Hani
choulostivé téma tam organizuje chlap,
Neboj, toho by chlap snad ani nebyl schopen

arrow
profile_image
Hani
od 22. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hašlerka
Bez komentáře k tématu viz výše. Jsem ráda, že už je pryč.
Hani

Ahoj všem,tak mě zítra čeká krušný den.Teď jsem vyrazila na cvíčo,ale bohužel bylo zrušené a tak mám chvíli čas pobýt tady s váma.Ani nestíhám číst.Doufám,že mě některá pošlete čas a kde se sejdem na email,tady je to opravdu moc na očích,aby nás tam někdo nechodil tajně okukovat . Nemůžu akorát čtvrtky a tak doufám,že to není zrovna ten.Ale budu se snažit podřídit! Dnes jsem nakoupila dárečky pro sestru a malého a snažím se držet nervy na uzdě,právě u cvíča jsem se chtěla odreagovat.Alespoň,že jste tady vy.Malýho mě přiveze tatínek ráno a já budu "kojit" jak říká můj mužíček.Tady dnes pořád prší,snad bude zítra líp.Jak mám starosti,tak se to opravdu odráží na pleti,sysle se prověsí a vypadám strhaně.

Libuše
Vítej, jak víš, že na Tebe zrovna myslím? Už aby to bylo za Vámi a k dobrému se obracelo! Bude to asi dlouhá rekonvalescence, ještě že Tě setra má, že jsi jí takovou oporou! Hodně sil! A sestře budu zítra držet palce, aby to bylo v pořádku!

arrow
profile_image
Hani
od 22. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Libuše
Teprve se termín bude domlouvat příští týden, uděláme zase anketu o termínu, ale to, že přijedeš mi připadá tak bezva, že to asi uděláme hlavně podle Tebe. Že ano, děvčata?
Novinka, je, že nám sem vniknul nějaký chlap, ale naštěstí je už pryč.
Zítra na Tebe a Tvojí sestru budeme všechny myslet.
Hani

Dnes jsem si šla koupit ten můj oblíbený krém La Prairie a daly jsme se do řeči s prodavačkou,samozřejmě mě tvrdila,že lift nepotřebuji - hahaha - už i vy víte své, ale ,že bych měla zkusit řeba botox.Ale ten mě nějak neláká,ani nevím,že by některá z vás tady ho preferovala.Pak jsem si koupila kabelku a dárečky - prostě léky na nervy.Taky jste takové - čím víc starostí - tím víc dárečků? Ale radost z nich budu mít až tak v sobotu,kdy už sestra bude jak znovuzrozená!
Hani k tobě budu muset na nákup,opravdu je děs koupit podprsenku.Jednu jsem si dnes zase koupila,ale budu jí snad muset vyměnit,nebo skončí jako vždy u sestry nebo kamarádek.Tak teď jdu vyndat z mrazáku maso na zítřek a ještě k vám chvíli kouknu.papapa

hašlerka
ještě že Tě setra má,
Já dělám sestře i bráškovi maminu už od malička,však ten kdo má mladší sourozence to zná.Ale já jsem i takový tip,pořád mám starost za druhé a někdy mě to mužíček vyčítá,že to přeháním.Ale myslím,že tady jste takové starostlivky všechny a tak to má být.Děkuji za slova která mě povzbuzují a jsem přesvědčená,že bude vše OK.Ještě,že už to jde a tatínek malého je na mateřské a babička (sestry tchyně) je bezvadná ,takže malého hlídám málo a hlavní tíha leží na tatínkovi.Pomáhám jim jak to jde,rodina je přece strašně důležitá!

Libuše
Tak to máš školu života, určitě to bylo někdy hodně náročné, tolik odpovědnosti na mladém člověku. Ale teď jsi zocelená a jen tak Tě něco neporazí! Ale mysli také na sebe, s těmi dárečky to byl od Tebe moc dobrý tah, tak ať z nich máš v sobotu opravdu velkou radost!!!

arrow
profile_image
Delfi
od 24. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Libuše,
co jsi si všechno koupila? Prodavačka byla ráda,a že jsi si koupila tak neskutečně drahý krém. Příště si ho raději kup na jahodě, je tam o polovinu levnější.
To manžílek musel skřípat zubama, když viděl, co všechno jsi si koupila a to ještě neviděl zůstatek na účtu!!
Libuško, v kolik hodin jde sestra na tu operaci?
Zítra celý den držím palce (psát budu jen 8 prsty) a myslet na Tebe a sestřičku, aby to dobře, a jistě to dobře, dopadne!!!!!!

Hani
zase anketu o termínu
Tak to se té ankety ráda zúčastním. Tak,ale teď musím jít připravit to vaření na zítra,musím vařit teď ,ráno budu houpat a už se na prcka těším,je moc krásný.I můj muž říkal,že tak hezké miminko ještě neviděl a to ty naše byli taky hezké. Spát půjdu dne určitě dlouho v noci a tak sem ještě kouknu a zítra napíšu co a jak.Ježíš to bude noc,pak se normálně zmažu!!! Teď si dám jen malou skleničku.

Delfi ještě tě musím fofrem odepsat,na té jahodě kupuje dcera a říkala,že mě tam krém taky objedná,ale já měla dnes lítostivku a tak jsem utrácela.Koupila jsem si kabelku,botky-kecky a přívěšek na řetízek.Mužíček mě zná a ví,že se tím odreaguji a ani se nikdy nestará kolik kde utratím.Mám nějaký strop a dál nemůžu . V kolik jde sestra na sál ani nevím,jen,že to bude kolem poledne.Teď jsem s ní mluvila,je docela klidná,dnes byla ještě na nějakém vyšetření.V Motole byla od čtvrtka do soboty,pořádně jí ještě jednou vyšetřili a doktor ji ujistil,že to bude menší zásah než předpokládali, tak jsem klidnější.Říkala,že malý řve,leze mu zub - no to bude dlo !

hašlerka
odpovědnosti na mladém člověku
Hašlerko,co bych dala za to kdybych byla mladá ! Zocelená jsem a která z nás ne?!! Každá jsme si něčím prošla a kolik toho unese ženská - tolik chlap ne !!! Tak jdu si dát něco dobrého k pití a vařit.

Libuše
Teď si dám jen malou skleničku
A já si jdu dát druhou, na to nejdůležitější, na zdraví!!!

arrow
profile_image
Kety
od 3. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Delfi
U koho jsi byla na konzultaci?
několikrát () u doktora Daneše Rašky v Třinci. (jsem z Ostravy).
Pro víčka jsem si dojela do Prahy, ale pokud se nerozhodnu a nepočkám na doktora Měšťáka, tak půjdu do Třince.
Je docela možné, že po zkušenosti s víčkama, ale budu takový srabčák, že budu jen "čekatelka".. chjo.
Kety

arrow
Neprodává v Bazaru

Libuše
Já dělám sestře i bráškovi maminu už od malička
Mají obrovské štětí, že Tě mají....už proto jim i Tobě moc držíme pacinky, bude vše zas v pořádku, neboj.......

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené