arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Koncem řijna jdu na konzultaci k Mudr. Holušovi do Brna. Rozhoduji se mezi anatomy a Perthese Sensitive. Perthese Sensitive vychází o hodně cenově líp. Bohužel jsem tu nenešla žádnou kočku co by s nima měla galerku. Plno holek napíše, že je mají a super, ale bohužel žadné foto. Nemáte prosím nějaké fotečky?

arrow
Neprodává v Bazaru

http://www.plasticka-chirurgie.info/diskuze/zvetse ni-prsou-augmentace-mammaplastika/perthese-sensiti ve-i59093

Odpověd na perthese-sensitive / 15.3.2010 7:12

Dobrý den, tyto implantáty vyrábí firma Mentor ve své podpobočce ve Francii. Podrobně neznám kvality implantátů, ale asi se nebudou příliš lišit od všech ostatních typů. Samozřejmě se lze dočíst pouze chválu a byť jsou podle informačního letáku doporučeny pro velmi štíhlé ženy s tenkou vrstvou podkoží a malou žlázou s docílením dokonalého tvaru prsů, nečekejte od tohoto nic převratného. Jsou to implantáty se všemi výhodami i nevýhodami jako všechny ostatní implantáty. Pokud se zvolí správná velikost, výsledek je vždy dobrý. Pokud se zvolí velikost neadekvátní, implantát bude hmatný a viditelný. Cenovou relaci bohužel neznám, neboť tyto nepoužívám. dr.Paděra

arrow
Neprodává v Bazaru

No a našla jsem tady ještě jednu diskuzi o těchto implantátech,tak třeba tam najdeš některou co je už má a má i foto v galerce (když by se ti nikdo tady neozval s fotem):
https://www.omlazeni.cz/implantaty-perthese-sensiti ve-9-27977-0.html

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

No právě, že holek tam je plno, ale žadná v galerii fotky nemá, ikdyž třeba dávno říkali, že ji doplní Jinak info jsem o nich četla, ale zajímá mě spíš výsledek a fotografie jako u jiných implantátů.

arrow
Neprodává v Bazaru

Uzivatel marticka2525 ma fotky v galerii.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

O té jediné vím. Bohužel ta má, ale přes 700ml. To není uplně běžná velikost

mam perthese foto v galerii

arrow
profile_image
sysa
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky holky,
jdu do nich tak 4.11.2010 na mě myslete.Budu mít 360 ml. Jak budu trošku ok písnu zkušenosti a´dám i foto. pa

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Syso tak to pak musíš dát fotky. Já jdu až 3.5. a taky je mám navrhnuté.Viděla jsem jen fotky u doktora, kdy jedno prso byl starý implntat a druhé už Perthese a byl tam fakt rozdíl. Měli přirozenější přechod.

arrow
profile_image
sysa
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak fotečky tam máš a napiš prosím Tvůj pravdivý dojem

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sysa: vypadaji fakt super. Nenapadlo by mě, že jsou to vlastně kulaté implantáty. na to, že jsi prakticky čerstvě po operaci, tak vypadají jak tvoje.Já budu mít o něco menší. Pořád jsem si říkala, aby nebylo 305 ml moc, ale když vidím Tvých 360ml tak super. Máš je pod sval? jak jsi byla spokojená na klinice ? ja jdu taky do body. Jak se ted cítíš ? co všechno jsi už schopna dělat ?

arrow
profile_image
sysa
od 8. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky, já chtěla původně anatomy, ale pořát mi to vrtalo hlavou a bála jsem se že časem budou zase povadlý a tak jsem si domluvila ještě jednu konzultačku a změnila to na Perthesky. Celý život honím prsa abych měla kopečky a to by anatomy neudělaly. Doktor mi je ukázal pro porovnání s kulatými Mentory a tyhle mají jako by paměť - po stlačení se vrací o něco pomaleji zpět. Je to zkrátka jiná hmota. Mám je pod svalem a částečně i žlázou. Alespoň tak mi to řekl před operací.
Na klinice jsem byla moc spokojená. sestřičky jsou moc hodné a okamžitě po zazvonění hned v kteroukoliv denní i noční dobu přibehnou. Léky na tišení bolesti nebo na spaní nejsou problém. Na pokoji je super ovadací postel, která Ti ze začátku bude doma fakt chybět. Jinak bych řekla, že 17 dní po jsem v pohodě. Těch 14 dní jsem se vážně šetřila a nic moc doma nedělala. Před opkou jsem si naklidila, aby to chvíli bez mých rukou doma přežilo, ale zatím mi s úklidem pomáhá dcera s mamkou, abych si je ještě nějak zatím nepokazila. Ale už se vážně cítím dobře. O prsách vím jen díky děsnýmu počasí venku, to mě v nich venku zimou jako by až píchá. Ale doma v pohodě vařím už žehlím, jen prádlo nahoru nevěsím, ale to spíš, že se nemají ruce dávat nahoru, než že bych nemohla. Kluka teda nenosím, když se chce pomazlit, tak si na klín musí vylézt sám.
Jo a menší si určo nedávej. Já se taky bála abych to nepřehnala a teď si říkám, že jsem klidně na můj hrudník mohla mít víc ml inu s jídlem rost chuť a většina holek pak píše, že by snesly i větší. jen to spaní na zádech a ta šílená podprda mě neba, ale to se dá přežit. Ale jinak spokojenost. Moc Ti držím palečky určo to krásně dopadne.Tak pak přidej taky fotečky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na sysa: tak to je super, že to tak zvládáš. Už se taky těším až to budu mít za sebou

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené