Ahoj holky, jak byste se zachovaly, kdybyste dostaly fake Louis vuitton jako dárek? Kamarádka mi ho dala a já se nestačila divit, nosím originál LV, Pradu,Aspinal... Ale i levné značky nebo věci "no name". Nevím, jestli předstírat nadšení a jakou mám radost, ikdyž vím, že mi to bude ležet ve skříni. Nevím, proč mi to dala, ví, že napodobeniny nenosím a sama jsem jí koupi takové jednou rozmlouvala.

arrow
profile_image
kacii_
od 25. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

A věděla ona, že je to 100% padělek? Třeba tím, že kupovala přes internet např. na mimibazaru nebo kde se dají někdy i originály sehnat?

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji nicoreily: Ahoj holky, jak byste se zachovaly, kdybyste dostaly fake Louis vuitton jako dárek?

Podle toho, zda to bylo "z dobrých úmyslů"

Předpokládám, že je to opravdu kamarádka, takže ti chtěla udělat fakt radost a mohla za věc dát hodně peněz ( a jen nepoznat fake)

Pak bych jí decentně vysvělila situaci ( ocenila bych, že mi chtěla udělat radost) a naopak bych se jí třeba i snažila pomoc dostat peníze z prodejce nazpět ( zřejmě tomu sama nerozumí, tak by si sama asi neporadila)

Pokud by ti dala fake schválně.. tak tomu bych nerozumněla, proč by to vůbec dělala ( je-li to fakt kamarádka a ví, že nosíš origoš věci)

No ale možná jí to jen " prostě nepřijde".. někdo ( jako já má na fake vyhraněný názor, někomu to tak nepřijde.. ale asi za dárek nemůžeš vynadat a dělat kazání, jak už tu někdo psal.. je to prostě dárek..

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji panda08: Normálně. Slušně bych poděkovala za dárek, jako každý jiný


já takhle jednou dostala rádoby Almu, vyhodit mi ji bylo líto (z respektu k dárci), tak v ní skladuju doma kosmetiku - na to je docela praktická

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

80

Jak psaly holky,pokud to bylo darováno s dobrým úmyslem a hlavně ti udělat radost,tak bych to nechala plavat.Ono opravdu kamarádka nemusela fake poznat a pokud stála kabelka i více peněz,tak ji možná ani nenapadlo, že kupuje fake.
A hlavně když o tobě ví,že faky nenosíš.

Určitě bych z toho nevyvozovala nějaké závěry.

Ano ví, že to je fake, je to kupované v Egyptě a sama si jí taky koupila a už se jí rozpadla. Origoš by nekoupila asi ani sobě, nemá tolik peněz na rozhazování. Nechci hysterčit, to v žádném případě, jen také neumím udělat nadšenou z něčeho, co bych sama druhému nikdy nedala. Druhá moje kamarádka zas má peněz na rozhazování a stejně nosí fake, originál jí za ty prachy nic neříká, ale nikdy by to nedala jako dárek někomu, kdo faky nenosí. No nepochopila jsem to. Jen jsem chtěla vědět jak byste reagovaly vy, jestli poděkovat a dál mlčet a schovat to, dál to nikomu dávat nebudu, to se s dárkama nedělá. Nebo jí k poděkování ještě říct, že to nebylo zrovna vhodné, ale tím bych jí asi spíš ranila, nebo urazila. Možná lepší držet zobák

Cituji nicoreily: je to kupované v Egyptě a sama si jí taky koupila a už se jí rozpadla.

no nevím už to že si koupila tu samou je trochu divné..

Nicméně je neslušné jí za dárek vynadat.Slušně poděkuj, hoď ji do skříně a za nějakou dobu ji daruj někomu kdo z ní bude mít radost... a jí můžeš říct že se ti taky rozpadla..

Třeba moje kamarádky by mi to byly taky schopné koupit, zabředla jsem s nima na toto téma a doufám že ony mi kabelku na narozky nebo na svátek nekoupí protože by to byla buď sportovní kabelka a nebo tak Ale kdo ví mohly by překvapit ..Já sice originály nenosím (nemám na ně) ale s fake kabelkou bych teda nevyšla..

Ví moc dobře, že je to fake, bavila jsem se s ní o tom už když z toho Egypta přijela s tou svojí a netají se tím, že má fake. No nic, dám ji do skříně a bude.

Nijak bych to nerozebirala, žádná přednáška nic... Ulož to do skříně a hotovo

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

80

Cituji nicoreily: Ano ví, že to je fake, je to kupované v Egyptě a sama si jí taky koupila a už se jí rozpadla. Origoš by nekoupila asi ani sobě, nemá tolik peněz na rozhazování. Nechci hysterčit, to v žádném případě, jen také neumím udělat nadšenou z něčeho, co bych sama druhému nikdy nedala.

Jo,tak to chápu.O to je situace víc nepříjemná. Jen bych se kamarádky až za nějakou dobu zeptala,co jí k takové koupi vedlo.

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

80

Cituji nicoreily: Ví moc dobře, že je to fake, bavila jsem se s ní o tom už když z toho Egypta přijela s tou svojí a netají se tím, že má fake. No nic, dám ji do skříně a bude.

Určitě,dej jí do skříně a nos si svoje oblíbené kabelky. Já už jen pro ten pocit,že je to hnusnej fake by mě to na kamarádku hodně mrzelo.

arrow
profile_image
Alisss
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Kamarádka byla minulý rok v Egyptě a taky mě obdarovala Normálně jsem jí poděkovala a dala jsem to do skříně. Teď mi tam leží a přemýšlím, že jí odnesu do toho kontejneru pro chudé se sbírkou oblečení. Vyhodit mi to je líto i když je to teda šílenej model s takovou obrovskou stříbrnou přezkou.

arrow
profile_image
petula88
od 28. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám k LV averzi právě kvůli tomu, že každá druhá má fake.

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji radana: Jen bych se kamarádky až za nějakou dobu zeptala,co jí k takové koupi vedlo.

Já mám pocit, že jí by to nedošlo, když jí nepřijde "divné" dávat padělek a ještě tak špatné, co se rozpadnou do měsíce a každý to pozná. Takže asi bych taky poděkovala a pak ji odnesla do toho kontejneru a pokud by s epo ní ptala, tak bych jí řekla, že děkuju za dárek, ale bohužel kvalita je poznat a že se velmi brzy rozpadla a ať se nezlobí, ale že raději trochu investovat do něčeho kvalitnějšího (nemyslím za desetitisíce).

arrow
profile_image
radana
od 14. 9. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

80

Cituji smarny: á mám pocit, že jí by to nedošlo, když jí nepřijde "divné" dávat padělek a ještě tak špatné, co se rozpadnou do měsíce a každý to pozná. Takže asi bych taky poděkovala a pak ji odnesla do toho kontejneru a pokud by s epo ní ptala, tak bych jí řekla, že děkuju za dárek, ale bohužel kvalita je poznat a že se velmi brzy rozpadla a ať se nezlobí, ale že raději trochu investovat do něčeho kvalitnějšího (nemyslím za desetitisíce).

To je fakt.Souhlasím se vším.
Tak poděkovat,uložit do skříně a v březnu odnést na charitu.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené