arrow
profile_image
vera11
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, řeším možná zbytečné...jsem 2 měsíce po augmentaci z nulek plné dvojky pod sval-250ml - nic nápadného. 14 dní před operací jsem se nově seznámila...vzhledem k tomu, že máme vztah na dálku a vídáme je cca 1x za 14 dní až tři týdny, tak se mi zadařilo o operaci nic neříct, teď se začínáme více sbližovat, prsa už mám skoro zahojená....myslím, že už dojde na sex a já zjišťuji, že bych ráda o svých silikonech zatím nic neříkala. Co myslíte? Je vůbec varianta, že mi to projde a partner to nepozná? Prsa vypadají přirozeně, jizvy v podpaží, jen jedno mě stále pobolívá. Možná je to celé hloupost, ale zatím se necítím se na to mu říct, možná později ano , pokud se vztah vyvine dobře. Jsem celkem otevřená, ale tady to cítím takhle, nemám na to mu to na startu říct a i si přeji, aby to hned nepoznal. Prostě nevím, zda ten vztah bude pokračovat, tak se mi nechce hned s kůží na trh, ale zárověň mi na tom chlapovi záleží.
moc moc díky za vaše názory, začínám nervačit jako by to bylo moje poprvé...no vlastně to bude poprvé s novýma prsama a hned nový chlap, ach jo. Jinak v mém okolí to vědí jen nejbližší a ani v práci a jinde to nikdo nepoznal.

arrow
profile_image
linda 4
od 4. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

vera11
nechala bych tomu volný průběh,nic bych neříkala a až by přišlo na věc a něco by se mu nezdálo,tak bych šla samozřejmě s pravdou ven.....určitě bych to nezatloukala a pokud o tebe stojí,tak to unese a třeba bude,myslím že určitě spokojený.....

Taky si myslím, že nemá cenu hned vyhrknout - Mám silikony! Neřešila bych to s přítelem pokud se na to nezeptá. Určitě ale nezatloukej, pokud se zeptá. Můžou nastat komplikace a třeba budeš muset na reoperaci. Mohl by ti přestat důvěřovat. Pokud si budeš jistá, že je to ten pravý, tak bych to postupem času nějak oznámila.

arrow
profile_image
kabuša
od 9. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

souhlasím s holkama, taky bych tomu nechala volný průběh...

arrow
profile_image
markie
od 8. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Vera11 to snad není pravda,já řeším uplně ten samý problém jako ty jenom já jsem uplně na začátku.Mám týden do operace a před týdnem jsem potkala skvělýho chlapa.Já bydlím v zahraničí a jedu na 3 týdny domů a on samozřejmě se mnou nejede,ale přemýšlím nad tím stejně jako ty.Jak to bude až se vrátím,nechci mu aspon zatím nic říkat a chci aby to nepoznal....atd.atd. jenomže já budu mít teprve 3 týdny po operaci když se vrátím,tak jsem zvědavá jak tohle dopadne...Nakonem místo na operaci teď myslím na tohle a na něho,takže na jednu stranu je dobrý že jsem ho potkala teď .Snad se z toho nezblázním,já všechno tak řeším!! Ale určitě dej vědet jak to pokračuje s tebou ju?

arrow
profile_image
danveny
od 15. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

měla jsem partnera právě 2 měsíce po ...a neřekl nic,asi to nepoznal !! a Ty mu NEŘIKEJ NIC DOPŘEDU !!!..tak,jak Ti to radily ostatní holky ...uvidíš podle situace ....
.....měla jsem nachystanou výmluvu ...kdyby se mě býval zeptal,řekla bych mu,že jsem si dlouho přála nějakou "kosmetickou úpravu" (neřekla bych,že to bylo zvětšení) ale,že to bylo docela závažné rozhodnutí a že jsem to odkládala,ale že se cítím teď moc dobře a doufám,že se mu líbím ... na to Ti každý chlap řekne něco pozitivního ....jestli k Tobě cítí něco pozitivního

Ahoj všem,má kamarádka je po operaci 2 roky a prsa má tak dokonalá,že to ani její partneři nepoznali.Ale já osobně bych se stím také netajila.Co je na tom,že o sebe dbáš a chceš být sexy.

arrow
profile_image
vera11
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky díky za povzbuzení, jste moc hodné. Mě na něm právě moc záleží, jen i když to vyjde, tak minimálně rok se budeme vídat takhle nepravidelně, díky jeho práci v zahraničí, takže si voláme , píšeme a vidíme se 1-2x do měsíce. Takže ty prsa jednou přiznám, ale až z toho bude vztah.

A právě jak píše vendy111, tak mám strach z toho omaku, jedno prso mám bolavé, měla jsem v něm zánět a je takové tuhé, takže se ještě můžu vymluvit na zánět...Druhé prso je úplně v pohodě, nebolavé a měkké...no a když něco pozná, tak mu to řeknu.

Markie, jsem ráda, že na to nejsem sama, snad to nějak zvládnemJá hjsem po operaci s ním byla poprvé po 10ti dnech od operace, to ale byla společenská akce, tak jsme spolu jen mluvili, pak za další 2 týdny na obědě a pak asi po 6ti týdnech od a to už byl "kontakt" i nějaké sahání na prsa a OK ... no a teď o víkendu mě čeká asi více, no.

arrow
profile_image
vera11
od 9. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj , tak jen hlásím, že "to" máme za sebou...poprvé to bylo za šera, takže na jizvy moc vidět nebylo a partner nic neříkal, pokud se mu něco nezdálo, rozhodně to nedal na jevo. Jen říkal, že jsem nádherná celá...No a podruhé to už bylo za denního světla, pravda jizvy jsem měla pod korektorem, ale byly vidět...dávala jsem si trochu pozor, abych moc nezvedela ruce a tak a opět nic neříkal...Uvidíme se zase až za měsíc, to jedu za ním na víkend, tak jsem zvědavá, jestli to opravdu nejde poznat nebo jestli se mu to třeba nezdálo a jen nic neříkal. Každopádně jsem si to ale užila a bylo to daleko lepší než s mými původními nulkami

arrow
profile_image
Morgan81
od 4. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vera11: a opět nic neříkal..

Tak to je super... Zbytečný obavy, viď....
Jsem sama a taky mě občas napadá myšlenka, jaký vlastně jednou bude sex s novýma prsama a novym partnerem... Neumim si to vubec představit.. Jestli se budu bát aby to hned neodhalil, nedejbože aby to nebyl ten typ "umělý? No tak to ani za nic..."
Jsem zvědavá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené