Nejlíp rtěnka drží, když ji použijete na rty, poté rty obtisknete do papírového kapesníku, a potom rty rtěnkou ještě jednou projedete. To si pak můžete koupit rtěnku jakékoli značky a budou držet všechny!
Někde jsem četla, že je dobré rty i přepudrovat nebo nanést make-up a na to rtěnku.

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Catyy: rty obtisknete do papírového kapesníku

Cituji Catyy: přepudrovat nebo nanést make-up a na to rtěnku.

To mohu potvrdit:, dělám to tak už léta - na rty dám trochu korektoru, pudr, konturka štětečkem vyplním rtěnkou, otisknu do ubrousku a znovu dám rtěnku - zase štětečkem. Nechám to asi 10 minut být a pak lehce potupkám ubrouskem, tím se odstraní přebytečná barva, rtěnka drží fakt dobře a otiskuje se minimálně. A navíc - případná oprava je velmi jednoduchá - prostě rty přejedu lehce rtěnkou...U těch dlouhotrvajících mi právě toto vadí - když se nátěr poruší (např. mastným jídlem), musí se to celé odlíčit a nanést komplet znova.

Cituji mishka999: Taky znám něco podobného, ale nevím, jestli to ještě zařadit do dlouhodržící rtěnky, když konzistencí to opravdu vypadá jako lesk. Je to ELF Lip stain.


Ten mám doma a třikrát mě nevyhovuje....daleko raději mám "klasický" rtěnky

Reaguji na eileen11:
Mi tohleto už kdysi (před pár lety) radila moje mamka, takže tenhle trik s papírovým kapesníkem znají i straší generace , není to nic nového!

arrow
Neprodává v Bazaru

jsem opravdu spokojená s rtěnkou od Sephory

arrow
profile_image
Natthalka
od 19. 2. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já používám od max factor a jsem moc,moc spokojená

arrow
profile_image
Bee222
od 20. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já mám Lip Tint od Max Factor, je to něco jiného než klasická Lipfinity, tu nesnáším, ale předpokladem pro to, aby dlouho vydržela je mít před aplikací úplně hebké a předtím dlouhodobě hydratované rty, jinak se začnou fakt tvořit ty rýhy a barva mizí... Jinak co se týče klasických rtěnek tak ty od Sephory nebo od Artdeca jsou fajn...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené