arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky, trápí mě už dlouho problém se zarůstáním chloupků. Vyzkoušela jsem snad všechny druhy holení kromě laseru. Chloupky mi vždy zarůstají takovým způsobem, že vždy pod kůží jde vidět jak se nemohou dostat ven. Také se mi začaly dělat tmavé fleky asi před pěti lety. Měla jsem asi po 3 roky jen jeden, odebírali mi z něj vzrek a řekli mi, že je to pigmentová skvrna. Teď se mi začaly dělat fleky nové. Po návštěvě kožní mi oznámila, že to mám ze zarůstání chloupků a dala mi mast, která nepomáhá. Fleky se mi rozšiřují a nevypadá to vůbec hezky, nemáte někdo podobné zkušennosti? Moc děkuji za rady, jsem z toho už nešťastná.

arrow
profile_image
dasha6
od 2. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A depilaci cukrovou pastou jsi zkoušela? Po ní chloupky prakticky nezarůstají. No a taky pravidelný peeling je potřeba a samozřejmě po peelingu hydratace a výživa.

arrow
profile_image
Jaanaa22
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na pavliii:
tu mast ti dala na fleky nebo proti zarůstání?

arrow
profile_image
pavliii
od 18. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Na depilaci cukrovou vatou jsem chvíli docházela ale zdála se mi to docela drahá metoda a čekat zase až chloupky dorostou do požadované délky byl také opruz. Doma jsem hmotu vyzkoušela, ale nějak se nezadařilo.
Mast jsem dostala na fleky. Na zarůstání mi poradila termální spej od Yves Rocher,ale také bez výsledků.
Lufou také masíruji.

Cituji pavliii: Na depilaci cukrovou vatou jsem chvíli docházela ale zdála se mi to docela drahá metoda a čekat zase až chloupky dorostou do požadované délky byl také opruz.

a pomohla ti proti zarůstnání? Pokud ano, tak by třeba stálo zato to doma ještě vyzkoušet, ne? Dá se s ní naučit, jen to chce cvik.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené