arrow
profile_image
Teeny
od 19. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj. Před 5 týdny mě poštípali komáři na lýtkách, dohromady to bylo asi 20 bodnutí. Bodnutí mě natekla, ztvrdla a pupence nemizely. Po 14 dnech jsem navštívila kožní lékařku, která mi předepsala tabletky na alergii a mastičku. Po nějaké době otok zmizel, ale stále tam mám červeno-fialové fleky, připomínající modřiny, které se nelepší. Nemáte někdo podobnou zkušenost případně radu? Děkuji.

Ahoj, já mám alergii na komáry a bohužel jakmile mě jeden štípne, olezou mi celé nohy. Rada kožní - "s tím se nedá nic dělat" Mě to ale nijak neomezuje, protože sukně nenosím tak jako tak, takže to teď nijak neřeším ... akorát potírám tea tree.

arrow
profile_image
scherbatsky
od 17. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já mám zkušenost jen s těmi fleky. Nic mi sice neoteklo, klasické štípnutí, ale ty fleky (po celých nohách) mi zmizl bohužel asi až za dva roky a nepomáhalo nic prostě to časem vybledlo

arrow
Neprodává v Bazaru

Já mám také alergii, mám obrovské rudé boule a když si to rozškrabu, také mám fleky...Ale vždy mi tak do měsíce max. vyblednou

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Mně to akorát teda dost červeně otíká, ale fialový fleky se mi nedělají, takže z osobní zkušenosti neporadím, no jestli je to jakože fakt na bázi modřiny, tak můžeš zkusit Lioton - on se doma hodí i na nějaký ty modráky, když si člověk něco pohmoždí...a modřiny rozhání dost efektivně.

arrow
profile_image
.anavi.
od 3. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahojky,co třeba zkusit zinkovou mast nebo zázračný kelímek od oriflame.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené