arrow
profile_image
vlčice6
od 21. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Dobrý den,
už hodně dlouho mě trápí tmavé chloupky na krku, "knírek" a tmavé chloupky u uší (dalo by se říci kotlety). Chloupků je strašně moc, takže pinzetou se to nedá. Chodila jsem i na ošetření IPL, ale to mi moc nepomohlo. Zatím vždy obden holím chloupky strojkem na vlasy, ale začala jsem přemýšlet o epilátoru. Zaujal mě Wizzit Titanium, ale nevím zda bych tomu měla věřit, když je z teleshoppingu a téměř nikde jsem cz recenze nenašla. Koukala jsem i na jiné epilátory na obličej, ale všechny mají malé hlavice, přičemž krk je přeci jen větší plocha.
Nemáte prosím někdo nějaké zkušenosti? A jaký bych si měla zvolit?
Bolest bych snad vydržela, jednalo by se o můj první epilátor vůbec. Holení strojkem téměř každý den, už mě moc nebaví.
Předem moc děkuji

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, mám taky trochu podobný problém a pořídila jsem si Braun Face a jsem s ním spokojená nejen, že to je jako epilátor, ale má to i čistící kartáček na obličej takže 2v1 Poměr cena/výkon si myslím, že je super. Jediná nevýhoda je, že je na tužkovou baterii, ale to mi až tak nevadí Jinak je vodotěsný, takže se dá použít třeba i ve sprše.

arrow
profile_image
vlčice6
od 21. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na aklly: Na něj jsem také koukala, ale přijde mi, že to má strašně malý nástavec . Mám tmavé chloupky skoro po celém krku, tak zda bych nepotřebovala větší hlavici . Ale děkuji moc za tip .

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené