arrow
profile_image
kalyope
od 7. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pavlie: a kolik teďka vážíš?Já střídám bílkovinový a zeleninový obden..Každé ráno snídám jogurt s otrubama, sladidlem a kávu, obědvám buď nějak připravené maso a když mám zeleninový den, tak mám k tomu zeleninu nebo zeleninovou polévku, večeřím většinou šunku, tuňáka s dukan. pečivem. Přes den mívám i svačiny v podobě kefíru nebo puding. Jím opravdu jen povolené potraviny a vypiju tak 3litry tekutin. Doufám, že se to zase pohne....

arrow
profile_image
kalyope
od 7. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky puding se může jen v zeleninové dny??

Reaguji na kalyope: )
Vážím 50, 1 kilo, takže se budu přesunovat do 3. fáze, začínala jsem na necelých 56...
Určitě se to hne, mně se to taky párkrát zastavilo, nebo jsem i měla víc a pak to sletělo

Reaguji na kalyope: A puding můžeš ve 2. fázi v oba typy dnů, ale jen lžíci denně

arrow
profile_image
kalyope
od 7. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Pavlie: Ty jo tak to seš šikovná, já jsem začala na 60ti kilech a teď mám 54...Tak to asi dělám chybu v tom pudinku, nevěděla jsem, že se smí jen lžíce denně..

Reaguji na kalyope:
Já to ze začátku taky nevěděla a cpala jsem se jim furt
Jinak pokud ti to nejde tak rychle, tak bych zkusila udělat "bílý den". Jíst jenom kuřecí prsa, kuřecí šunku, jogurty a tvarohy s ochucovadly a vyvarovat se všech toerovaných potravin. Prý to dost pomáhá a váha se hne Nebo si udělat 2-3 bílkovinové dny za sebou. Po těch se prý hubne víc

arrow
profile_image
kalyope
od 7. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No právě, jím puding skoro obden a celý sáček, tak to teda omezím jen na tu lžičku a uvidíme..Tak zkusím asi ze 3 dny jen ten bílkovinový a uvidíme...Je pravda, že ze začátku jsem neměla sladidlo, aroma a podobně, jedla jsem opravdu jen bílý jogurt, tvaroh, šunku...Teď jak vím, co všechno si můžu udělat sladkýho, mi přijde, že se jen cpu

Reaguji na Pavlie:

Ty nevíš, že bílý den je už Dukanem zakázaný? je nebezpečný na ledviny.Je vyškrtlý z Dukana už týden. Přečti si fr. stránky, nebo běž na chat s panem Dukanem.

arrow
profile_image
kalyope
od 7. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kirkuše: ale tak ten bílý den je ten normální bílkovinový nebo ne?

Reaguji na Kirkuše: Ne nevím, že už je TÝDEN z Dukana vyškrtlý Nečetla jsem žádné francouzské stránky, francouzsky neumím, ale knížku od Dukana a FAQ na dukandiet.co.uk jsem četla, tak se na to jdu mrknout.

Reaguji na kalyope:
Není. Bílý den je jen tvaroh, jogurty, bílek a bílé maso. Nesmí se ani žloutek, ani tolerované potraviny, nesmí se vitamíny.

Reaguji na kalyope:
Právě, v podstatě je to striktně dodržovaný bílkovinový den, nevím, co by na něm mělo být zakázaného, všechno jsou to povolené potraviny bez omezení..
http://thedukandietsite.com/1566/stopped-losing-we ight-on-dukan-diet-white-day-pure-protein-day/
Ale tak já nevim no...

Takže je zakázáno jíst jen bílé potraviny a tolarované potraviny jsou přikázané? To se mi nějak nezdá. A že by se nesměly vitamíny se mi teda nezdá, ty bych rozhodně nevynechávala. Tak Kirkuše kdyžtak hoď odkaz, kde se píše, že se nesmí jen bílé potraviny, to mě celkem zajímá, protože ne vždy jím žloutek a tolerované potraviny a nevím, čím by mi měl třeba žloutek pomoci v činnosti ledvin

Reaguji na Pavlie:
Pochopila jsi to naopak. A jez si co chceš, mě to je jedno. Jen jsem řekla, že bílý den je zrušen.Neřekla jsem, že se nesmi B den normální.Ach jo.

Reaguji na Kirkuše:
Já se ptám, protože jsem si uvědomila, že často jím jen bílé potraviny, prostě proto že na ně mám chuť a celý den jsem třeba jen na nich, tak jestli to není nějaké nezdravé, když jsi říkala, že je to zlé na ledviny, nerada bych měla nějaké komplikace Tak budu ráda, když poradíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené