arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Máte zkušenosti s jídlem Fitness Food Menu? Přijde vám ta cena ok? Neexistuje u nás ještě něco podobného?

arrow
profile_image
MalinkaBoo
od 30. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě to přijde nestydatě předražené....denně tři stovky...to bys měsíčně projedla devět litrů, to jsme projedli jako čtyčlenná rodina a ještě ne každý měsíc podle mě je to jen způsob, jak tahat z lidí peníze...nakrájet si celozrnný chleb a udělat salát, snad zvládne každý...

arrow
profile_image
zabacek
od 18. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Mě spíš příjde v některých dnech ten jídelníček dost nevyvážený. Koukám zrovna na dnešní menu..... tedy svačina má 1300 kJ a oběd 900 kJ. Zvláštní..

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ok,beru na vědomí díky chtěla jsem slyšet nějaké názory. jako taky mi to přijde drahé, ale zase to není úplně o nakrájeným celozrným chlebu..

arrow
profile_image
Nikki1988
od 18. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Neznáte něco podobného ve Východočeském kraji? Vím, že je už takových firem víc. Bohužel ale hlavně v Praze, Ostravě a Brně.

Ahoj kočky, četla jsem zde Vaši diskuzi, až mě to donutilo se dokonce i zaregistrovat na omlazení.cz.
Moje zkušenost s Fitness food menu je totiž výborná a celkem mě překvapilo, že nás tu není více, protože i kolegyně z práce jsou spokojeny.Cena je sice poněkud vyšší při srovnání s jinými dietami ,kde ale dostanete ke svačině jabko se sýrem nebo dokonce jogurt dobrá máma.Tady je každé jídlo vypracováno špičkově a chuťově to nemá chybu na to, že je to ze zdravých surovin...po prvním měsíci nejen že jsem zhubla,ale cítila jsem se mnohem líp,nebyla jsem najednou unavená,zlepšila se mi pleť...no a pak jsem si další měsíc zkusila vařit podle jejich jídelníčku tedy jen podle názvů...protože mají na webu vždycky jídelníček ale bohužel neznám přesné ingredince..no a když jsem si za ten měsíc spočítala kolik jsem utratila a kolik mi toho doma zbylo ve špajzu ...vrátila jsem k fitness food menu,protože za další ten čas co jsem trávila u plotny byl úmorný,a hlavně konečná jídla nebyla tak dobrá.....Tak kočky spočítejte si ,kolik dáte při nákupu za zbytečné nezdravé potraviny a raději si našetřete ,stojí to za to a svět je hned krásnější ,když vy se cítíte krásné ))))Ještě mám pro Vás tip..každý čtvrtek koukejte večer na jste to co jíte....přesně na tenhle způsob si myslím že jde fitness food menu....

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji miladka27: měsíc zkusila vařit podle jejich jídelníčku tedy jen podle názvů...protože mají na webu vždycky jídelníček ale bohužel neznám přesné ingredince..no a když jsem si za ten měsíc spočítala kolik jsem utratila a kolik mi toho doma zbylo ve špajzu ...vrátila jsem k fitness food menu,protože za další ten čas co jsem trávila u plotny byl úmorný,a hlavně konečná jídla nebyla tak dobrá....

To myslíš fakt vážně?
Skladba jídla není vůbec vyvážená. Cena je značně předražená. Pokud by sis skutečně totéž připravovala doma, tak máš jednotlivé porce na celý den v průměru do 150Kč.
O jakém vaření to mluvíš? Pečlivě jsem si prošla jídelníček a opravdu nevím co je na něm komplikovaného, abys musela stát u plotny...asi si nikdy skutečně nevařila.

Že by skrytá reklama

arrow
profile_image
timini
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Psala jsem to do tématu o výběru krabičkové diety, ale hodím to i sem, kdyby to někoho třeba zajímalo.

Ahoj holky, hodím jsem svoji zkušenost s FF Menu, krabičky jsem brala jeden měsíc, nemůžu říct, že bych byla vyloženě nespokojená, ale nesplnilo to moje očekávání. Takže pak už jsem neprodlužovala.

1) Jídlo chuťově dobré, i když většinou název zněl lépe než jaké pak bylo skutečné jídlo - např. celozrnná žemlovka s tvarohem - opečené dva plátky toustového chleba, uvnitř asi sladký tvaroh+ pár kousků jablka+hrozinky+skořice....chuťově to nebylo špatné, ale prostě opéct dvě topinky v toustovači, mezi to máznout tvaroh a hodit kousek jablka bych zvádla taky a asi za desetinu ceny.

2) Dost často mi přišlo málo zeleniny - např. k snídaní kolečko okurky, kousek salátu, cherry rajče, k obědu kousek salátu a to vše. Rozhodně to nesplňovalo doporučenou denní porci ovoce/zeleniny. Když byly občas k jídlu zeleninové saláty, tak to bylo samozřejmě lepší.

3) Čerstvost zeleniny mi taky občas přišlo že pokulhává, občas jsem tam našla kousek zeleniny, který já osobně bych vyhodila a rozhodně ho nejedla. Chápu že kuchařce co to připravuje nedělá problém to hodit do krabičky, ale zajímalo by mě, zda by to sama jedla. Na druhou stranu, nestávalo se to zas tak často. Větší problém jsem měla, že mi přišlo, že zelenina byla špatně umytá - např salát. Asi se špatně myje ve větším množství, ale křoupání mezi zubama mi vždy zkazilo chuť k jídlu, tohle se stávalo dost často.

4) Za ty peníze mi nepřišlo, že by používali nějak extra kvalitní suroviny - např. jejich šunka se tvářila spíš jako nejlevnější šunkový salám. Možná to jen tak působilo, těžko říct, ale stejně. Dost často mi přišlo, že bylo jídlo doslazováno cukrem, což není úplně nejdietnější, ale zase se jedná jen o můj subjektivní dojem a třeba to cukr nebyl.

5) DOVOZ - největší problém jsem měla s dovozem, nechávala jsem si jídlo vozit domu, pán většinou jezdil mezi 18:00-19:00. Jednou jedinkrát jsem chtěla aby přijel později, nejdřív v 20:00, ideálně tak 20:30, protože nebudu doma. Přijel asi v 19:15 (což jsem opravdu nebyla doma, když jsme se den předem domlouvali na 20:00 a později) a druhý den mi sdělil, že toho má ještě na rozvoz hodně a že se ke mě přeci nebude vracet. Hlavně že den předem když jsme se domlouvali mi to říct nemohl. Jindy jsem zase chtěla jít večer pryč, tak jsem počítala že přijede do 19:00 jako vždycky a přijel až ve 20:40 a já měla zkažený celý večer. Nejhorší bylo, že nedal dopředu vědět kdy ten který den přijede, prostě jen přijel a zavolal jsem tady. Ochota vyjít vstříc ve změně času dodání jídla nulová. Jídlo rozváželi od 17:00 do 21:00, takže jsem prostě celý měsíc každý den musela být od pěti do devíti doma a čekat, až se pán uráčí přijet. Tohle mě vážně hodně štvalo.

6) Občas mi vadili nějaké jejich suroviny do jída - např do zeleninové salátu dali nasekaný kopr. jenže já kopr vážně nejím a ze salátu ho těžko vyberu, takže celé jídlo letělo do koše a s tím koprem se to stávalo dost často - asi byla koprová sezona Něco podobného se mi stalo i s pálivým jídlem apod. Ale tohle je individuální, osobně jsem si myslela, že jím skoro vše, ale koprem mi teda udělali čáru přes rozpočet

Takže když to shrnu, chuťově jídlo bylo většinou velmi dobré, kvalita dle mě občas trošku pokulhávala, normální cena mi přišlo že neodpovídala jídlu (jednou jsem četla nějaký rozhovor s paní, která dělá výživového poradce pro nějakou firmu a říkala tam, že krabičková dieta je nejsnadnější způsob, jak na lidech vydělat...asi na tom něco bude , super bylo že jsem si nemusela vařit a starat se o jídlo do práce apod, ale ten dovoz byl pro mě prostě katastrofa. Jeden měsíc mi stačil, byla jsem vcelku spokojená (koupila jsem ve slevě na slevovém portálu, takže cenově to vyšlo docela rozumně), ale znova už bych do toho určitě nešla a platit za to plnou cenu (290Kč/den), asi bych z toho byla i zklamaná.

arrow
profile_image
timini
od 30. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

¨Ještě mě napadá jedna věc k tomu dovozu a organizaci obecně - chtěla jsem na jeden den jídlo odhlásit, protože jsem jela pryč, psala jsem to do objednávky i jsem to připomínala pánovi co to rozvážel pár dnů předem. No kdo myslíte že mi ten den večer volal kde jako jsem, že pro mě má jídlo...prostě rozvoz děsný, jedno jídlo úplně přislo vniveč, byť to absolutně nebylo mojí vinou.

arrow
profile_image
JířaV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

timini: Dobrý den, moc prosím, ze kterého jste města? Protože u nás v Teplicích si kamarádi FF-Menu chválí, ale Váš příspěvek mě trošku od nich odrazuje. Velice děkuji

arrow
profile_image
JířaV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Cituji timini: Dobrý den, moc prosím, ze kterého jste města? Protože u nás v Teplicích si kamarádi FF-Menu chválí, ale Váš příspěvek mě trošku od nich odrazuje. Velice děkuji

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejsem odborník přes výživu, jenom pátrající nadšenec, ale kombinace jídel mi připadají často špatně stravitelné (některé složky by se prostě neměly kombinovat) a minimálně zbytečně překombinované - na to, že jde o hubnoucí program. Dále je tam strašně málo zeleniny a ovoce; pomazánky s troškou zeleniny to nezachrání. Nenarazila jsem např. na ořechy, semínka... (možná zakamuflovaná v nějakém receptu, to nevím). Myslím, že tímhle nikoho zdravému způsobu stravování nenaučí, vůbec se nesnaží o jednoduchou a "prostou" stravu, která jediná k něčemu vede.

arrow
profile_image
JířaV
od 16. 8. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na mau-mau: Dobrý den, tak jsem s nimi nakonec začal a není to vůbec špatný. A ořechy jsme už tento týden měli 2x. Navíc mi dnes prý dají i pytlík něčeho zdravého na víkend k televizi, ať máme co chroupat a moc to neporušujeme. Zatím se mi zdají dobří... uvidíme po delším čase. Překvapilo mě, že to rozváží v chlazenym autě, ty co jsem zkoušel předtím to vozili normálně v osobáku. A taky přístup. Po 2 dnech mi volal někdo od nich, jak jsem spokojenej, jestli nemám nějaké připomínky a tak...docela dobrý. akorát je to drahota...njn, uvidíme

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na JířaV:

Tak hlavně, že jste spokojen

Funguje teď to FF Menu v Praze? Nemají nějakou "uzavírku" v Praze teďko? Případně nevíte, kdy budou opět fungovat?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené