arrow
profile_image
Katkaaa
od 12. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tohle téma se sem možná nehodí, ale nevím, kam ho dát... Máte někdo zkušenosti s kapkami od doktora Jonáše? Já byla včera v jednom centru přírodní medicíny, čekala jsem, že řeknu, jaký mám zdravotní problém a paní mi na to něco dá... No probíhalo to trochu jinak (to radši nebudu rozepisovat ) Nakonec jsem dostala troje kapky od doktora Jonáše a teď čtu různé názory na ně, které se samozřejmě liší... Máte s nimi zkušenosti? Prosím prosím poraďte!

arrow
profile_image
tavimi
od 19. 5. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Katkaaa
Ja sama nemam zkušenost, ale 2 lidi z mě velmi blizkeho okoli ano. Kapky hodně pomohly tam, kde klasicka medicina neznala řešeni. Mam akorat pocit že uživani podobnych produktu je lepši po měsici "pročišťujici" diety. A dodržovat zasady zdrave vyživy i při lečbě. Ale to ti v centru asi řekli.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Katkaaa,

já i muž nepravidelně toto praktikujeme. Mužovi ustoupila z 90% alergie a mne to pomohlo také. Nyní chodíme tak jednou za tři měsíce a kapky máme jak kdy, někdy jedny někdy dvoje. Nyní po dvou letech je to spíše co se vykytne za další problém, ale ze začátku u muže to byla síla....měl toho naskládaného tolik, že to vypadalo v nedohlednu....je to na docela dlouhou trať. Tady jsem to doporučila několika holkám a někdo už chodí a nenadává...myslím to tak, že musíš mít trpělivost a výsledky se postupně dostaví, prostě není to hned. Ale já na to prostě nedám dopustit !!!!
janis

Ahoj,já jsem s kapkami max.spokojená. Kapala jsem před rokem a od té doby nevím,že bych měla žlučník před tím jsem po každém jídle měla bolení. Na štítnou žlázu to sice moc nezabralo dál beru léky od endokrinoložky,ale za měsíc si plánuju kontrolu a asi nějakou detox kůru.
Přečetla jsem i nějaké knížky od Jonáše,teď vychází zas něco nového tak se těším.
Ale nic se nemá přehánět, že.Takže mléko a sýry papám dál......
Dříve jsem brala kapičky od energy,ale když jsem zjistila, že se dováží z Číny tak jsem od nich ustoupila.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Majda,
ty fakt ty kapky se dováží z Číny? Z energy...? Ty já myslela, že je vyrábí tady....já jedny taky kdysi měla, ale po půlce jsem musela přestat, nedělalo mně to dobře, takže si myslím, že bez konzultace s nějakým odborníkem neé...já to měla od jejich prodejkyně ale asi jde o kšeft a ne o seriózní znalosti....u Jonáše máš jistotu v tom měření.
janis

JJ oni tě naměří a doporučí co bys měla kapat a jíst sice to není nejlevnější,ale vyplatí se to.
Co se Energy týče tam pokud narazíš na vyškoleného pracovníka tě změří taky.
Na obhajobu Energy dodávám,že kosmetiku mají českou z vody Podhájská .Podle mě teda nic moc.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No vidíš a já furt pokukovala po jejich séru na pleť...takže taky nic moc...?

janis - no rozhodně nečekej zázraky, ale každý jsme jiný třeba pro tebe bude úžasná ,chce to vyzkoušet. Ale nevím jestli Energy dává vzorečky...

S Jonášem opatrně - klidně vyzkoušejte, ale kdyby vám po těch přípravcích bylo zle, tak to neznamená, že se čistí tělo, ale že vám nesedly, a je lepší vysadit, než si přivodit zbytečně další problémy. Jsou to trochu "brokovnice" - je v nich všechno možné smíchané tak, aby to zabralo na co nejvíc lidí. To ale nenahradí individuální přístup, takže ne vždy to dobře dopadne.

arrow
profile_image
janis
od 21. 6. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jasně, vysadit.
Myslím, že když je zle, tak to ani jinak nejde...j

Máte na mysli firmu Joalis?
Koupila jsem detoxikační balíček na mozek a nervy pro syna.
Je to docela časově náročné na užívání. Výsledek nic převratného, ale ne každému to sedne, dá se to proměřit přímo na konkrétním člověku v těch jeho centrech, v každém městě je nějaké.
Teď zkoušíme další kapky- EPAM.
To je podobné-bylinková tinktura, snad údajně nějak energeticky nabitá...co by člověk nevyzkoušel, aby se vyhnul chemii že jo...

Venuše
lepší je navštívit odborníka,který tě přeměří.Sama od sebe bych si balíčky ani kapky nekupovala .Radši vše pod dohledem odborníka.

arrow
profile_image
Stella
od 16. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Zaujímalo by ma, či je potrebné chodiť k Mudr, Jonášovi osobne, teda hlavne kvoli diagnostike, lebo jeho prípravky som videla predávať už hocikde, ale príde mi to také "tipovanie", čo by mi así tak mohlo pomocť.

Skúsila som si dať dnes jeho skype kontakt do svojho skypu, aby som sa s ním pobavila, ale zatiaľ tam nie je. Neviete ako to u neho chodí, stretla sa s ním niektorá z Vás aj osobne? Ako to prebiehalo?

arrow
profile_image
Wendyska
od 7. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dcera brala kapky ve třech letech na chronický zánět močového měchýře a nyní je bez problémů Paráda!!

arrow
profile_image
Bruce78
od 10. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

MOje tchyně k němu také chodila. Byla spokojená... Já měla ( a mám )velké problémy s koleny a na její doporučení jsem k němu šla. Byla jsem poměrně skeptická - manža se mi smál, že to bude nějakej Zedníček s virgulema a holky - nebyl moc daleko od pravdy...

Když mi dal do jedné ruky tu tyčku a na váhu začal dávat lahvičky s nápisama - rakovina, deprese....Tak v ten moment vzalo za své vše čemu jsem byla ochotna věřit...

Závěr ? Borelioza... Nechala jsem tam 5 tis - bez jakéhokoliv dokladu ! A dle toho co jsem viděla to není nestandartní postup..odnesla si tašku kapiček atd... Po cestě jsem to hned dala tchýni, která to dobere a nebude to v popelnici. Ta mi oznámila, že když tomu nevěřím, pak to nemůže fungovat...

Abych mu nekřivdila, tak jsem si došla na lékařské vyšetření, zda boreliozu mám, nebo jsem měla ( také lze zjistit ) a NIC !

Takže, rozhodně si nemyslím, že by jeho kapky byli bez účinku - jsou to všechno přírodní látky, takže většině lidí neuškodí, ale takových se dá sehnat spousta za min. poloviční cenu...Ve mě tedy pozitivní pocit nezanechal...Ano dodnes se s kamrádem a manželem řechtáme, neb Jonáš = se pro nás Zedníček a přesně se mi zobrazí před očima s těma virgulema

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené