arrow
profile_image
mowiska
od 2. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Poprvé se doporučuji objednat na brazilskou depilaci cukrovou pastou do salonu. 10 min. to přetrpíte, nebylo to tak hrozné. A pak vám chloupky rostou o dost tenčí a míň a to pak zkuste třeba doma voskovýma paskama či strojkem.

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

já jsem to zkoušela voskem a nebyla jsem po první pásce schopná strhnout tu následující rychlým pohybem, takže jsem byla akorát tak zapatlaná celá od vosku. Teď jsem se už dvakrát holila epilátorem, mám takovej úzkej přímo na bikini partie, poprvý řev a krev, teď už pohoda, ale teda taky mám místo, za který už nejdu a tam funguje žiletka. Tak mě napadá, taky vám tam rostou jakoby zdvojené chloupky? Když mi je bere ten epilátor, bolí to opravdu hodně a čím níž jdu, tím víc mi jich tam roste.

arrow
profile_image
amaaja
od 10. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Uuffff, tak to bych nedoporučovala. Chloupky ti to asi strhne, ale riskovat, že se osypeš? Rozhodně je lepší volba cukrová pasta, tu si můžeš z vody, cukru a citronu připravit doma

arrow
profile_image
mayyas
od 27. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já zažila vosk jednou a nikdy víc, teď chodím už přes rok na brazilku cukrovou pastou do salonu a jsem spokojená. Poprvé děs běs, ale pak jsem si zvykla a chloupky jsou fakt teď mnohem jemnější a rostou míň. Takže ráda dám 300,- 1x za 3 týdny a mám klid.

Trochu OT: Holky co si to děláte cukrovou pastou doma, jak se vám to proboha daří? Já si ji koupila, že ušetřím a budu si dělat epilaci sama - poctivě jsem nastudovala všechny možný návody a videa, zkoušela to na lýtkách - a pokaždý katastrofa . Byla jsem zapatlaná všude, byla zapatlaná podlaha, měla jsem puchýře na prstech, pak jsem zničila pár nožů a dřevěných měchaček (zkoušela jsem to podle rad i s nima, když mi to přímo rukou/prstama nešlo..) a nic. Pastu jsem zkoušela zahřát víc i míň, ale neúspěch . Tak mám skoro celý kelímek v polici, odkud ho asi za pár měsíců vyhodím obloukem do koše...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené