arrow
profile_image
ZuzZzis
od 12. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, prosím o pomoc. Už delší dobu mám problémy se suchými, krepatými vlasy. Zničila jsem si vlasy žehlením. melírováním a tupírováním.. dosáhlo to až tak daleko, že se mi z vlasů cca 10 cm od konečků vytvořil jeden velký chuchvalec Okamžitě jsem volala kamarádovi kadeřníkovi ať mi trochu zkrátí konečky.. po zkrácení bylo na zemi jenom chmýří vlasů 1 cm ustřihnutých, ale na hlavě mi ubyly asi o 15 cm a stále jsou zničené.. Už nějakou dobu se snažím o dlouhé vlasy, ale to co se mi stalo teď to už byl extrém.. Teď po ustřižení mám vlasy trochu pod ramena :-/ Kdysi jsem chvilku používala Biohar, teď se ho chystám znovu koupit.. Co by jste ještě doporučily? Nějaké masky, zábaly, domácí recepty? Nevím, jsem zoufalá

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Neboj to pude napravit. Já jsem měla taky zničený ulámaný a krepatý vlasy. Kup si šampon od Lorealu Intense Repair a masku Intense repair. Maji jí na netu nebo v kadeřnictví v drogerii ne. K tomu si kup panthenol na vlasy a kůži a panthenol šampon a střídej to s tim od Lorealu a uvidíš, žeto bude za chvíli dobrý a omez fenovaní nebo fenuj vlažnym vzduchem a vlasy nežehli žehličkou, ale fénem přez kulatej kartáč. Já mám díky tomu zase zdravý vlasy a nemusela jsem je stříhat. A ještě domácí recept. žloutky smíchaný s olivovym olejem a kapkou citronu.

arrow
profile_image
Hřebinda
od 12. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já to měla stejné ale už dva roky nežehlím, barvím jednou za čtvrt roku a je to v pohodě to ošklivý odroste ... Doporučuju masku Gestil wonder z býčích žláz, je dokonalá!

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Hřebinda: Gestil wonder z býčích žláz, je dokonalá!

jo já taky

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Maska - gestil wonder z býčích žláz, nějaký vlasový olejíček - já používám od redkenu Arganový olej, šampony od redkenu - viz. foto. Ten modrý doopravdy doporučuji. Nikdy bych nevěřila, že vlasy dokáže posílit. V lékárně bych si koupila biosil plus, popř. ještě nějaké kapsle (měla jsem donna hair, teď inneov - je to taková dražší sranda). Vlasy si nežehli, nebo pokus se je žehlit minimálně. Několikrát denně si do nich stříkni nějakou výživu (stačí z drogerie gliss kur) .Já mám vlasy barvené na blond už 9 let, ale ne vždy jen odrosty, prodlužováno pátým rokem, žehlení, kulmování a foukání - denně! Takže ti rozumím. Věnuj jim hodně péče.

arrow
Neprodává v Bazaru

Doporučuju tyto přípravky:

Profi:
Loreál Intense Repair - maska, šampon
Olej - tekuté krystaly, prej je dobrej i Absolut Repair

Drogérka:
Olejíček - kokosový olej
Dove Intense Repair - maska, šampon

já právě měla po gestil wonder takovej hnusnej suchej chemlon,takže s tou opatrně,ale samozřejmě je potřeba to zkusit.a na tak zničený vlasy je tady i na jejím blogu "doporučována" podle naší guru labradoory Loreal Absolut repair, a až potom co se vlasy zlepší,tak Loreal intense repair. jinak doporučuji taky hydratovat,já si nemůžu vynachválit - pro mě nej profi hydratace Sebastian Hydre,bylo by dobrý pořídi aspoň jednu věc - šampon,kondicioner,maska,používám to tak dlouho,když to tady nebylo ještě dostupný.
a jinak nějaký olejíček,ale taky těžko radit,za mě orofluido nic moc,ale teď mě mile překvapilo,že jsem náhodou narazila na Loreal mythic oil,že obsahuje avokádový olej a z jadérek z hroznů,jestli se nepletu,což je pro tak zničený vlasy super,sice obsahuje i dimethicon,ale to snad skoro všechny podobné oleje,ale důležitý je,že tyto 2 oleje jsou dost vpředu,takže toho tam bude dost,vážně o něm uvažuju. jinak jestli nemůžeš omezit fénování nebo žehlení,i když bys měla tak je výborný termo olejíček Loreal Liss ultime,obsahuje meruňkový a avokádový olej,do něj bych šla taky,ale nežehlím a fénuju výjimečně.
http://illussoire.blogspot.cz/2013/03/tajemstvi-kr asne-lesklych-vlasu-aneb.html
tady má Kendi oil dry mist a tam je plno "nej" olejů - avokádový,jojobový,olivový,ale i starý dobrý dimethicone
zábaly z kokosovýho oleje před mytím,nějaký vitamíny - donna hair,metionin (nebo jak se to píše ) křemík.... ale počítej s tím,že to bude na dlouho,tak hodně štěstí!
jo a jinak mě zajímá taky Alterna 100 % Kendi oil,věřím že bude výbornej,mám objednaný vzorek
http://ina-tina.blogspot.cz/2012/01/recenze-bamboo -kendi-oil.html

jinak čti rychle,asi to bude nejspíš smazáno,až ti bude plno holek psát to samý - kokosový olej, tekuté krystaly, gestil wonder... protože podobný téma už tady bylo a bylo smazaný,tohle všechno se tady opakovalo,to si můžeš vyhledat podle jednotlivých přípravků....

arrow
profile_image
DominicaDominicova
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jsem kadeřnice, takže ti můžu poradit. - dobře poradit. Ale nebudeš semnou souhlasit

Reaguji na DominicaDominicova:
vše krepatý ostříhat,viď?

arrow
profile_image
DominicaDominicova
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Základ je, pokud jednou zničíte-spálíte vlasy, tak už je žádnýma přípravkama nevrátíte do původního stavu.Ani vitamíny ve formě léků ani masky,oleje atd. Přípravek na vlasy, vlas jen obalí, ne ozdraví, pokud chceš být blondýnka, doporučuji barvit kvalitníma barva z kadeřnictví. Já vím holky, každý nemá finance na to,dávat každý měsíc za kadeřníka,ale za kvalitu se platí. Zmiňovali jste tu přípravky od Lorealu , intense repair je super. Absolut Repair cellular je taky super,ale je natolik silný, že vlasy zmastí.ne každýmu vyhovuje. Takže, pokud chcete mít krásné blond dlouhé vlasy,tak základ...Pravidelně stříhat konečky, barvit jen odrosty kvalitníma barvama, Co nejméně foukat, a nežehlit. vlasy dostávají zabrat jen tím barvením, tak proč je ničit nakýma žehličkama? zahoďte žehličky !vice info ve zprávách. nebo to tady zas smažou

Reaguji na DominicaDominicova:
se vším samozřejmě souhlasím všechno je logické ale než odroste to zničený,to nejvíc zničený má teda ostříhaný jsem pochopila,tak je dobré mít kvalitní péči,takže se snažíme poradit aspoň tak.ty doplňky stravy samozřejmě podpoří a popoženou jen ty nově narostlé vlasy,ty zničené krepaté už nic nezachrání,ale tyto přípravky aspoň udělají nějakou službu,že to bude aspoň k něčemu vypadat do původního stavu je nevrátí nic,to snad všechny víme.

arrow
profile_image
DominicaDominicova
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

to ano, ale myslím ,ze je to fakt zbytečné si takhle dobrovolně ničit vlasy . zkuste hodit na to náký přeliv přirozené blond nebo medová. ta je překrásná. a věřte mi, teď je v kurzu přirozenost! ne vyperoxidovaný vlasy . byla jsem na školení a všude se mluví jen o medových a tmavých blond.

arrow
profile_image
DominicaDominicova
od 18. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A pokud by jste chtěli doporučit nejlepší přípravek na trhu, tak do zpráv !

Cituji DominicaDominicova: A pokud by jste chtěli doporučit nejlepší přípravek na trhu, tak do zpráv !

A proč ne sem? Co to je za zázrak, že jsi se kvůli němu zaregistrovala a chceš ho přes SZ doporučovat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené