arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, chtěla bych si koupit epilátor a často jste tady chválily Silk epil od Brauna. Ráda bych si koupila některý z řady 9, nejspíš tedy ten nejnovější. Ráda bych ale nejdřív slyšela vaše zkušenosti, má sice docela dobré recenze, ale hlavně mě zajímá, kde všude se s ním holíte, kde ne a jak jste spokojené. Dřív jsem se holila žiletkou, ale na tříslech se mi dělala vyrážka a celkově mi chloupky rychle dorůstají. Zkoušela jsem cukrovou pastu, ale asi jsem ještě nenašla ten správný fígl. S epilátorem nemám žádné zkušenosti, tak budu ráda za vaše postřehy

URL

arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji za reakci. Já jsem nakonec neodolala a už mám doma ten z 9. řady Spa, ne ten s nejvyšším číslem, ale s nejvíce příslušenstvím. Zatím jsem zkoušela jen ruce a nohy, na třísla a podpaží se teprve chystám . Musím získat trochu cvik, ale jsem moc spokojená, určitě je to lepší než žiletkou, vydrží to dýl a zatím se ani zarůstání nekoná, tak snad to bude v pohodě.
Můžu se zeptat, jak epilátor čistíš? Je k tomu štěteček a v návodu píšou, že se má namočit do alkoholu a nějak zezadu očistit, právě jsem to studovala, ale trochu váhám, jak na to.

arrow
profile_image
ájuše
od 26. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj, chci se zeptat jak jsi s epilátorem spokojená? uvažuji o koupi

arrow
profile_image
kokorunka
od 23. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na ájuše: Ahoj, no musím se přiznat, že jsem ho na nějakou dobu přestala používat, protože mi trochu začaly zarůstat chloupky na nohou, ale hlavně mi dost vadila ta fáze, kdy ti chloupky začnou dorůstat, ale nic se s tím ještě nedá dělat a máš nohy samou černou tečku. A protože jsem chodila na rehabilitaci a musela jsem třeba i 3x týdně ukazovat nohy, nebylo mi to moc příjemné. Tak jsem to vyřešila tak, že neepiluji, ale depiluji Protože epilátor má i holící hlavu, se kterou jsem moc spokojená, i zastřihovač je perfektní. Ale chci zkusit znovu epilaci, protože je to jistě i moje chyba, nástavec, který má zabraňovat zarůstání jsem ještě nevyzkoušela a masáž rukavicí taky nedělám pravidelně, takže to chci napravit a uvidím, jaké budou výsledky.
Budu ráda, když napíšeš, jestli ses pro něj rozhodla a jak jsi spokojená.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj chtěla jsem se zeptat jak jste spokojené? přemýšlím o koupi nového strojku můj starý přetrhává chloupky a neholí dohladka... ani když holím nohy naněkolikrát...máte rady a fígle? se zarůstáním ani takové problémy nemám jako s tím oholit opravdu dohladka...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené