arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já ale nechci nikoho měnit a na prvním, druhém rande to asi ani nemá smysl .

Reaguji na petraparis: tak to je pravda, ale když jsi v té fázi poznávání tam se ukáže jestli o tebe má ten zájem, že se nechá jak se říká ukočírovat k tomu, co si může dovolit a nemůže dovolit. A já poznávám ty, kteří všechno strašně rychle vzdají a to jsem si říkala jak rádi bojují a zatim si příjdu jako bojovník vždycky já. Takže když vidím, že přestane bojovat úplně se od něj distancuju

Já každému kdo má vztah přeju vše nejlepší a můžu závidět, ale když hledáte a seznamujete se, tak je to těžké, když tam ještě ani nejsou žádné city..v první řadě jde o to poznat fér chlapa

Cituji EleanorWoods: když vidím, že přestane bojovat úplně se od něj distancuju

Tak to se nedivím, od toho bych taky dala ruce pryč Chlap se má aspoň chvíli snažit.

Cituji EleanorWoods: Teď jsem jela jen do New Yorku vrátim se a frajer uraženej,

Cituji EleanorWoods: kámoška teď randí s jedním frajerem a ten se mohl zbláznit, když si koupila audinu a ze svého..magořina

Promiň........možná je napadlo,kde na to holky berete nic ve zlém,já osobně proti nemám nic,ale tak kde děvčata berou ty nadprůměrné zisky že a to nebude generací mužů fakt nene.

Reaguji na petraparis: jj a to je ten můj problém proč mám ten názor o čem tohle téma je..prostě tam nevidím tu mužnost ukázat té ženě, že jí za to stojím. Nedám, nepověsim se hned na krk a frajer to za týden zkouší hned jinde..

arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: přesně tak

Reaguji na Laky: takže úspěšná žena s vysokou a s dobrou kariérou a super finančním příjmem je pro ně na pováženou..no tak to můžu rovnou sedět v supermarketu u kasy aby se mě teda nebál, že jsem tak úspěšná jinak ano určitě se jim ta otázka nabízí, ale to už jsem jim řekla na prvním rande co dělám

arrow
profile_image
curly
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na EleanorWoods: a průměrná holka s průměrným platem -- toho je taky asi čeho se bát DD já už nevím

Cituji EleanorWoods: takže úspěšná žena s vysokou a s dobrou kariérou a super finančním příjmem je pro ně na pováženou..

To i bez vysoké
Ale tak zalov někde mezi VIP a budeš mít ideál partnera,pro něho tvůj příjem bude trapné kapesné na dva dny a myslím,že se s tvou prací srovná.

Reaguji na Laky: no já takové muže znám něco jako označení VIP, ale nelíbí se mi jejich životní styl. Drogy, ženské ( ani se moc nechtějí vázat, nebo spí se svou sekretářkou), arogance, podpásovky..mám ráda normální střelené chlapy, ale možná v tom bude ten problém, že oni se asi na mě cítí moc normální nebo nevim a nepřekousnou, že já bych tedy nesla alespoň své finance..

Reaguji na curly: já taky nevím kašlem na to ono to příjde

arrow
profile_image
beketamon
od 22. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj, je mi 20 a měla jsem zatím jen jednoho kluka, který mi alespon něčím nepřipomínal holku a nepřipadala jsem si vedle něj jak chlap (tím nemyslím vzhledově)....někteří kluci mi po čase začali připadat tak strašně zženštilí, že se mi naprosto zprotivili...kdybych byla bise.uálka, asi by to bylo ideální - mužské tělo s ženskou uvnitř, ale jsem čistá heterose.uálka a někdy v životě bych chtěla CHLAPA!

arrow
profile_image
aniiiishka
od 25. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

taky jsem měla podobný problém..všichni v okolí mi říkali že mám hroznou smůlu..že se z těch chlapů pokaždý vyrojí šílenej blbec.. s jednim jsem to dokonce dotáhla až na oznámení policii...ale teď,,. jak v sedmým nebi..ani jsem netušila, že někdo takovej je )

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené