Cituji Dirtyangel: Ale nejlepší vynález na světě jsou elektrické natáčky. Dáš si je na suché vlasy, kdykoliv chceš a za dvacet minut máš úžasné vlasy.

Neničí to nějak vlasy? Ty vlasy se zahřívají nebo jak to funguje?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leo
Kdby to vlasy ničilo, tak to nepoužívám, žehlička či kulma jsou podle mě daleko horší. Těch natáček je několik druhů, já mám od Remingtonu. Byly dražší než ty běžné, ale jsou také lépe udělané. Jsou to vlastně nat
áčky, které jsou dané v nástavci. Ten je je zahřeje, každá ta natáčka ma speciální teflonové jádro, a to je ještě potaženo takovou ochranou hmotou(teflonem). i když je nahřátá, můžeš ji bez obav vzít do ruky, nepálí to, tím pádem ani vlasy ne. Namotáš si to, máto klips pro urychlení, zacvakneš takovým malým skřipcem a počkáš asi dvacet minut, než vychladnou. pak je normálně sundáš a máš krásné kudrny.

No tak tohle téma je úplně super, protože na to samé jsem se chtěla zrovna ptát taky!! Nechci mít úplné kudrliny, ale jen tak hezky zvlněné..
Zkusím ty remington natáčky, koukám, že se cena pohybuje tak kolem 1300 Kč.. A když by to ani moc nemuselo ničit vlásky, půjdu do nich

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mmichalaa

Já jsem je poznala u fotografky, vyzážistka je používala pro modelky. A moc se mi líbilo to, že vlasy jsou během půlhodiny i dřív hotové, dělají krásné vlny a dělají se na suché vlasyi.
Jsem z nich prostě nadšená, co já se naotravovala u kadeřnic s natáčkami, sušení sušákem.. A taková super vvěcička se doma nikdy neztratí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
A daly by se dát i na mokré? Když se dají vzít do ruky, tak by snad vlas nepřepálily a mohl by na nich pohodlně doschnout..? nebo ne?

Dirtyangel
a dělají kudrlinky nebo takové ty přirozený vlny...zase abych nevypadala jako beran...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dejnicka

Tak když to chceš dávat na mokré vlasy, kup si normální natáčky. Tyhle mají efekt v tom, že ty vlasy nahřejí atím se zvlní podle natáčky. Nemohlo by to fungovat na mokrých vlasech.
Leo
no já jsem byla poprvé hodně překvapená, že mi taky udělaly od hlavy celkem velký objem, jako kdybych zrovna přišla vyfoukaná od kadeřnice. Ale určitě to chce si po umytí dát do mokrých vlasů tužidlo, aby ty lokýnky pak vydržely.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Terezie1
Jsou tam tři velikosti natáček, mě udělají hezké velké vlny, podobné, jako mám v galerii. Mám dlouhé vlasy, tak se trochu roztáhnou. Udělá to prostě takové ty přirozené vlny, co mívají modelky v časopisech.

Dirtyangel

Koukám, že na provlasy to mají za 1161,- a hlavně, že v tom balíku jsou 3 velikosti, což je super.

Takže ty si umyješ vlasy, necháš uschnout (nebo fénuješ) a pak si je dáš nebo i si je dáš třeba druhý, třetí den po mytí? Promiň, ptám se jak pako

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leo

Klidně se ptej, jak jinak by jsi se o tom něco dozvěděla. Dávám si je, kdy se mi chce. Většinou dva, tři dny po umytí, kdy už vlasy tolik neelektrizují. nemám je masné, myji si je tak každý pátý den.

Dirtyangel
Každý pátý den? Závidím Je musím mýt mnohem častěji.

Ještě bych se zeptala, jestli nejsou těžký na vlasy, zda je netahají, protože si představuju, že to, čím se nahřívají, má asi určitou hmotnost ?

A zkoušela jsi jenom tenhle model? Koukala jsem, že Remington jich má vícero, ale nejvíc se mi líbí asi ty, které máš ty.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Leo
Já našla tady tyto, líbily se mi, tak jsem po jiných nepátrala. Ale jsou úplně lehoučké, jinak by s tím skřipcem sjely.

arrow
Neprodává v Bazaru

Dirtyangel
aha, díky. Akorát normál natáčky mají zas tu nevýhodu, že to hrozně dlouho schne, tak jsem myslela, že tohle by mohlo být něco jako 2 v 1, umyju vlasy, trochu prosuším a tyhle natáčky to dosuší a zároveň natočí a mě to i ušetří čas Mě se vlasy mastí u kořínků, takže si je musím mýt každý, max.každý druhý den bohužel..

Dejnicka
Zkoušela jsi nějaký suchý šampon, ten by ti nepomohl na ten druhý/třetí den?

Dirtyangel
Taky se mi moc líbí, to zas bude utrácení

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dejnicka

No to by ty natáčky logicky asi musely být nahřívané celou dobu, kdy je máš na hlavě. tyhle by je určitě neprosušily tak, aby ti pak vlny držely.
Leo

Jak jsem psala, já jsem z nich nadšená.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené