arrow
profile_image
pettite94
od 26. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Kamarádka mi doporučila,že do solárka by jsem se neměla moc mazat,že se tak vůbec neopálím .
Používám pouze indulonu tu hodně mastnou,aby se na to lépe chytalo opálení tím jak je mastná
a jím tobolky beta karoten jako ochrannný "štít" .. myslíte že to stačí?

arrow
profile_image
inama
od 26. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To slyšim poprvé,že by Indulona urychlovala opálení. Teď už do solaria nechodim,ale já se nikdy před opalováním nemazala,jen potom..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já se nemažu žádným krémem s UV filtrem, namažu se normálně hydratačním krémem a na obličej momentálně zkoušim podomácku vyrobenej olej - kokosový olej plus rozpuštěné betakarotenové tobolky a vnitřně betakaroten.

arrow
profile_image
AneTickaa_
od 12. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Blbost. Mamka se do solárka nemazala několik let a teď má z toho pěkný fleky všude po těle... do solárka jedině se speciálním krémem určeným přímo pro to, co prodávaj buď na netu nebo přímo v tom solárku

kamoška se nemaže a je jak negr, já se teda většinou mažu hlavně obličej

arrow
profile_image
Viky92 mojeid
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zapomeň na mastný krémy!neopálíš se! A mazat jedině speciálníma krémama určené pro solárko(časem si všimneš že krémy na solárko nejsou mastný)

arrow
profile_image
rafe
od 30. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

To slyším poprvé, přijde mi to jako blbost
Já do solária používám krém určený na opalování v soláriu + betakaroten, a můžu říct, že jsem víc opálená, než v době, kdy jsem žádný krém určený do solária nepoužívala.
Takže dle mého názoru, krém přece jenom to opálení urychlí, nemluvě o betakarotenu

arrow
profile_image
Lucineni
od 26. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

do solárka co vím by si hlavně neměla lízt s krémem co na to není určenej.

Do solárka jedině se speciálním krémem, který většinou seženeš přímo u obsluhy. A rozhodně na něm nešetřit! Vykašlala bych se na nějaké voňavé, ale spíš se dívej po těch hodně pečujích. Já mám třeba Australian gold.
Ty, které se nemažou se možná rychleji opálí, ale ve 30 bys je už vidět nechtěla. Přijde mi to stejná hloupost, jako když někdo nepoužívá ochrané brýle.

Tak to je pěkná blbost. Bez krému se právě opálíš mnohem míň než s krémem určeným do solária. Mám srovnání, párkrát jsem to bez krému zkusila. Je několik druhů a můžeš si vybrat takový, který opálení maximálně znásobí.

Solárium už samo o sobě není zdravé, fakt nechápu, proč někdo svému tělu aspoň nedopřeje tu péči a trochu ty negativní účinky nechce zmírnit. Sama do solária chodím pravidelně 1x týdně na udržení barvy a bez krému a ochranných brýlí bych to neriskovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dřív sem se opalovala bez krému,dneska už sem chytřejší a bez krému (určených do solárií) tam nevlezu. Myslím,že trošku chrání než když jdeš bez a taky se po něm rychleji opálím, jelikož má v sobě i samoopalovací složku, takže chytám takovou pěknou barvu a taky mi to déle vydrží. Silnou vrstvu dávám na velký pihy a na jizvu, takže tam se záření ani nedostane,tak se cítím aspoň trošku chráněná

arrow
Neprodává v Bazaru

Mazala jsem se jen PO soláriu (konkr.Excipialem), nemám peníze na ten spešl a jelikož jsem šla jen 10x po 10min tak jsem to nějak neřešila

Právě, že když si koupíš přímo v soláriu krém s bronzerem, tak chytneš víc než bez toho aby ses namazala.

Bez ochranného krému - NEDOPORUČUJI !

arrow
Neprodává v Bazaru

Bez krému je to docela ristk, jelikož nevíš co to za pár let udělá na kůži....jeslti tam chodíš často. Ale brýle do solárka, tak ty nikdy.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené