arrow
profile_image
janinna
od 20. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. Mám už poměrně odrostlé melíry a od poloviny délky vlasů začínají na sebe ty melíry navazovat a tvořit celou blond plochu. Tak jsme se s paní (která mi ty vlasy barví) rozhodly, že uděláme naráz blond a hnědé melíry (aby se to nemuselo celé přebarvovat a pak do toho ty melíry zase dělat). Máte s tím některá zkušenost? Zkoušela jste některá místo té hnědé barvy třeba jenom šampon? (tam bych se bála rychlého vymývání). Trochu se toho bojím, aby se to nespojilo do sebe a já neměla hlavu celou flekatou.

arrow
profile_image
dudliiik
od 27. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dělám to běžně, je to šetrnější k vlasům. Melír přelivem ne-e, přeliv je na mokré, barva a zesvětlovač na suché. Když máš šikovnou kadeřnici, tak se ničeho nemusíš bát.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji janinna: Tak jsme se s paní (která mi ty vlasy barví) rozhodly, že uděláme naráz blond a hnědé melíry (aby se to nemuselo celé přebarvovat a pak do toho ty melíry zase dělat). Máte s tím některá zkušenost?

Ano a už bych to nikdy neudělala,já spokojená nebyla,je to teda už pár let.Udělaly jsem to tak,že se dal melír a na to přeliv a vypadalo to super.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ano, nechávám si takovým způsobem barvit vlasy už několik let a jsem moc spokojená!

Ale rozhodně né šamponem.

Kadeřnice to dělá tak, že první dvě řady melírů u pěšinky mám blond a pak postupuje na střídačku: blond-hnědý-blond-hnědý,.. a končí blond, aby když si stáhnu vlasy do culíky, byly vlasy světlé.

arrow
profile_image
janinna
od 20. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju. Večer tam jdu, tak to zkusíme a uvidíme.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené