arrow
profile_image
bedrunela mojeid
od 11. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji UsmejSe: Podle mě by tenhle server měli zakázat,

připomělo zakázat internety

arrow
profile_image
Petulaa
od 1. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dle mého je to sporné....není to objektivní, na druhou stranu když člověk nemá k dispozici naprosti žádné jiné info, tak si může udělat alespoň částečný pbrázek. Buď se sekne nebo ne, ostatně to pozná až daného lékaře navštíví Také jsem se tam dívala, když jsem v novém městě hledala doktora, protože reference jsem neměla na nikoho, tak jsem si chtěla udělat alespoň nějaký přehled. Setkala jsem se s hodnoceními trefnými i naprosto opačnými.

Cituji milow33: Naše dětská lékařka je dle mého super doktorka, ochotná, starostlivá, a to vždy koukám, co tam má negativních příspěvků, neznat jí, tak si o ní ani kolo neopřu.


přesně tohle se mi tam stalo také...úplně jsem koukala; neznat tu lékařku...zbytek bych dokončila jako ty..

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Příklad: někdo si usmyslí, že "zavaří" doktorovi - napíše o něm na tom serveru samé ošklivé věci a i když je to z jedné IP adresy, někteří lidi si toho nevšimnou a řeknou si, že je ten doktor asi pěknej mazal. Začnou to šířit dál a pokud se to šíří mezi lidma, kteří mají nekritický myšlení, může to toho doktora až zlikvidovat. Ne každý se nad tím zamyslí a řekne si, že to nemusí být pravda. Je to takovej extrémní příklad, ale stát se to může. Vzhledem k tomu, že jednou možná budu doktorka, tak se mi nelíbí, že tam může kdejaký člověk, který se mnou třeba nebude mít vůbec nic společného, prakticky zničit moji pověst.

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

já když tam projedu všechny lékaře, ke kterým jsem chodila tak to sedí. Zubař od kterého jsem odcházela je v mínusu a nová zubařka mi při registraci v puse našla 15 kazů - to něco vypovídá...
Díky tomu webu jsem narazila na výbornou gynekoložku, takže mě ten web vyhovuje a hodnocení sedí

arrow
profile_image
DragonLady
od 10. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Taky jsem na tento server k pár lékařům komentář připsala. Musím uznat, že většina tamních komentářů na doktory, které znám, sedí a podepsala bych se pod ně. Podle tohoto serveru jsem si našla gynekologa a dermatoložku, přítel praktickou lékařku.

Jsou tam někdy opravdu extrémní názory, ale takový je internet a jeho anonymita (nejen na serveru znamylekar.cz) a je nutno s tím počítat.

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na UsmejSe:
Taky ten server nemám ráda. Ty stížnosti jsou kolikrát vytržené z kontextu a myslím, že často neoprávněné. Protože mám medicínské vzdělání, vím jak je někdy obtížné dopátrat se správné diagnózy a nasadit optimální terapii, zvlášť když klient nespolupracuje - např. nebere léky tak jak má, nechodí na kontroly, nedodržuje režim, dietu, střídá doktory, simuluje atd.
Na druhou stranu ne každý lékař, který je milý a přesvědčivý, je skutečně dobrý lékař. A tokoví jsou tam hodně chválení.
Občas se na ty stránky kouknu - když třeba hledám určitého specialistu. Pokud tam je na někoho samá chvála, něco na tom bude...

arrow
profile_image
lemurka
od 29. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Luiza:
Naprosto souhlasím!

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj z webu znamylekar jsem zmatená a hodnocení nerozumím...Všimla jsem si např. dr. Hrbatý tam má -47% a tady je docela dost tady mezi holkama oblíbený..A jiný dr má opak toho co dr Hrbatý -tam spokojenost hodně procent a nespokojení tady...A můj bývalý gynekolog tam má +100% a přitom tam má hodně negativů (což ty negativy chápu,znám dost žen co k němu chodili a měli stejný názor jako já a taky jako já odešli od něj)...,jak to že má 100% i přes tolik negativů co tam jsou?
Navíc tam může kde kdo dát že nesouhlasí s vaším hodnocením,což mi taky přijde jako blbost,vždyť tam někdo napíše svou zkušenost s určitým dr a někdo nesouhlasí...proboha s čím nesouhlasí,s mou zkušeností s určitým dr?!copak u toho ti lidé byli?Ať si napíší svou vlastní zkušenost...,místo toho klikají souhlas/nesouhlas
No vážně si nejsem jistá jestli tyto stránky jsou opravdu objektivní...
Víc by se mi líbilo,kdyby se tam psali jenom zkušenosti s určitým dr. (,než souhlas/nesouhlas, nebo jenom nedoporučuji/doporučuji a nenapíše proč-důvod...)
No snad jsem to napsala alespoň trošku srozumitelně a né moc chaoticky

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji siminči: Navíc tam může kde kdo dát že nesouhlasí s vaším hodnocením,což mi taky přijde jako blbost,vždyť tam někdo napíše svou zkušenost s určitým dr a někdo nesouhlasí...proboha s čím nesouhlasí,s mou zkušeností s určitým dr?!

Taky nechápu, proč se tam dává souhlas/nesouhlas s hodnocením, když tam lidi většinou píší své zkušenosti.

Cituji siminči: No vážně si nejsem jistá jestli tyto stránky jsou opravdu objektivní...

No, to já taky ne.
Každopádně až budu potřebovat někdy změnit lékaře, tak se budu pokud možno řídit doporučeními svých blízkých přátel - servery typu znamylekar.cz bych zvolila až v nejkrajnějším stavu nouze, nerada bych propásla dobrého doktora, který akorát nemá dobré PR.

arrow
profile_image
Sportacka
od 26. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji siminči: Navíc tam může kde kdo dát že nesouhlasí s vaším hodnocením,což mi taky přijde jako blbost,vždyť tam někdo napíše svou zkušenost s určitým dr a někdo nesouhlasí...proboha s čím nesouhlasí,s mou zkušeností s určitým dr?!copak u toho ti lidé byli?Ať si napíší svou vlastní zkušenost...,místo toho klikají souhlas/nesouhlas

A co je na tom divného? Když je tam napsáno, že je doktor arogantní, odbývá a ponižuje pacienty, tak je samozřejmé, že člověk se stejným názorem klikne souhlasím...

Jinak nevím jak byste to chtěly zakázat, kde to jsme ?
Naopak škoda že tam těch doktorů není víc.. Divím se, že proti tomu zakladatelka tak brojí - že by příbuzenský vztah k doktorovi s negativním hodnocením??

arrow
profile_image
Lasička_
od 13. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Už se na něj také moc nespoléhám... Našla jsem si tam sice dobrou psycholožku, ale co se týče gynekologů, byla to dost bída. Dvakrát jsem si vybrala lékaře s vynikajícím hodnocením a byla jsem dost zklamaná. Ačkoliv hodnocení v podstatě sedělo - oba byli vcelku milí. Jenže moje problémy nebyli schopní řešit.
Podle mě lidé hodnotí hlavně vystupování lékaře (což je taky důležité, kdo by chtěl chodit k hulvátovi), jenže z málokterého komentáře se dozvíme, že mu ten lékař pomohl s nějakým konkrétním problémem.
A teď zrovna mě pobavilo, když jsem se tam podívala po delší době, že tam zřídili jakýsi žebříček doktorů. Na prvním místě mezi gynekology je ten, od kterého jsem odešla, protože to byl vcelku neschopák. Takže bych se ani nedivila, kdyby si to psal sám, jinak tomu vážně nerozumím

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám na Vás všechny dotaz,setkal se někdo z Vás s tím,že na požádání konkrétního lékaře byl smazán Váš negativní komentář?Nějak nerozumím tomu,zda je tu tento web pro nás lidi-potencionální pacienty nebo ne.Vše mohu doložit,mám to okopírované a mám i dopis od lékaře,který se mne vysmál a napsal,že na jeho žádost je koment smazán.Web to nejspíš řešit nehodlá,co s tím?

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji SOLU: Web to nejspíš řešit nehodlá,co s tím?

Nic. Tento server je postaven na anonymitě a na penězích. Takže za určitý poplatek si tam doktor může spravovat účet, mazat nepohodlné komentáře a dělat si image. Přijde mi, že tento server není ani pro pacienty a vlastně ani pro lékaře. Ale dokáže dobře vydělávat na snaze některých doktorů mít dobrou pověst, na přání pacientů najít toho nejlepšího lékaře a na tom, že někteří lidé nemají dobrou zkušenost s lékaři a chtějí to dát všem najevo.
Ten server na to má právo, smazat jakýkoliv komentář. Takže s Tvým problémem Ti neporadím.

Cituji Sportacka: Divím se, že proti tomu zakladatelka tak brojí - že by příbuzenský vztah k doktorovi s negativním hodnocením?

Tak určitě.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené