Nějaký tip na pročištění aby se mi hlavně zlepšil celkový stav kůže a játra?

arrow
profile_image
Elienka
od 8. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já prošla velkou detoxikačkou. Pomohlo mi to maximálně ke zlepšení celkového stavu. Kdo chce, tak ať mi napíše. Nechce se mi to vypisovat, když si to třeba nikdo nepřečte. Je to na delší psaní

Janis: a ta aloe štáva funguje jak? Já teď užívám nápoj naturefood a zatím jsem docela spokojená. To je právě z kustovnice, acai, mladého ječmenu, chlorelly, spiruliny a dalších látek. Mělo by to být komplexní, tak přemýšlím jestli kupovat ještě něco jiného nebo ne. Je pravda, že už konečně chodím normálně na záchod, nebolí mě břicho, pleť se mi spravila a nejsem tak unavená.

Já jsem si musela nechat s detoxikací poradit a nechala jsem si sestavit detoxikační jídelníček, sice jsem si na netu našla spoustu užitečných informací, ale nechtěla jsem kupovat žádné produkty, chtěla jsem spíše ty správné věci získat z jídla a nevěděla jsem jak na to. Dočetla jsem se, že na pročeištění je dobrá voda (klasika), antioxidanty, probiotika, prebiotika a další věci...jídelníček který mám obsahuje od každého kus a po měsíci změněného jídelníčku mohu veřejně říci, že je mi mnohem lépe, cítím se lépe, nejsem nafouknutá jak balón, nejsem stále unavená a je celkově dobře

Přípravky na pročištění organismu - http://untoxin.cz Má objednávka přišla přesně v uvedenou dobu a pilulky fungují skvěle.

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo z vás neznám centrum Tělo a duše v Koldíně? chtěla bych tam jet na týdenní pobyt a zatím jsem nenašla moc recenzí...

arrow
profile_image
Krocánek
od 19. 11. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ana: a co ječmen? Máte někdo zkušenosti s ječmenem?

arrow
profile_image
Lemonida
od 12. 7. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Několika denní detox přináší více škody než užitku. Tělo se přepne do šetřícího modu, protože jíte pod bazální metabolismus. Tělo bourá svaly, protože nedostává bílkoviny. Hladoví a pak až začnete normálně jíst, víc ukládá - na horší časy. Zkuste, uvidíte sami, zda vám to něco dá

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lemonida:
Jaký několikadenní detox máš přesně na mysli, když píšeš o jeho škodlivých účincích? Detox se může provádět tolika způsoby, že je ani nelze vypsat.
To, co popisuješ ty, je klasický přístup, který se teď všude prosazuje, a stačí se rozhlédnout kolem, aby člověk viděl, kam tento přístup vede. Schválně zkus někdy pozorovat lidi kolem sebe a spočítat si, kolik z nich je opravdu(!) štíhlých, má pevné svaly, dokonalou pleť, vypadá na svůj skutečný věk apod. Mně osobně, když tohle někdy udělám, tak mi na to stačí s bídou dvě ruce s deseti prsty, a to jsem lidmi obklopená skoro neustále.
A co se týče bourání svalů, tak ty nejvíc bourají nejrůznější toxiny, kterých je dneska kolem nás spousta. Myslíš, že např. týdenní detox jen na jabkách ti odbourá svaly víc než dnešní běžná strava plná chemikálií, které tělo nedokáže zpracovávat?
Já osobně detox pomluvit nemůžu, nikdy mi neodboural nic, co by moje tělo potřebovalo, naopak mě pokaždé všeobecně nakopl. A to přibírání po něm, to je taky pěkná ... Samozřejmě, že pokud po něm opět člověk začne jíst sra.ky, tak přibere, ale to není kvůli detoxu, ale kvůli opětovně hnusné stravě, která je pro tělo nepřirozená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené