arrow
profile_image
Dzeejnyys
od 31. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, mám takový dotaz. Jsem na úp a naskytla se mi možnost pracovat v restauraci. Paní co ji vlastní mi nabídla, že se tam můžu prijit podívat a jak přijede z ciziny tak se na všem domluvíme. jenže jsem zjistila ze je to tam na nic, malé peníze, je tam úplně chaos, potřebuji mít víkendy volné jelikož mám v soboty dálkovou školu a přítele se kterým chceme být alespoň 2 víkendy spolu. no a ta paní mi pak po nějaké době volá že mě nahlásila na úp že jí tam nastoupím a požádala bez mého vědomí o dotace. Ani se mno nic nepořešila, neřekla mi jaké tam jsou směny nic..a prostě tam nastoupit nechci. Na úp žádné peníze nepobírám. Mohla bych něco mít z toho že tam nenastoupím?

dle mě tě mohou z pracaku vyřadít že jsi odmítla prac. nabídku. vím že jsi nevěděla co a jak tam, ale pracovnicim na uřadu je to jedno

Reaguji na Dzeejnyys:
Jdi okamžitě na ÚP a řekni, že paní jednala za tvými zády...

arrow
profile_image
MouldyBread
od 5. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem něco podobného.
Byla jsem na pohovoru, kde mi sice řekli, že mě asi vezmou a že zavolají druhý den. Nezavolali. Volali mi z jiné práce, že mě berou, nabídli mi mnohem lepší podmínky, tak jsem to vzala.

Den na to mi volala paní z ÚP, že má na mě nahlášeny dotace od té první firmy. Tak jsem ji jen řekla, že mi firma ani nedala vědět, a že tam nenastoupím.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: Jdi okamžitě na ÚP a řekni, že paní jednala za tvými zády...

Přesně tak, ráno tam naklusej a řeš to jedině takhle.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám pocit, že ty dotace se dají převést na jinýho kandidáta, ale to je třeba ptát se přímo na daným místě, kde o tom něco ví, protože to bývá projekt od projektu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené