Ahoj holky,

potřebovala bych poradit ... Rozhodla jsem se, že začnu se sebou něco dělat. Moji rodiče si tenkrát koupili klasický Orbitrek z toho Teleshopingu. Cvičili na něm asi dvakrát, tak jsem si ho vzala já domů k sobě na cvičení. Jenže bydlím v paneláku a pod náma bydlí paní, která si stěžuje absolutně na všechno. Cvičím jakmile příjdu z práce, což je kolem 18hod - takže neporušuju noční klid. Paní stejně vyhrožovala, že to jde hrozně slyšet a že si bude stěžovat atd. Má na to vůbec právo, když nic neporušuju? No to je jedno Otázka zní - můžete mi prosím někdo poradit nějaký opravdu hodně tichý eliptický trenažér do palenáku? Cca do 8.000Kč?
Moc děkuju za rady.

arrow
profile_image
matty28
od 10. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na TerezkaTRO: určitě koukni na stránky www.fitham.cz , pod každým strojem je i možnost dotazu, zde je pro tebe vhodný (výška, váha, intenzita cvičení) co se týče opravdu tichých elipticalů poradila bych ti německou značku kettler, cenově náročnější, ale opravdu vydrží a mají tichý chod, myslím že do 8-10 tis. tam nějaký nabízejí

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Samozřejmě že má právo si stěžovat, v tom jí nikdo nemůže bránit, ale to stěžování si k ničemu nepovede. Já bych jí ignorovala, naopak bych jí pohrozila, že pokud mě obtěžovat, tak nebudu cvičit od šesti do sedmi (např.), ale od devíti do desíti.

Na tohle jsou i soudní rozhodnutí, když přestaneš před desátou, tak na tebe nikdo nemůže. Podle toho bych se zařídila, a rozhodně bych nevyhazovala peníze za další trenažér když už jeden máš. Když se to té paní nelíbí, tak ať si najde na seznamce nějakého opuštěného hajného a nastěhuje se k němu na samotu.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji TerezkaTRO: Cvičím jakmile příjdu z práce, což je kolem 18hod - takže neporušuju noční klid. Paní stejně vyhrožovala, že to jde hrozně slyšet a že si bude stěžovat atd. Má na to vůbec právo, když nic neporušuju?

Slušně, ale striktně paní poslat do patřičných mezí, pokud hluk není nadměrný, což si z orbitreku nějak nedovedu představit, že je, tak se s ní nebavit, a neustupovat, znám případ, kdy takhle sousedka terorizuje sousedy nad sebou tak, až je vyštvala, kvůli údajnému hluku. Samozřejmě, udělat opatření, jako ten stroj postavit na nějakou pěnovou podložku, aby se tlumily případné vibrace, ale víc ani ň. Za chvíli by si přišla stěžovat, že po bytě chodíš.

Holky, moc děkuju za rady : ) Já jsem spíše taková ta hodná, takže bych si klidně koupila nový trenažér (i když peníze na vyhazování nemám) jen proto, abych nevyhlašovala sousedskou válku. Ale přítel se s ní nepáral a patřičně jí vysvětlil, že žije v paneláku. Ona je taková megera. Každý se jí tady bojí - stačí, abyste zaparkovali před barákem nakřivo a už volá policajty : ) ... Každopádně - opravdu bych ocenila rady na ten tichý trenažér : ) Moc děkuju.

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji TerezkaTRO: jen proto, abych nevyhlašovala sousedskou válku

Tomu se bohužel nevyhneš, tyhle báby neotravují proto, že používáš trenažér / vrtačku / televizi / pračku atd., nebo kvůli tomu že chodíš po bytě, ale kvůli tomu, že otravovat chtějí. Prostě je to taková jejich zábava.
Možná tak koupit jí vibrátor by pomohlo, protože v tomhle asi bude problém.
Každopádně si myslím, že problémům se nevyhneš, protože ona si vymyslí něco nového, a nakonec opravdu skončí u toho že chodíte po bytě, myjete nádobí a napouštíte si vanu. Takže je zbytečné snažit se jim vyhnout, naopak bych jí dala najevo, že pokud bude obtěžovat (např. na vás zvonit), tak budeš dělat ještě větší hluk, takže ať radši srazí paty a je ráda že je to na téhle úrovni. Taky bys mohla po příchodu z práce pustit nahlas hudbu a v 21:59 jí vypnout, a ona by nemohla vůbec nic.
(takovéhle případy už byly u soudů a vyhrávali ti hluční)

Nejvíc zabavný na tom je, že ona sama dělá hluk. Má 4letý dítě, který pořád brečí a ona sama na něj neustále řve - třeba i ve 23hod. Nikdy si k ní nikdo nepřišel stěžovat - všichni totiž chápou, že žijí v paneláku a hluk je prostě samozřejmost ... Každopádně mě Vaše příspěvky moc pobavily :)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na TerezkaTRO: Na paní se vykašli.. Neřeknu kdyby jste doma hulákali nebo bůhví co, ale hodinku, kdy ty šlapeš na trenažéru by snad přežít mohla.. Jestli ho máš na plovoučce, tak pod něj den nějaký kus koberce nebo podložku.. Sousedi nad námi mají plovoučku (myslím si to) a taky je hodně slyším při povídání a tak.. Ale pokud je to před desátou hodinou, tak co s tím nadělám.. Oni ale hlučí i kolem půlnoci, chodí pozdě spát, a to už je otázka času, kdy mi dojdou nervy a půjdu je požádat a trochu klidu.... Pokud ti trenažér vyhovuje, tak si nový nekupuj, na co vyhazovat peníze . Já jsem měla také ten z TV a přišel mi děsný, blbě se mi na něm šlapalo, kynklal se.. Skončil na půjdě a pokukuji po nějakým z kettleru nebo insportline..

arrow
profile_image
meda_beda
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na TerezkaTRO:

Věř, že ani supertichý trenažér ti nepomůže, bude si stěžovat stejně. On ani ten z tv shopu není nějak extra hlučný, aby rušil sousedy
Mám podobnou sousedku jako ty, jednou na mě zavolala policii, protože jsem po 22 hodině ve svém bytě telefonovala a jí to rušilo Na sousedy nad ní si zase pořád stěžuje, že moc hlasitě chodí a ti pod ní zase poslouchají tv moc nahlas
Takže pokud nemáš peníze na rozhazování, cvič dál na starém. Jinak nejlepší na tyhle stroje je Kettler, ale tam si nejsem jistá, jestli se vejdeš s cenou.

Taky mi příjde děsný ... Ale zatím na nový ušetřeno nemám.

arrow
profile_image
meda_beda
od 18. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na MiaMia:

Jj, naprostý souhlas, mě pomohla jenom naprotá ignorace. Když na mě opět přišla zvonit aby mi oznámila, co jí vadí, (např. hlasitá hudba ve 3 odpoledne) tak jsem prostě neotvírala. Když mě pak potkala na chodbě a chtěla to řešit, tak jsem jí jen sdělila, že bohužel, ale pokud nečekám návštěvu tak neotevírám. samozřejmě mě teď pomlouvá kudy chodí jak jsem nevychovaná, ale s tím zvládnu žít.
A co jsem se pak bavila s lidma, co bydlí nad ní, tak jim opravdu zkoušela i nařizovat kdy se mají sprchovat a jak dlouho, aby jí tím nerušili. Dokonce to prý jednou řešila i na schůzi

arrow
profile_image
MiaMia
od 6. 4. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji TerezkaTRO: Nejvíc zabavný na tom je, že ona sama dělá hluk. Má 4letý dítě, který pořád brečí a ona sama na něj neustále řve - třeba i ve 23hod.

Ahááá, já myslela že je to nějaká ženská důchodového věku... no v tomhle případě bych jí pohrozila, že pokud nepřestane otravovat, tak na ní začnu podávat trestní oznámení kvůli týrání dětí (ta jsou zajímavá v tom, že tam nemusíš nic dokazovat), takže za ní pak bude chodit sociálka.

arrow
profile_image
fashion86
od 8. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Paní bude nejspíš stejně věčná stěžovatelka, takže co s ní zmůžeš?? Taky bych ji slušně poslala někam. Já teda nevim, ale doma máme úplně obyč. trenažer http://www.insportline.cz/305/eliptical-insportlin e-drive a podle mě to není skoro slyšet. Ty teď půjdeš v domnění aby jsi udělala paní dobře..vyhodíš z okna 5 nebo 8 tisíc a ona si bude stěžovat stejně pořád . Takový lidi nedaj pokoj..

arrow
Neprodává v Bazaru

Nic bych neřešila - naopak bych na ni začala chodit zvonit já, když bude hlučet. Uvidíš, jak se zklidní.
Jinak nevím, jak hlučí Orbitrek, ale Kettler Rivo P nějaký zvuk vydává, ale určitě to nikoho nemůže rušit.
Ať si baba hukne.

já si myslím, že žádný orbitrek nedělá takový hluk aby to šlo slyšet k sousedům Pošli ji někde... do 22 si můžeš cvičit co hrdlo ráčí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené