arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji rosa.blanca: Bych jí tu kabelku dala s tím, že ať se nezlobí, že máš kabelek dost a jsi radši za originály, jestli by ji nechtěla nosit ona. Určitě bude za ni ráda

Byl to dárek, i když fejk, tak to byl prostě dárek. A darovanému koni na zuby nekoukej.
Pro zakladatelku - kabelku ukliď do skříně nebo jí dej dcerce na hraní, ta z ní bude mít určitě radost

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji rosa.blanca: Bych jí tu kabelku dala s tím, že ať se nezlobí, že máš kabelek dost a jsi radši za originály, jestli by ji nechtěla nosit ona.

I když slušněji už se to říct nedá, ale stejně bude vypadat jako mrcha. V tohle případě je lepší milosrdná lež. Mě tohle kamarádka říct tak na ní taky blbě koukám ještě to: mám radši originály. To bych si klepala na čelo za to jak je nevděčná to už je lepší když si to nechá a klidně to mlčky vyhodí než když by mi řekla tohle.

Cituji redmary: I když slušněji už se to říct nedá, ale stejně bude vypadat jako mrcha. V tohle případě je lepší milosrdná lež.

Já si to taky myslím.

Cituji Tiakia: Jde o dospělého jedince,takže bych jí na rovinu řekla,že jestli se jí kabelka líbí,tak ať si jí vezme a nosí,protože u tebe bude tak max na hraní pro dítě a to je škoda vyhozených peněz.

Cituji Tiakia: Úplně v klidu se dá vše vyřešit a pravda je v kamarádství daleko lepší než se přetvařovat jen aby se dárce nezlobil.

Jenže co tím změní? Smysl by to mělo před tím, než to ta kamarádka koupila (kdyby se to třeba dozvěděla, že jí to chce koupit) - ale takhle už tím nic nezmění. A pokud tam byl dobrý úmysl v tom potěšit, tak to toho dárce zbytečně zraní. Pokud by to nebyla tak dobrá kamarádka a úmyslem by bylo třeba tu druhou naštvat, pak to taky nic nezmění.

Chápu u toho faku, že je to produkt šedé (nebo černé) ekonomiky, prostě úplně legální to padělání není, poškozuje to vždy tu původní značku a proto docela chápu ten odmítavý postoj. Možná spíš v tomhle kontextu bych se o tom zmínila, ale přímo vrátit dárek se slovy děkuji - nechci ho, to mi přijde...takové nezdvořilé nebo jak to říct...

arrow
profile_image
Vexuska mojeid
od 19. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Těžko říct, jak kamarádce naznačit, že jde o nevhodný výběr dárku, každopádně asi má hluboko do kapsy, ale přála si udělat radost..

Cituji Vexuska: každopádně asi má hluboko do kapsy,

to má, to vím, nic jsem od ní neočekávala, řekly jsme si, že si letos dáme jen drobnost.

Cituji Vexuska: ale přála si udělat radost..

Ví, že faky nenosím a nemám je ráda, takže těžko tím muže udělat radost.

Padla tu rada dárek vrátit, to neudělám,využiju to nějak jinak, doma Ven ji určitě nevytáhnu a když se na ní bude ptát, nějak jí to vysvětlím. Jen zmínim při příští otázce "co bych si přála k Vánocum či narozkám" spíš to, co bych si nepřála Radíme se vždy co za dárky rodičum atd, tak k tomu možná navedu řeč,aby za to zbytečně neutrácela

arrow
profile_image
redmary
od 28. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji nicoreily: to má, to vím, nic jsem od ní neočekávala, řekly jsme si, že si letos dáme jen drobnost.

Tak pak je to jasný, že jo. Má hluboko do kapsy a ví, že máš ráda drahý kabelky tak ti chtěla udělat nějakou radost. Navíc asi mezi padělkem a originálem nevidí takovej rozdíl. Bejt tebou bych byla ráda za kamarádku jakou máš, protože podle toho co píšeš si myslim,že kdyby při penězích docela byla byla by ti schopná dát i nákou menší pravou.

arrow
profile_image
Petra 842
od 4. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na sirrrrka: Absolutní souhlas!

arrow
profile_image
smarny mojeid
od 28. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji redmary: Tak pak je to jasný, že jo. Má hluboko do kapsy a ví, že máš ráda drahý kabelky tak ti chtěla udělat nějakou radost.

To moc jasný není. Měla hluboko do kapsy a chtěla jí udělat radost věcí, o které ví, že je kamarádka nesnáší? Spíš prostě nepřemýšlela ta kamarádka a jenom to ukazuje, že někteří koupí cokoliv prostě místo zamyšlení se opravdu nad tím, co ten člověk má skutečně rád a co ho potěší. Radost by jí udělala i obyč. hezkou svíčkou z Ikea třeba, než kabelkou za 500,- ze stánku co smrdí.

arrow
profile_image
bagqueen
od 29. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jednou se mi stalo to stejné, mamka mi dovezla fejk kabelku z dovolené. A doteď nechápu proč to kupovala. Pár značkových kabelek mám a miluju je. Ale jinak nosím uplně obyčejné, podle toho co mě zrovna zaujme. Když jsem se jí po čase ptala jak ji to napadlo, říkala, že si myslela, že mě to potěší, protože ví, že mám značkové kabelky ráda. Ale já to vidím přesně naopak právě proto, že mám tyhle kabelky ráda, tak bych fejk nenosila. Ale stejně jsem za dárek poděkovala a leží mi doma, až budu dávat věci na charitu, tak tam asi kabelku přihodím.
Jinak kamarádce bych poděkovala a nevracela se k tomu...

Cituji gumisek: Jenže co tím změní? Smysl by to mělo před tím, než to ta kamarádka koupila (kdyby se to třeba dozvěděla, že jí to chce koupit) - ale takhle už tím nic nezmění.

Třeba to, že druhou takovou kabelku už nedostane.

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nedramatizovala by som to, rovnako ako keď dostanem hocičo iné, čo sa mi jednoducho nepáči, poďakujem sa, založím do skrine, vyhodím, darujem. Nie je na tom podľa mňa čo riešiť. Mám lepšiu darčekovú príhodu, dosť dlho som sa liečila u jednej rodinnej známej dermatologičky z nejakej kožnej reakcie ( pre lepšiu predstavu mala som to po celom tele), ktorú som dostala z určitej kozmetiky. Jednoducho bolo isté z čoho to mám a samozrejme vedela o tom aj ona keďže ma liečila. Na najbližšie narodeniny, keď mi prišla gratulovať celá rodina, hádajte čo som dostala...kompletnú sadu..to asi z lásky nebolo....

arrow
profile_image
kklarisek89
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych za dárek poděkovala a schovala ho hodně hluboko do skříně a po čase bych ho asi vyhodila.

arrow
profile_image
kklarisek89
od 10. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

arrow
profile_image
Monss
od 27. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

nepřipadáte si s LV tak trochu "stádně?" copak nejsou k mání nápaditější a kvalitnější kabelky? už jste viděli italské Gironacci nebo Ripani? teď se dají sehnat i v Čechách..

Monss: já LV vyměnila za kabelky Michael Kors. Ale co to má co dělat s tímhle tématem?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené