arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj holky za chvíli mi bude 26 let a začínám se v těch chlapech nějak ztrácet... tak nějak sem pul roku sama a tolik randevů co sem měla a nic z toho . buď sem nenarazila na nikoho kdo by byly v normálu nebo nevim..... Chlapi prostě nejsou vůbec jako chlapi . Připadá mi že jako já jako žena jsem daleko lepší ve všem než oni, přitom sem uplně normální holka Vím že k životu chlapa nepootřebuju , všechno si zařídím sama , postarám se sama , vydělávám si sama prostě všechno.- Tohle samozdřejmě před tím chlapem najevo nedávám ani neříkám A když chci chlapa aspon na to hezké tak ono nic. já nevím jací Vám připadají dnešní chlapi ?

arrow
profile_image
Kubacis
od 14. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kus od kusu, nesnášim paušalizování. Každýmu podle gusta, já mám chlapa podle mě uplně normálního a v okolí o žádným machovi nevim a i kdyby, je mi to jedno, ať si kdo je jakej chce, když tim neomezuje ostatní.

arrow
profile_image
Eviss mojeid
od 9. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji curly: jací Vám připadají dnešní chlapi ?

Jednoho mám. A je skvělej!!

arrow
profile_image
LuCcy-nka
od 12. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám přítele úplně úžasného a v okolí se mi chlapy zdají normální . Nevím kde ty tvoje bereš .

arrow
profile_image
Lillly1
od 31. 10. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Úplně souhlasím taky proto jsem začala svůj první vážnej vztah až když mi bylo skoro 22. Jsem s ním už přes dva roky a je to fajn (pomůže, poradí, zpraví, podpoří, zvedne náladu a jako bonus mě přitahuje) Předtím jsem vždycky zjistila po nějakým tom měsíci, že toho chlapa prostě nepotřebuju (ať už z jakýhokoliv důvodu).

No já si myslím to samé. Nevyznám se v nich. Někdy si říkám, že se mě bojí. Jsem taky samostatná od 18 ti bydlím sama, vydělám si na co potřebuju, hodně cestuju, jsem vzdělaná a myslím si, že to je to, co je na mě **** ta úplná samostatnost. Nemyslím to teď nějak zle, ale kamarádky, které bydlí u rodičů nebo nemají kde bydlet a bydlí u přítele jsou na tom lépe. Ještě studují nemají práci a vlastně kromě párty nic jiného neřeší..nebo se mi líbí chlap, který namě působí, že je na úlety. Tak se od něj držím dál a on má za chvíli přítelkyni. Vůbec je neodhadnu. Společnost, kde se pohybuju jsou lidé, kteří mají peníze, úspěch nebo jsou to zfetovaní arogantní párty týpci..ale věřím, že někde je ten ON, ale musí se hold hledat..

Zrovna dneska to řeším po pracovní stránce a tak celkově je všechno na vrcholu, ale vztahy nic moc možná nad tím i tolik přemýšlím, že je ta zima budou Vánoce člověk je většinou někde pořád zavřený, pracuje a potřeboval by se k někomu přitulit. Zrovna teď jsem z jednoho úplně zmatená. Snažil se o mě já si hrála na paní nedostupnou a když jsem se rozhodla, že se trošku víc otevřu nereaguje

arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

buď už po po prvním rande ani nechci vidět a nebo s ním jdu ještě jednou , zjistím že to nemá cenu .... někdy to vydržím měsíc a po měsíci zjistim že mi něco prostě vadí ( sebelítostivý, nemá stálou práci, nebo si furt stěžuje ....většinou je to přesně to žená tu jiskru toho chlapa --- se vším si poradím , všechno zvládnu , ničeho se nebojím , ... dnešní chlapi mi přijdou jak bačkory no

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já nevím, a není to spíš tím, že se my jako ženy cpeme do role chlapů a ti chlapi pak trochu "zbabovatí"? Vidím to i na svém příteli, kterého ale jinak miluji a jsem s ním šťastná. Prostě přítel není jako můj táta, nevyzná se tolik v těch chlapských věcech a bojí se cokoliv udělat, že to prostě nesvede.

Cituji curly: Připadá mi že jako já jako žena jsem daleko lepší ve všem než oni, přitom sem uplně normální holka

Jediné, v čem jsou chlapi prokazatelně lepší, než ženy je nošení těžkých předmětů Tak jsi holka šikovná, ale asi je dost i těch žen, které k životu prostě chlapa potřebují(myslím tím čistě materiálně).

arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: jo přesně tak , když sem samostatná a dávám to najevo tak je to snad nejhorší takže když se chovám jak dívka jemná co potřebuje se vším ale fakt se vším pomoct tak ti chlapi dělaj takový věci jsou tak galantní ) a když si myslím že je to na dobré cestě už se pak ani neozvou ... asi proto že s ním hned nespím .... já fakt nevím . už tomu vážně nerozumím

Reaguji na curly: jj asi tak..příjde mi, že ti chlapi jsou více pohodlní a více povinností je na ženské, ale nejde to škatulkovat ženské jsou dneska taky divné jak se tak dívám kolem sebe..ale prostě já jsem já a chci být taková jaká jsem a né ze sebe dělat nějakou chudinku jen proto, že se mě ten chlap bojí, že jsem taková rázná a úspěšná hodně z nich to neumí překousnout. Teď jsem jela jen do New Yorku vrátim se a frajer uraženej, když se s ním bavím o tom jak bylo nejvíc mi to pomluvil a urazil se. Nebo kámoška teď randí s jedním frajerem a ten se mohl zbláznit, když si koupila audinu a ze svého..magořina )

arrow
profile_image
dorota.
od 4. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na curly: Souhlasím. Generace šamponů a metrosexuálů Já taky nechci žádnýho opičáka,ale chlap my měl být chlap. Chybí jim mužnost

arrow
Neprodává v Bazaru

Tak mě je 21 a žádnej pořádnej vztah sem ještě ani neměla. Dnešní chlapi mi přijdou líní, což se týká hlavně seznamování a dobývání ženy. Myslím, že na tom vinu nesou i holky, protože znám dost holek, který zaberou hned a ještě jsou tomu chlapovi snad vděčný, že si jich všiml. Ale určitě jsou i ty normální chlapi jen je asi nějak moc nepotkávám

Reaguji na darig: Já nechávám mužskou práci na muži, ale dneska jsou i tací, kteří neumí do zdi zatlouknout ani hřebík a to už je taky na pováženou..já jsem jen samostatná to je vše. Nechci se nastěhovat hned k nějakému příteli aby mě měl jistou doma, že nemám kde bydlet takové mám taky kamarádky. Zrovna teď po 4 letech se moje kamarádka rozešla s přítelem byla u něj jen proto, že spolu bydleli a měli psa a on jí mlátil, vyhrožoval apod. neměla kam jít .. to mám takhle nastavené, že prostě chci mít svoje a nebýt finančně na někom závislá a mě příjde, že to je na ženské štve..to, že to dokáže bez chlapa tak to vidím u sebe v okolí.

arrow
profile_image
Kristýna 911
od 11. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám to úplně stejně. Upřímně když mám vztah ubíjí mě to. Když mám milence jsem šťastná. Je mi zatím 19 tak pevně věřím, že do budoucna najdu někoho s kým se budem navzájem respektovat a podporovat se (vzájemná přitažlivost je samozřejmností). Zatím jsem narazila na samé pitomce

Reaguji na curly: mám to úplně stejně..já si ráda na tu blbku zahraju nechám jim tu ruku ať mě vedou, ale jakmile zjistí, co vlastním kam jezdím můžou se vzteky zbláznit..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené