Dnes jsem viděla film 96 hodin. Pojednává o únosu dívek, aby jako drogově závislé pracovaly jako prostitutky. Myslíte, že je to skutečně možné, aby byly unášeny turistky, aby zmizely z povrchu zemského? Pro prostituci nebo dokonce pro orgány? Znáte nějaký jiný film s podobnou tématikou? Docela mě to zasáhlo.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mně se v poslední době hodně líbilo Eden.

Také jsem ho viděla... Podle mě je to vklidu možné... Jenom se o tom moc nemluví, abychom se my, turistky, nebály cestovat do zahraničí... Radši o tom moc nepřemýšlej... Kolikrát jsem to už viděla ve zprávách - co si pamatuji, jedná se tam především o Albánce a takové ty východní národnosti...

Strašný. Právě se chystám do zahraničí na zkušenou a začala jsem se docela bát. Všude počkáš nějaký příjemný mladý kluky, kteří tě třeba někam pozvou, holka najivně jde na skleničku a zmizí navždy. Jak to ti lidi můžou dělat? Nevíte o filmu, kde byli uneseni lidi na orgány? Nemůžu si vzpomenout, jak se jmenuje.

arrow
profile_image
Cherish
od 22. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě třeba Trade a Obchod s bílým masem

Díky za tipy. Akorát se obávám, že až se na ně podívám, tak se mi nikam nebude chtít je.

Pamatuju si, že někde z východních Čech, z Litomyšle, se kdysi ztratila partička mladých lidí, kteří odjeli na dovolenou někam do albánských hor. Dodnes se neví, co se s nima stalo, jeli je tam dokonce hledat jejich rodiny. Teď jsem si zas vzpomněla na ty dvě holky, co se ztratily v Pakistánu. Buďme rády, že jsme svobodné.

proboha to jsem si zas měla co přečíst jedeme jen já mamka a ségra do řecka, teď se asi budu bát a nebude se mi chtít jet

Ty to si myslím, že v nějakém malém turistickém letovisku nic nehrozí. Myslím, že se jedná spíš o velkoměsta, kde nikdo nikoho nezná, kde je velká frekvence lidí.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji vourara: jedeme jen já mamka a ségra do řecka, teď se asi budu bát a nebude se mi chtít je

Stát se může cokoliv, ale myslím, že zrovna Řecko nebude ta top destinace na únosy já jsem si přebarvovala hlavu na tmavo, když jsme jely s kamarádkou do SAE po blondýnách je samozřejmě větší poptávka

arrow
profile_image
Elisabetta
od 12. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

trade!

arrow
profile_image
onsall mojeid
od 6. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak do Řecka bych se určitě nebala. Co se tyče unesených češek v Pákistánu tak to je bohužel chyba dívek popravdě jely samotné a přes území kde se tyto věci stávají tedy únosy.
Několikrát jsem byla v zahraničí a myslím si ze pokud je člověk v Evropě tak se vesměs nemůže nic stát i kdyz.... To same jako by člověk nemel jezdit na příklad do Venezuele a Kuby kde jsou nepokoje. Jinak ja byla i v Egyptě jsem blond a pokud je člověk v turistické destinaci tak se nemusí obávat.

arrow
profile_image
Dendínka
od 30. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji tivoli: Myslím, že se jedná spíš o velkoměsta, kde nikdo nikoho nezná, kde je velká frekvence lidí.

Buďto anebo o takové ty tradičně pro nás "švihlé" národy a státy zmítané nepokoji/válkou. Moji rodiče se v takových oblastech poměrně často pohybují a když s nimi občas mluvím, tak si přeji to raději nevědět i když to samozřejmě nesouvisí pouze s těmi únosy.

arrow
profile_image
flaneska
od 12. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

lidi se ztrácejí pořád a všude, včetně turistických destinací, jen to nikdo moc neventiluje, aby lidi nepanikařili a náhodou nepřestali jezdit. sama jsem dost procestovala, lidi se vás neustále vyptávají na přízvuk, odkud jste, co tam děláte a hlavně, s kým tam jste.... kolikrát jsem odpověděla, že sama, že tam nikoho neznám a pak jsem na ulicích vídala po domácku vyrobený letáky, že se někomu ztratil/a spolubydlící nebo kamarádka a říkala jsem si, jak jsem blbá, že jsem cizímu člověku řekla, že tam jsem sama.... protože nikdy nevíte, s kým mluvíte....

Tak jsem zkoukla ten film Eden a musm říct že povedenej film Ale je to strašný, jak tohle lidi můžou dělat

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené