Bimbou
Není zač.

arrow
profile_image
Ninda
od 11. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji matadi: makedonci jsou jako cikáni,

tak teď jsi mě urazila, jsem makedonka a nejsem cikánka!můj táta je makedonec,celá moje rodina je makedonská a je právě třeba rozlišovat mezi makedonci - slovany a makedonci - albánci. nejednu češku mí rodiče zachraňovali ze spárů balkánskejch muslimů. asi jsi v makedonii nikdy nebyla,když tvrdíš, že jsou to cikáni - možná si je pleteš s bulharama, to jsou cikáni, ale mekedonci opravdu nee (typickej makedonec je světlovalsej, já mám světlehnědé vlasy a zelené oči a jsem z rodiny nejtmavší!)! a mimochodem, žila jsem mezi muslimy v makedonii, v srbsku i ve francii (a taky v brně) a všichni jsou stejní bez rozdílu...

arrow
Neprodává v Bazaru

VIP

Ninda
omlouvám se a souhlasím. je třeba rozdělit na muslimy a křesťany, bo se tady řeší islám, tak jsem předpokládala islámské makedonce, čímž jsem se nechtěla nikoho dotknout, jen jsem popisovala to, jak moje kamarádka žila s albánským makedoncem - osobně jsem s žádným nežila, jen skzr ní jsem ji pár poznala, a pokud formuluju slovo cikán, tak tím nemyslím to, jak vypadá, myslím tím způsob jejich života,

arrow
profile_image
Ninda
od 11. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji matadi: pokud formuluju slovo cikán, tak tím nemyslím to, jak vypadá, myslím tím způsob jejich života,

tak i z tohoto pohledu makedonci nejsou cikáni. leda bychom za cikány považovali i srby, chorvaty a řeky - to je totiž jedno a to stejné...já sama se za cikánku nepovažuju a ani nikoho ze své rodiny ani ze svých známých a přátel. většina z nich je vysokoškolsky vzdělaná, pracující a vedoucí normální život, tak jako většina evropanů...

arrow
profile_image
ewkas
od 15. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kardinál Vlk varuje před islamizací Evropy, nemá žádné duchovní zbraně

Pražský kardinál Miroslav Vlk, který zanedlouho odejde na odpočinek, v bilančním rozhovoru upozornil na hrozbu islamizace Evropy. Starý kontinent podle něj zapřel své křesťanské kořeny a hrozí, že bude "dobyt" Muslimy, kteří mají perspektivu vyplnit uprázdněný prostor svými "duchovními zbraněmi".

Podle kardinála nahrává budoucí možné islamizaci odchýlení se od "pevných duchovních základů" i "jednostranná absolutizace lidských práv" ze strany evropské civilizace. Takovéto základy postrádá podle Vlka i Evropská unie a bez nich je prý její jednota zcela iluzorní.

"Je nutno počítat s tím, že pokud se nezmění vztah Evropy k vlastním kořenům, že se Evropa bude islamizovat," uvedl Vlk v rozhovoru, který je umístěn na jeho webu.

Evropa může být podle jeho slov "ohrožena" v případě, že opět nepozvedne své tradiční duchovní zbraně, které zdejší civilizaci konstituovaly. "Válečnými zbraněmi islám Evropu na konci středověku a začátkem novověku nedobyl. Tehdy je křesťané přemohli. Dnes, kdy se bojuje zbraněmi "duchovními“, které Evropa nemá, a muslimové jsou jimi dokonale vyzbrojeni, je pád Evropy hrozící," naznačil kardinál s tím, že populační matematika je v řadě zemí neúprosná.

Pokud se křesťané „neprobudí“, může docházet k islamizaci života, před kterou křesťanství nebude mít sílu vtiskovat životu lidí a natož společnosti svůj charakter," uzavřel kardinál s tím, že individualismus a duchovní prázdnota stávajícího životního stylu se Evropanům může vymstít.

dnes, 00:46:19 - Připojeno během spojování:
Ovládnutí naší země muži z Islámských a Arabských zemí?

Ahojky,
Někde jsem se dočetla, že českou republiku za několik let ovládnou tito chlapi (nevím jak je správně nazvat abych nebyla sprostá ) Co si o tom myslíte? Dopustil by to někdo? Vím že tam ti chlapi asi nejsou všichni stejní, ale nahání mi to strach. Jak by si vůbec takového chlapa mohla žena vzít dobrovolně? Vždycky slyším co tam provádějí ženám kvůli "blbostem".

arrow
profile_image
Švestička
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tohle mě kdysi hodně dostalo :

http://www.youtube.com/watch?v=T2ij_qtGy6Y

Myslím, že pokud je něco takového vůbec možné, je v tom i odpověď na Tvojí otázku.

Cituji Švestička: Tohle mě kdysi hodně dostalo :

Díky za video kdo má silný žáludek tak se na to určitě rád podívá ale já ne akorát bych měla zkažený večer doufám že takové hovada tady nikdy nebudou

arrow
profile_image
Enriketa
od 9. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Toto video jsem před pár lety taky viděla a docela mě vyděsilo.. no snad se mýlí a nebude to tak.. Jinak proti muslimům nic nemám, ale do vztahu s nimi bych nešla. Ale každý určitě není stejný..

arrow
profile_image
Švestička
od 11. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To chápu je super, že máme otevřenej svět, máme miliardy možností a všichni jsou přátelé ( trošku to zjednodušuju ), ale takhle to pak bohužel vypadá.

Cituji Enriketa: . Jinak proti muslimům nic nemám

Já jo.. Já bych jim nejradši zakázala přístup do ČR teda mužům, ženy bych z tama všechny vystěhovala. Nechápu jak si je nějaká holka může vzít dobrovolně

Popravdě mám z toho taky obavy. Stačí se podívat kolem, už teď jich tu je víc než dost a hlavně si dělají čím dál tím větší nároky a samozřejmě se jim často ustupuje. Mám z budoucnosti celkem strach. A o to víc ho budu mít, až budu mít děti. Je to hrůza, co se ve světě děje a toleruje. Poslala bych to šupem zpátky.

Reaguji na Amber: ale já doufám že i kdyby tady žili, tak sem nepřenesou tu svoji víru a zvyky jako např. ukamenování a tak

vždy, když něco slyším o těchto zemích a jejich zvycích naskakuje mi husí kůže

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené