Po vysazení antikoncepce cca před 1,5 rokem se mi dělalo nějakou dobu akné na tvářích a zbyly mi po něm drobné jizvičky, které nejsou moc hluboké, ale takové tečičky co vypadají jako rozšířené póry. Je jich ale docela dost a i přes to, že nejsou extrémně hluboké tak plet na tvářích vypadá ošklivě a nerovnoměrně. Máte některá tento druh jizvyček? A jak jste se jich zbavily, co Vám pomohlo? Chem. peeling, laser?? děkuju moc za rady !

ahoj těchto témat je tu už hodně třeba
https://www.omlazeni.cz/jizvy-po-akne-18-115-0.html #
nebo
https://www.omlazeni.cz/akne-jizvy-lasery-18-872-0. html
no a spousta dalších i o chem.peelinku

jinak teda nějak přesně nevím co tečičkami myslíš,možná by to chtělo aspoň kousek pusyny vyfotit.Sama mám taky jizvy po akné,ale spíš takové flíčky,teď jsem na jedněch lécích tak je to lepší.Jinak mě osobně chem.peeling pomohl.Vždy mi sloupal ty hnusné nánosy zrohovatělé kůže,takže nemám ty krátery.

Ano témata tam jsou, ale většinou se jedná o hluboké jizvy, mě zajímá jak si kdo vyléčil opravdu drobné, ale četné jizvyčky, které jsou velikostí podobné spíš rozšířenému póru, ale jsou to jizvyčky, a pouze na tvářích, v oblasti lícních kostí. No a vytvářejí právě ten dojem zrohovatělé kůže jak píšeš. O chemickém peelingu uvažuju, můžu se zeptat kde si na něm byla?

Gadruna
no jsem z Prostějova tak u nás.Zažila jsem ještě ty drastycké peelinky co pálily jako četr a člověk po nich byl skoro 14dní nepoužitelný,Ale poslední roky má dr.už ty nové od Renofaz(nevím jak se to píše) a ty už jsou super.Cena je,ale vyšší než u těch starších.

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem měla drobné ale četné jizvičky (semtam i větší) a šla jsem na doporučení Dr. na chemický peeling...žádne drastické pálení se nekonalo,příjemné to sice nebylo,ale dalo se to zvládnout uplně v pohodě absolovovala jsem celou sadu 6ti sezení a ple´t je viditelně jemnější..na nějaké hlubší póry to moc nezabralo (ale to se chystám na podzim na ještě jednu sadu)

To zní dobře, Misho eště se chci zeptat kde jsi byla na chem. peel. a koli tě těch 6 kúr stálo? loupala si se hodně? děkuju moc za odpověd !

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

já jsem ze Zlínského kraje,byla jsem tady u mojí dermatoložky,má při ordinaci odbornou kosmetiku, používá od Laboratoires Renophase ch.peeling Renopeel, jedno sezení vyšlo 450,-, takže celkem 2700,- a ještě jsem si u ní koupila krém s ochranným faktorem 50+ od LRP za 480,- (protože už svítí sluníčko a bez toho člověk nesmí vylézt a je lepší to dělat na jaro,podzim a nejlepší je zima,kdy není sluníčko tak agresivní)
poprvné jsem se loupala málo,nejhorší to bylo po druhém sezení, je to jakdyby se hodně spálíš na sluníčku a pak se loupeš,pleť ihned po aplikaci docela "bolí" ale omýváním obličeje se do dostává pryč,začlo to vždy 2-3 den po aplikaci, a trvalo než jsem šla na další (chodila jsem po týdnu)
ptej se cokoliv tě dalšího zajímá

Cituji Mishaaa: od Laboratoires Renophase

jj,tak ten jsem myslela i já,to už je ten novější.Ten starší byl masakr a před ním se muselo používat Glyko-A.

Cituji Mishaaa: nejhorší to bylo po druhém sezení, je to jakdyby se hodně spálíš na sluníčku a pak se loupeš,pleť ihned po aplikaci docela "bolí"

to se mi teda nestalo,nic mě nebolelo,jen jsem se loupala.
Já teda chodila po 14dnech.

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bany
já jsem z toho měla docela strach,protože jsem i tady četla některé hrůzy..ale riskla jsem to
jako to bolení jsem myslela když mě hned potom natírala ten zklidňující gel,prostě stejný pocit jak když si člověk přejede po spálené kůži od sluníčka jj oni říkají 7-14 dní ty intervaly,ideální je prej 10

Mishaaa
no já se právě vždy pbjednávala aby to bylo nejdřív za těch 10 dní.No a záleželo jak bylo volno.Možná jsem tu pleť měla po těch 10dnech zklidněnější tak jsem takové pocity jako ty neměla.

Cituji Mishaaa: četla některé hrůzy

no já mysím,že za ty hrůzy mohl ten starší tip peelinku.

Cituji Bany: Mishaaa
četla některé hrůzy

no práááávě, taky čtu na netu spíš negativní ohlasy než chválu, tak se toho trošku bojím. Takže teda holky doporučujete abych to zkusila na moje drobné jizvičky na tvářích? U Vás spokojenost?

Cituji Gadruna: U Vás spokojenost

u mě jo na podzim si dám kůru

arrow
profile_image
Mishaaa
od 30. 6. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bany
jojo,je to lepší asi až po těch 10 dnech,ale já sem právě začla docela "pozdě" a chtěla jsem do státnic vypadat jak člověk a pak se hlavně už moct opalovat

Gadruna
pokud budou pracovat s tím novějším peelingem tak se nemáš čeho bát z mojí strany taky doporučuji

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky,
jediný o čem vím je od Avene - Diacneal
http://www.lekynainternetu.cz/p/avene-diacneal/

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené