Cituji lékořice: tak já za sebe říkám: ochranný krém, co doporučí obsluha

Cituji Hanka Doll: Mimochodem on je krém do solárka s UV ochranou

tak znovu:
krémy do solárka žádnou ochranu NEposkytují, holky!
fakt NE!
četly jste složení? zkoušely jste zagooglovat?
je to jen tahání peněz.

arrow
profile_image
Alechandra
od 5. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lisboa: krémy do solárka žádnou ochranu NEposkytují, holky!

Přesně tak, emulze a mléka na opalování obsahují pouze hydratační složky, akcelerátory opálení, příp. bronzery/tonující složky (záleží na Vašem výběru), ale ochranu před spálením (UV filtr) neobsahuje žádný krém určený do solária.

Pokud navštěvujete solárium pravidelně, doporučuji vybrat kvalitní solární kosmetiku, Indulona není vhodná. Tu bych doporučila použít až po opalování, či po sprše, kdy je pokožka sušší a je potřeba ji hydratovat.

Souhlasím s tím, že solární kosmetika je v určité míře pouze "marketingový tah", ale opravdu pouze v určité.. Ze zkušenosti nejen svých vlastních, ale i svých zákazníků mohu potvrdit, že výsledky jsou mnohem lepší, pokud ji používáte. Raději investujte a pořiďte si kvalitnější krémy (např. značky Australian Gold, California Tan, Devoted Creations.. aj.), u solární kosmetiky většinou platí - čím dražší, tím kvalitnější (nelze srovnávat na koruny, ale spíše cennové skupiny). Osobně doporučuji krémy s velkým množstvím bronzerů, které dokáží "vyčarovat" mnohem tmavší opálení než s použitím pouze hydratačních nebo žádných.. Jako provozovatel jsem se setkala bohužel i s případem, kdy byl zákaznici prodán v jiném solárním studiu krém s UV (čili určený pro běžné opalování), zřejmě se jednalo pouze o nedorozumění, ale i tak, je potřeba se informovat, číst a specifikovat obsluze solária svoje přání tak, aby Vám mohla s výběrem co nejlépe poradit a Vy jste odcházeli spokojení.
A konečně, co se týče vzhledu pokožky po dlouhodobém navštěvování solária, v tomto směru se musím zastat Mikkýska a dalších. Určitě nelze jednoznačně říci, že budeme každá po letech vypadat jako „indiánská babička“. Důležitou roli hraje fakt, jak o pokožku následně pečujeme a další velkou mírou přispívají i genetické dispozice!

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji lékořice: že přirozená barva pleti je zase in

to možná jo, ale myslím že většina holek do solárka chodí proto, že se sama sobě víc líbí opálená ať už je in cokoliv..aspon teda já

arrow
profile_image
1206Luccy
od 11. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na ifka.d:

arrow
profile_image
lékořice mojeid
od 23. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lisboa: netuším, jestli krémy určené na opalování v soláriu obsahují ochranu proti UV záření, jen říkám, že jsem se tam lépe opálila, když jsem používala krémy přímo na opalování v soláriu určené, nikoliv krémy určené na opalování na sluníčku a už vůbec nepoužívat žádné krémy.

Reaguji na ifka.d: to máš pravdu, začala jsem chodit do solárka taky kvůli tomu, abych se líbila sama sobě a svému okolí (navíc jsem mohla i bez make-upu vyjít mezi lidi, prostě vstát a jít). Jak teď nad tím přemýšlím, tak i možná proto, že spousta holek okolo mne tam před těmi 5 lety hodně chodila, takže to byl jakýsi "trend". Přestala jsem tam chodit poté, co jsem zjistila, že mi to solárko jenom škodí. Sice jako na "vysolárkovanou" se za mnou otáčelo více chlapů, to mi ale za to nestojí, abych byla obsypaná znaménky a bála se za chvíli vystrčit nos na sluníčko nebo abych měla dříve seschlou kůži. Teď jsem ráda, že už tam nechodím, když si vzpomenu, že jsem chodila opálená i v zimě do školy - muselo to vypadat hodně nepřirozeně (i když pro opačné pohlaví přitažlivě), navíc jsem ušetřila spoustu peněz a času a taky se cítím lépe, prostě sama sebou a mám se ráda taková, jaká jsem (prostě jsem se narodila bílá a ne jako černoška, příteli se tak líbím, tak proč to měnit - aby na mě zíralo více čumilů na ulici? pchá, kvůli tomu si ničit zdraví nehodlám)...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené