arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky,

moje normální (dřívější) barva byla skoro až mrtvolně bílá s narůžovělýma tvářema. Asi před 3 týdnama jsem se popálila krémem, udělaly se mi hrozný fleky na obličeji a nemohla jsem si na to nic dát, protože to bolelo a štípalo a to fakt cokoliv. Jenže to červenání se sice zmírnilo, ale pořád vypadám jako uhnaná a spálená od sluníčka. Bojím se že by to mohla být rosacea nebo něco takovýho, jinak teď používám krém Avene Clean AC a Differine od kožní na akné, které mi na 2 týdny skoro zmizelo, ale zase se mi to teď zhoršilo, prostě červený pupínky. Nemáte někdo podobnou zkušenost? Jsem zoufalá. Děkuju předem za odpovědi

Spíš si myslím, že máš červený obličej kvůli používání "protibeďarových" přípravků. Však uvidíš, až to používat přestaneš.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: takže vysadit differine?

Reaguji na emmadolores:
To ne. Jak dlouho jej máš používat? Psala jsem to tak, že až skončíš léčbu Differinem, tak uvidíš, zda to máš z něj nebo je to jiný problém.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: mám ho používat večer obden na noc. obávám se že budu potřebovat něco silnějšího protože differine zabíral chvilku, a teď už nepomáhá. pomáhal mi když sem si mazal jen differine a nic jinýho, jenže to sem byla sloupaná strašně

Reaguji na emmadolores:
Dle mého skromného soudu a zkušeností s léčbou akné to máš z toho Differinu. Pleť se ti zhoršila, protože se možná čistí od sajrajtu, takže určitě ted léčbu nepřerušuj. Neodpověděla jsi, jak dlouho ten D máš používat, ale určitě ne pouhé dva týdny, to je málo. Ten Avene Clean AC pleť zklidní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Mám to používat pořád, chodím každý měsíc na kontroly ke kožní.

Reaguji na emmadolores:
Ale určitě ne do smrti Až budeš příště u kožní, tak se jí o začervenání zmiň, třeba ti léčbu změní.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mishka999: Ok

arrow
profile_image
naivka
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj
Taky mažu Differine, to červenání nemůžu moc posoudit, protože mám takovou pleť stále Ale to jak se loupu je hrůza, vůbec po osprchování mám pleť napnutou a i oční víčka se mi olupují. Tak bych řekla, že to máš z toho D, když vidím, jak působí na mě

Ale vydržíme to

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na naivka: přesně tak to mám taky, jak moc seš červená?

arrow
profile_image
naivka
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

U mě se to červenání nedá tak posoudit, mám totiž normálně sklony k červený pleti Ale když vylezu ze sprchy, tak jsem taková hodně flekatá, ale ono se to jakoby "ztratí". Ale musím to pak promazat krémem a poctivě Hodně mě štvou ty oční víčka a to ten D. nedávám nějak extra blízko očím

arrow
profile_image
naivka
od 18. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A s tou rosaceou, teď mi kožní předepsala Rozex, u kterého je napsáno, že se používá při ros. Tak teda nevím, co to s tím mým ksichtem je, jestli ji mám či ne

arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já jsem jeden čas používala differine a to docela dlouho, prostě dokud sem ho nevypatlala a červená jsem byla také furt. Až po skončení léčby se to vrátilo do pořádku, takže todle je docela normální. Zkus promazávat nějakým hydratačním krémem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak už je to o hodně lepší ))

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené