arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj dívky a ženy,

otázka už padla v názvu tématu. Zajímají mě Vaše názory.
Můj je takový, že mi tento server přijde hrozně nespravedlivý vůči doktorům. Pod rouškou anonymity tam může kdejaký zakomplexovanec napsat hnusné věci i o lékaři, kterého vůbec nezná. Navíc mi vadí neobjektivita. Píšou tam buď lidi, kteří jsou tak neskutečně spokojení, že to chtějí vytroubit do světa, nebo ti, kteří mají s lékařem nejhorší zkušenosti (pokud je mají ). Hodně spokojených lidí o tom serveru neví, nebo nemají přístup k internetu. Podle mě by tenhle server měli zakázat, stejně je to tam samá reklama. Pokud chci doporučení na doktora, zeptám se známých a přátel a nehledám to na takovém pofidérním serveru. Co Vy?

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se tam koukla, abych proklepla svoje současný doktory, a musím říct, že to u všech čtyř sedělo. Ale je potřeba nebrat to dogmaticky, třeba 10 hanlivých příspěvků, psaných ve stejném tónu, zavání touhou po likvidaci doktora, stejně tak 10 podobných pozitivních. Podle mě je to dobré vodítko, ale je třeba zachovat zdravý rozum a objektivitu a neřídit se tím dogmaticky.

arrow
profile_image
Polárka
od 31. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na UsmejSe: nesouhlasím s tebou vůbec, díky servru jsem si našla perfektní zubařku a gynekologa, ale musí se při čtení přemýšlet, kdy se jedná i o skrytou reklamu...

arrow
profile_image
Luiza
od 16. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak hlavně příspěvky nelze chápat jako hodnocení odborné kvality, což mohou lidé těžko posoudit. Spíše vyjadřují to, jak jsou pacienti spokojeni s komunikací s lékařem. Když se podívám na hodnocení kolegů v mém oboru, tak kolikrát tam vůbec nejsou zmíněni špičkoví odborníci, anebo mají hodnocení takové nijaké.
Prostě z odborného hlediska to nevypovídá o ničem - a to je pro mě hlavní kritérium, podle kterého si vybírám lékaře.

arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já jsem hledala zubní hygientisku, vybrala jsem si dle tohoto webu a dobře

Negativní komentáře k lékaři sice mohou ve světle anonymity být dvousečná zbraň, ale používám svůj rozum. Ne vše, co se na internetu píše, je pravda, tak jako ne vše negativní je lež...

Já jsem tam našla svoji alergoložku a co se o ní psalo je naprostá pravda. Bere si například poplatek 30,- Kč i za napsání receptu i za aplikaci vakcíny, před kterou neprovede žádné vyšetření, na což by neměla mít nárok.. prostě zlodějka. Škoda, že jsem si to nepřečetla dřív, nikdy bych k ní nešla. Teď si hledám jiného alergologa.
Její odbornost asi taky nedokážu posoudit,ale když se mě zeptá jaké prášky chci teda napsat, tak to už je i na mě moc...

arrow
profile_image
annette
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj,
máš zajimavý názor, takhle jsem nad tím nikdy nepřemýšlela. Je pravda, že lidi píšou recenze buď velice negativní nebo velice pozitivní. Nicméně jak říká Étolie, zatím to docela odpovídá, znám doktory kteří jsou špičky a ti mají opravdu vysoké procenta a i naopak- docela negativní recenze jsou mnohdy trefné. Ale setkala jsem se i s tím, že si doktoři (nebo jejich příbuzní) psali recenze sami, poznáš to docela jednoduše podle stejné IP adresy. Celkově jsem za tento web ráda, vím co můžu od lékaře zhruba čekat a na co se připravit.

arrow
profile_image
DerrtyGirl
od 17. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak já si myslím, že určitě se tam někteří pořádně vyřádí a napíší tam i něco, co není pravda. Já osobně samozřejmě dám především na zkušenosti svého okolí (pokud jde o doktora, se kterým má někdo známy zkušenosti). Např. co se týče endokrinologie, tak u nás ve městě je pouze jedna lékařka, takže jsem moc na výběr neměla. Ale je super Co jsem se tak dívala na ten web na své doktory, tak jsem tam našla i dost pozitivních názorů. Ale jak tu někdo už napsal - není to posouzení jejich odbornosti.

arrow
profile_image
DanielaM
od 10. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si myslím, že názory více-méně odpovídají realitě. Jasně, že nelze hodnotit odbornost lékaře, ale to přece nelze po laikovi chtít, aby hodnotil odbornost - já bych ji taky u svých lékařů nedokázala zhodnotit, takže na této stránce spíš hledím na to, jaký má lékař přístup k pacientům. Třeba moje praktická lékařka dělá podnikovou lékařku pro několik firem a na své pacienty bohužel věčně nemá čas. Chodím k ní jednou za uherský rok a stejně vždy čekám 2 hodiny než se dostanu na řadu a sestra to omlouvá tím, že právě mají před nebo po dovolené
Ale je pravda, že se tam často objevují skryté reklamy nebo že si hodnocení může napsat i sám lékař nebo poškozovat jiné lékaře - nelze to brát jako jediný směrodatný faktor pro výběr lékaře. Podívám se na znamylekar.cz, ale taky se k tomu ještě zeptám známých.

arrow
profile_image
kimiček
od 23. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Zkoukla jsem tam všechny doktory a třeba moje zubařka tam měla myslím že osm pozitivních komentářů ale všechny byly poslány z jedné ip adresy takže asi paní doktorka sama se pochválila....takže v tomhle je to na ***, kdyby šel poslat jen jeden komentář bylo by to určitě lepší

arrow
profile_image
annemarie
od 5. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji UsmejSe: Podle mě by tenhle server měli zakázat, stejně je to tam samá reklama.

Tak s tímhle naprosto nesouhlasím. Nevidím důvod, proč by to měl někdo zakazovat (a kdo by to asi tak měl být?), to je jako bys chtěla zakázat omlazení s argumentem, že tu ženské řeší kraviny. Je pravda, že ten server je plný reklamy, ale který není? Je třeba ho brát s rezervou a myslím, že každý svéprávný jedinec je schopen zhodnotit, do jaké míry příspěvky odráží realitu. Už dřív jsem si tam vyhledala všechny svoje doktory a byla jsem velmi překvapená, že ve většině případů jsem se v dojmech s hodnotiteli shodla. Hodnocení odbornosti jednotlivých lékařů od toho serveru vskutku neočekávám, jelikož jde pouze o hodnocení přístupu k pacientovi.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Psala jsem tam názory na tři doktory - s dvouma opravdu nespokojenost - psychiatr, zubařka. A spokojenost s praktickým lékařem.

arrow
profile_image
astra_a
od 13. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

kimiček: pokud to posílali lidi z jednoho města nebo obvodu, co mají stejného internetového poskytovatele, klidně tam může být stejná ip adresa... někteří poskytovatelé mají na jednu bránu napojených až desítky nebo stovky lidí.

arrow
profile_image
milow33
od 8. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

je pravda, že si tam může každý vylít zlost, když měl s doktorem nějaké nedorozumění, přesto je to doktor dobrý. Naše dětská lékařka je dle mého super doktorka, ochotná, starostlivá, a to vždy koukám, co tam má negativních příspěvků, neznat jí, tak si o ní ani kolo neopřu.

arrow
profile_image
Mistress
od 28. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Samozřejmě slepě důvěřovat se nedá ničemu, je to laické hodnocení, ale jako vodítko může posloužit dobře. U mě hodnocení na bývalou gynekoložku, současnou gynekoložku, praktika i zubaře sedí. Rovněž jsem připsala hodnocení.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené