Reaguji na modrooka.blondynka:

To je zas blbost, tolik vody vrcholoví sportovci určitě vypijí. Protože když si vezmu jak se šíleně potím při cvičení To není jen čelo, já se potím fakt všude. A prostě každý má potřebu tekutin jinou, to není žádná novinka Já se do pití vody nijak nenutím ale ani nežízním, prostě sklenici při každém jídle a mezi jídly a šup, hned je to pět litrů

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na modrooka.blondynka:
Právě že to trochu udivující je právě proto, že v zelenině a ovoci naopak je spousta vody (záleží teda i na úpravě). Já díky takovému jídlu třeba prakticky vůbec nepiju, jenom občas, nebo když nejím.
Taky nevím, proč by ji její jídlo nemělo zasytit, podle toho, co tu psala, jí dostatečně. Naopak taková ta běžná strava plná soli, ochucovadel apod. velice dehydruje. Většina lidí vzhledem k tomu, jak jí, pije málo. Pak se diví, že se jim kolem třiceti nebo i dřív začínají dělat vrásky a slábne kůže.

Cituji classy and chic: prostě sklenici při každém jídle a mezi jídly a šup, hned je to pět litrů

Je fakt, že ačkoliv jsem psala, že skoro nepiju, tak na druhou stranu, když na to přijde, nedělá mi problém vypít půl litru naráz. Takže věřím, že stylem průběžného pití během dne se to asi vypít dá a člověk si to ani neuvědomí.

arrow
profile_image
toffe
od 3. 3. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji mau-mau: Právě že to trochu udivující je právě proto, že v zelenině a ovoci naopak je spousta vody (záleží teda i na úpravě). Já díky takovému jídlu třeba prakticky vůbec nepiju, jenom občas, nebo když nejím.

v tom máš pravdu. ja pijem podstatne menej keď jedávam napríklad v lete melón. Je plný vody takže vodu navyše mi potom nejako neberie.

Cituji mau-mau: Naopak taková ta běžná strava plná soli, ochucovadel apod. velice dehydruje.

Mne práve hovorila doktorka že veľa soli škodí preto že zadržuje vodu v tele tak teraz neviem.

Cituji modrooka.blondynka: Průběžného? To pak snad nedělá nic jiného než že pije a chodí na toaletu, řekla bych, že záchod je její druhý domov a pokud ne, pak jsou to přesně ty problémy s ledvinami o kterých jsem mluvila

Kočičko u mně je jedno jestli vypiji půl litru vody nebo 100ml Letím na záchod tak či tak. S ledvinami nic nemám, tak promiň že hodně piju a nejsem nemocná, fakt se omlouvám Přísahám že svým ledvinám vynadám ať to okamžitě napraví a onemocní

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji classy and chic: Přísahám že svým ledvinám vynadám ať to okamžitě napraví a onemocní

Neznám člověka, co chodí na dialýzu, protože pil hodně vody. Je to mýtus.

Reaguji na modrooka.blondynka:
Doktor mi řekl toto: potřeba člověka co se tekutin týče se odvíjí od jeho aktivit, v jakém prostředí se nachází (jestli je teplo či zima) a (bla bla, si nepamatuji). Já, když věčně všude někam chodím, stále něco dělám mám trochu jinou potřebu vody než někdo kdo sedí doma na prdelce. Navíc si uvědom že já rozhodně nemám nízkou vádu ale že mám sakra co hydratovat. Takže nebuď chytrá jako rádio a zjisti si to u lékaře sama.

PS: Moje máma pije taky spoustu vody celý život. Když si tak uvědomím, byla už "nemocná" snad se vším kromě ledvin. Je jí 58 let a je zcela fyzicky v pořádku.

arrow
profile_image
džína
od 28. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na erin:
Ahojky, můžeš prosím napsat další zkušenosti s Locacidem . V jiné diskusi Tě v minulosti trochu vysušil a popálil, ale tady ho chválíš. Zajímají mě anti-ageing účinky - vrásky, zpevnění pleti, eventuálně vliv na černé tečky a rozšířené póry.
Moc díky . G.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené