arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, dlouho jsem přemýšlela jestli jít na plastiku nosu (né, že by tu plastiku můj nos nepotřeboval, ale bála jsem se ). Nakonec jsem se rozhodla, že na operaci pujdu. Včera jsem byla na konzultaci u pana doktora Měšťáka, byl na mě moc hodný a získal si moji plnou důvěru, přesto všechno mi to ale nedá a chtěla jsem se zeptat, jestli někdo z Vás teď byl na operaci nosu u pana doktora. Poslední komentáře jsem našla z roku 2012 a chtěla bych něco aktuálnějšího. Pokud jsem nějaké aktuální téma přehlídla, tak se omlouvám.
Jaké máte zkušenosti s panem doktorem v současnosti? Byly jste spokojené s jeho péčí? Jak jste spokojené s novým nosánkem? Nezměnilo Vám to výraz ve tváři? Vím, že se pan doktor vždy snaží docílit toho, aby identita toho člověka zůstala zachována a nikdo aby nepoznal, proč je ten člověk najednou hezčí. A poslední dotaz pro ty, kteří už třeba mají pár měsíců od operace- hojí se Vám nosík dobře? Jste tedy spokojené, když už otoky zmizely?
Předem moc děkuji za odpovědi, už se na ně těším!

arrow
Neprodává v Bazaru

42

Já jsem u pana docenta byla v srpnu 2014. Spokojená jsem ve všech ohledech.

arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji PíBí: To je super! Vidím, že nosánek máš krásný...doufám, že i u mě to všechno dobře dopadne. A cítíš se, že to jsi stále ty? Nemáš pocit, že tě ta operace v obličeji změnila? Jak reagovalo okolí? Poznal to na tobě někdo, kdo o té operaci nevěděl? Mám skobu a přijde mi opravdu veliká...na jednu stranu se jí chci zbavit, ale na tu druhou si říkám, jak bude reagovat okolí, jestli to na mně poznají ikdyž o tom vědět nebudou. Vím, že mi okolí může být jedno, ale stejně nad tím člověk přemýšlí Co bolesti? Skutečně po opce žádné nejsou? Nějak tomu nemůžu uvěřit

arrow
Neprodává v Bazaru

42

Reaguji na yoli: Cítím se pořád stejně, kdo to nevěděl, nic nepoznal (jen jedna kamarádka na fotce), opravdu si hodně lidí myslelo, že se jinak maluji... nebo mám jinou barvu nebo střih vlasů. Vypadám trochu jemněji, ale já jsem blondýna, celkově hodně světlá, takže to nebyla žádná veliká změna. Nebolelo to vůbec, pokud se pak do nosu nebouchneš. Docent byl moc příjemný, "sedli" jsme si. Po operaci se mi dobře dýchá, z toho se pořád ještě raduji, protože předtím jsem nosem prakticky nedýchala. Udělala se mi maličká boulička u kořene nosu, mně ale nevadí. A oproti fotce v profilu, kde jsem měla nos víc rovný, se mi časem trošičku zvedl. Ten hrbolek (mini) i zvednutí je vidět na poslední fotce. Ani jedno mne ale nemrzí, s operací jsem stále nadmíru spokojená.

arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Máš krásný nosík, není důvod být nespokojená. Byla bych za takový nos vděčná...řekla bych, že momentálně jsem ve stádiu, kdy bych byla vděčná za kterýkoli menší nos to já jsem drobnější, tak se ke mně můj (orlí/skoba) nos vůbec nehodí. Jen je škoda, že z velkého jde jen střední, ale ani jsem s malinkatým nepočítala, taky by se ke mně asi nehodil. Okolí by to hned vědělo a asi ani mně by se to nelíbilo. Myslím, že mít z velkého malinkatý, tak to asi změní i identitu toho obličeje(a už bych to nebyla já, s čím mě moje nejbližší okolí vždy straší). Jsem ráda, že jsem to rozhodnutí udělala. Jdu na konci srpna, tak pak přidám fotky a napíšu jak se cítím...ať je tu na docenta také něco novějšího Každopádně jsem si s ním velmi sedla. Je to velký gentleman, tak doufám, že jsem ho odhadla správně. Taky jsi byla jen na jedné konzultaci? Já jen, že jsem si myslela, že jich bude třeba víc.

arrow
Neprodává v Bazaru

42

Reaguji na yoli: Já jsem byla na více, jenže já jsem byla na operaci v nemocnici, byla jsem i na septoplastice, před touhle operací jsem byla na zákroku u jiného lékaře na menší - jen měkké části, ale na funkčnost nosu to vliv nemělo, tak jsem šla na celkovou. S panem docentem jsem pak měla jednu konzultaci, kde jsem dostala i termín a pak jednu těsně před operací, kdy mi zopakoval co budou dělat. A pak ještě dvě konzultace s druhým operatérem - té přepážky. Ke mně se pan docent choval také skvěle, celou dobu. Vím, že občas tu píší pacientky, které trochu "narazí", ale my jsme spolu byli v pohodě. I při kontrolách pak (v nemocnici se chodil dívat častěji), všechno bylo ok. I před operací mně třeba pohladil po vlasech, nebo hezky oslovil. Ono to vypadá jako hloupost v mém věku (a nebyla to moje první operace v narkoze), ale opravdu mně tam všichni uklidnili, všichni včetně sestřiček byli skvělí. Neboj se, budeš určitě spokojená. Já jsem si to před operací různě kreslila a představovala a upravovala fotky... ale realita je lepší.

arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na PíBí: Děkuji za uklidnění věřím tomu, že jsem hloupost tímto rozhodnutím neudělala...právě naopak, myslím, že bez mindráků bude můj život lepší a kvalitnější Koukám, že jsi to také neměla lehké, ale výsledek za to stojí stran těch oslovení a pohlazení, vůbec to nevypadá jako hloupost. Sama jsem byla překvapená jak lidský postoj pan doktor měl a jak byl empatický a dokázal se vžít a vcítit do mé situace. Myslím, že jsem snad poprvé měla pocit, že mi někdo rozumí a chápe mě. Nemůžu říct, že by se o to mé okolí nesnažilo, ale nechápou ten základní problém....to, že jim můj nos nepřekáží, ještě neznamená, že nepřekáží mně a že já se kvůli tomu cítím špatně. Jsem kvůli tomu nejistá, bez sebevědomí a nedokážu se prosadit...jsem prostě hrozně "uťápnutá" nebo jak to říct

arrow
Neprodává v Bazaru

42

Reaguji na yoli: Já ti rozumím. I když jen změna nosu to nevyřeší. Na druhou stranu člověk prostě pak energii investuje líp. Mně půl roku před operací začalo jedno z nejhorších období v životě, to, jak jsem se na operaci těšila mi moc pomohlo... a nečekaně pár týdnů po operaci začalo období, které se ukazuje jako to nejlepší v mém životě. A vím, že je to i tím, že jsem si pak víc věřila. Měla jsem z nosu neuvěřitelnou radost.

arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na PíBí: Vím, že to jen plastika nezachrání. Je to tak jak říkáš, energie se investuje snadněji a s radostí z čehož má pak člověk větší chuť do života a myslím, že už jen ta radost a chuť si život užít je ten základní kámen na kterém se dá stavět. Samozřejmě nemůžu svoje pocity házet jen na nos, on za to jak vyrostl přeci jen nemůže Jen je to takový krok, který kolikrát člověku život skutečně změní a nakopne ho. Je mi jasné, že to za mě neudělá můj nos, ale má radost z něj mě k tomu nakopne. Samozřejmě za předpokladu, že bude mít operace pozitivní účinky. Doufám, že díky skvělému doktorovi a jeho přístupu k tomuto zákroku, budou i skvělé výsledky! Strašně se těším a současně se dost bojím- nevím jestli mám větší obavy ze zákroku samotného nebo z toho, jaká budu až bude sádra dole Nejraději bych, kdyby mě klepli paličkou ještě na pokoji před opkou, abych pak nemusela prožívat ten strach, kdy si lehnu na sál a čekat, než mě konečně uspí Jinak na operaci jdu na konci srpna, tak je to ještě celkem daleko

arrow
Neprodává v Bazaru

42

Reaguji na yoli: Do srpna to uteče jak nic a když se člověk těší, tak se pak ani nebojí. Jinak jsem to ale počítala a ubrala jsem si rok - na operaci jsem byla o rok dřív... Strašně to letí. Budu pak zvědavá na výsledek, ale věřím, že všechno bude ok.

arrow
profile_image
yoli
od 23. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na PíBí: Jasně, přidám pak fotky

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám za sebou tři operace nosu. První dvě mi dělali v estéé a rozhodně nemůžu doporučit. Co se dá říct, byla jsem dost naivní. První dělal Mudr. Kment. Měla jsem vysoké septum, vysoký hřbet a ohýbající se nos při úsměvu. Celkově opravdu velký nos k jinak jemnému obličeji. Říkala jsem mu, že nechci dopadnou tak, že budu k nepoznání. Kment mi doporučil jen plastiku měkkého nosu: výsledek byl takový, že jsem absolvovala plastiku nosu a měla jsem ho pořád velký, ohýbající se, prostě skobu. Po roce jsem šla na reoperaci, tentokrát k Měšťákovi. A to je kapitola sama pro sebe. Byla jsem šťastná, že mě bude operovat kapacita, takže jsem raději vůbec nic nenamítala. On mi pořád říkal: hlavně pšššt, když jsem v jeho ordinaci mluvila o zkažené první operaci. Během konzultace byl hrozně samožer a pořád říkal, jak dělá zázraky, a strašně se chvástal. Působil na mě intuitivně jako sociopat, ale bylo mi to jedno, chtěla jsem jen lepší nos. Před operací se na mě podíval asi 3 vteřiny, pak přišla anestezie a buzení z ní, kdy na mě na sále křičeli, ať vstávám. Z anestezie jsem strašně zvracela. Když mi sundal sádru a já neprojevovala nadšení, mlčela jsem, říkal jen: tak teď prosím napište poděkování na náš web. Napsala jsem ho, nos byl lepší, ale pořád se ohýbal a špička byla docela velká. Během tří měsíců se mi udělal papouščí zobák, deformace vzniklá hojením tkáně, ale hlavně způsobem operační techniky. Když jsem viděla, co měšťák vyvádí během kritiky své práce, řekla jsem si, že za ním nepůjdu. Mně žádné scény nedělal, protože jsem za ním už po sundání sádry nikdy nešla. Pak mi několik známých doporučilo Mudr. Válku. Hojím se teď, ale už teď můžu říct následující: troufá si na případy, které měšťák dělat nechce, nechlubí se, vše s vámi úplně v klidu probere. můj nos zmenšil: dírky, septum, pollybeak. vše, co měl udělat už kment. nejde jen o výsledek, který je hodně na mém těle a hojení, ale na jeho přístupu a celkově přístupu kliniky Laurea. Anestezie, kterou jsem dostala, byla tak jemná, že během dvou hodin jsem byla úplně ok a dívala se na mobilu na seriál. Jsem člověk, který absolvoval tři rinoplastiky a dva zásahy metacrillem. zpětně doporučuji pouze mudr. Válku, je to profík, co si nehraje na boha, má výrazné estetické cítění a je velmi galantní a slušný. V rodině máme velké nosy, moje mladší sestra, které je 18 si také přeje jít na plastiku. A svěříme jí do rukou Mudr. Války.

arrow
profile_image
Katty
od 29. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mameluk: naprostý souhlas s tvým příspěvkem, taky to tak vidím co se týče Dr. Měšťáka a jeho rhinoplastiky - viz můj poslední příspěvek : https://www.omlazeni.cz/fotky-nosu-od-5-567853-1.ht ml

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na mameluk: Souhlasím ... já dokonce zažila i vyhazov z ordinace za to že jsem si dovolila říct že to není uplně vončo tončo ...
no napsala jsem zde už velmi mnoho příspěvků co se týče mé zkušenosti takže se nechci opakovat ...

arrow
profile_image
mameluk
od 26. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alex81: A jak jsi dopadla? Četla jsem v tvém profilu, že chceš jít k Duškové. Co říkala na tvůj současný stav?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené