arrow
Neprodává v Bazaru

jakub1983
Ahoj. Tak do práce mužeš jít hned po sundání sádry . Ty otoky nebudou žádná hruza , že by jsi nemohl mezi lidi.Nikdo si jich nevšimne , jenom ty. Mně nos otékal jen na té jedné straně jak mám foto v galerii a dělalo mi to ten nos křivej. Někdy se stalo , že jsem měla celej ten nos po ránu spuchlej. Ale nikdy nic takového co by ti nedovolovalo jít mezi lidi.Někdy byl krásný a z toho nic moc. Mění se to Pořád. Tak bych řekla otoky u mne tak ty dva měsíce a pak se to začne ustalovat. Ale u každého jinak. No ale třeba dnes jsem vymrzla venku tak zas otek. Válka mi říkal že mi přes zimu otékat bude , tak to neřeším.Jinak Válkuv přístup naprosto profesionální a je to simpaták.Jinak jsem vložila dnešní fota z venku do galerie. Je to foceno ještě než opuchl

arrow
Neprodává v Bazaru

Já na operaci použila kupon. Vztahuje se pouze na zákroky v LAUREI. Op. mně vyšla na
28 700kč . Mínus 10% ceny za zákrok= 2100kč.celkově jsem zaplatila 26600kč.Někdo tu někdy psal , že slyšel že Válka operuje ještě na jedné klinice v Brně a ta je levnější než Laurea.

svedka
Ahojky,
tak jsem koukala na nynější fotky a super. Ne? Jsi spokojená? A ta cena taky OK.
Chtěla jsem se tě vlastně ještě zeptat - Sejmul ti Válka akorát ten hrbol? Nebo upravoval i špičku? A upravoval ti celou kostru nosu, jako zužoval? Já jen co si představit, jelikož to mi přijde brutální, ale asi se to někdy musí.
Dík.

Téma zamykám, diskuse se již nevedla od doktoru Válkovi (slevové kupony, masáže nosu po operaci, doktor Vřeský, lokální anestezie nebo celková narkóza atd.).

MUDr. Válka - plastická operace nosu

Masírování (masáže) nosu po plastice

MUDr. Vřeský - plastická operace nosu

Operace nosu v lokální anestezii nebo celkové narkóze

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené