Reaguji na LuUcy:
Menšík v Bodyestet (Brno). Vyšlo mě to necelých 5tis navíc nad cenu augmentace jako takové a jsem fakt spokojená, až se odhodlám tak sem hodím pak fotku, je pravda že kdybych šla k doktorovi co mi to takhle nenabídne, vybrečela bych si teď oči hrůzou, vypadala bych asi jako těžkej blbeček, s prominutím

arrow
profile_image
Marcelina.d
od 9. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miss Dior:
mohla bych také vědět kdo ti dělal prsa ?Já mám také prsa dost daleko od sebe 22 cm a široký hrudník 82 cm, tak se hrozím jak to pak bude vypadat a ještě s mojí malou výškou 165 cm, stále hledám kdo by měl podobné rozměry hrudníku s malou výškou a nenašla jsem...

arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miss Dior: Ahoj k Menšíkovi jsem objednaná na konzultaci a právě toho jsem se bála abych neměla prsa daleko od sebe je to takový nepřirozený alespon pro mě, tak to jsem ráda, že to kdyby náhodou půjde vyřešit...když hodíš foto budu ráda a to ti dělal naráz ty bradavky i augmentaci?

arrow
profile_image
Marcelina.d
od 9. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Miss Dior:
jo už to vidím kdo dělal, dík.
fotku nemáš, že jsem tak smělá ?

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Jahodall:
Je to hrozně individuální, co asi každémá implantát vykouzlí. Ale já mám docela úzký hrudník. Taky mi to dalo zabrat tady na omlazení najít pár slečen, které mají pouze tak málo ml. Zakládala jsem i diskuze a poptávala se. Jenže doktor byl neústupný, prosila jsem o 210 ml a prostě to nešlo. A nakonec to dopadlo nad mé očekávání. Takže asi, co člověk a určité ml, tak na každém vypadá jinak. Na těch foto to je ještě moc umělé, jen jsem líná se teď nafotit, ale je to parádička.

Reaguji na Dominika08:
Taková normální prsa, ale jako každá z dívčin jsem toužila mít větší. Teď je mi už líp

Reaguji na muminka1:
To nevím, ale když jsem chtěla větší, tak mi říkal, že bych ty prsa měla hrozně daleko od sebe. Že by mi přečuhovaly, ak třeba je to doopravdy dobře zvoleným implantátem. Nejsem operatér, jen odvozuju.

Reaguji na Marcelina.d:
Menšík, viz výše Já měřím 167 a co se týče hrudníku, tak přes prsa původně 83 a pod prsama nevím, ale kupovala jsem si 70-75 podprsenky. Jestli to stihnu zítra dopo tak sem stáhnu fotku, budu ráda když budu moct poradit stejně "postiženým", ta radost kterou to přineslo mně, je obrovská

Reaguji na muminka1:
Jj jak jsem psala, zkusím to sem zítra hodit, jsem ještě v práci. Kdyžtak mi pak hoď zprávu kdy tam půjdeš, řeknu ti jméno a můžeš se odvolat na mně, ukáže ti fotky Chtěla jsem řez v rýze, ale zvolili jsme dvorcem, aby zrovna mohl přešít tu kůži. Představ si že ti (zřejmě) vyříznou kůži, tím ti zmenší prostor mezi prsy a kůži přišijou zpět k bradavce. Ta operace se zdelší, podle toho co říkal, asi o hodinu... Bradavky budou vypadat pořád stejně, jen budou "koukat" na střed. Ale jak říkám, ještě nevím co jizvy, musím poctivě lepit aby je tlak netahal zpátky, ale zatím vypadají moc hezky.

U Mudr. Menšíka jsem byla minulý týden na konzultaci a o této možnosti se mi zmínil taky. I já mám bradavky mírně do stran. Ale říkal, že pikud nechci mít prsa úplně u sebe, tak není třeba, ale že ta možnost je. Jen se to provádí přes bradavku a já je mám hodně malé, takže bych musela mít menší a tak raději dávám přednost před většíma. Nakonec dohodnuté kulaté Mentory pod sval 330ml střední profil. Operace domluvena na 27.2. A už se nemůžu dočkat

arrow
profile_image
muminka1
od 14. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ještě bych se chtěla zeptat jestli některá nerozumíte tomu, proč u kulatých je má některá jako viditelně polokoule a některá pěkné...viz. Sophia?

Reaguji na Marulinek:
Já je teda úplně u sebe nemám ani po tom, ono někomu jdou bradavky do stran, jakoby do špičata, a někomu tak jdou úplně celý prsa, což byl můj případ. Já ji taky nemám nijak velkou, takže jsme dali 300 a pak říkal, že víc by se tam asi nevešlo. 330 je dobrá volba, bývak bych si to taky dala, ale bála jsem se, že budou velký, teď vím že zbytečně

Reaguji na Sophia: Sophi, máš pravdu je to individuální a je pravdou, že na fotkách to vypadá jinak než ve skutečnost, alespoň u mne to tak je. Protože, když se kouknu na fotky, tak nejsem tak spokojená, jak se podívám do zrcadla na sebe....je to opravdu rozdíl...připadají mi přirozená a nepůsobí, že by byly zvláště velká. Ale holkám, které se rozhodujou...neváhejte a jděte do toho....je to úžasný pocit koupit si podprsenku, která nemá vycpávky a nebo si obléci plavky a cítit se sebevědoměji, bez méně cennosti ženství. U mne bylo velmi důležité si prosadit, abych je měla pod svalem, protože, jak js známo tak pod žlázou časem implantáty poklesnou. Protože jsem byla na konzultaci po kojení, tak mi dr. říkal pod žlázu, ale po několika měsíci, až došlo k tomu, že mi prsa se srovnala a zmenšila ještě více a neměla jsem tolik povislou kůži, tak jsme se dohodli pod sval, ale půl na půl, takže jsem ráda, že mi horní část drží sval.

Reaguji na Miss Dior:

Ještě mi to také leží v hlavě, jestli má volba bude dobrá. Jak ve velikosti, tak tvaru impl.
Zákrok přišití k sobě jsem si rozmyslela, jelikož hojení trvá déle a já mám doma dva prcky, už i takvykrytí hlídání bude těžké.
Mohla by jsi dodat fotečky? Zajímá mě práce Menšíka. Děkuji

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sophia: Taky by se mi líbilo je mít větší, co si budeme .. ale tolik peněz a bolesti .. myslím, že u mě bude vždycky přednější něco jiného než můj mindrák ale kdo ví, po dětech ..

arrow
Neprodává v Bazaru

NO já zapomněla podotknout jednu věc.. tím že mam širší hruudník, tak aby prsa nevypadala jak porno prsa...tak mi bylo doporučeno...snižit operacivně prsní rýhu o pár cm. Aby se predešlo prý tomu, mít prsa u krku.... jak to občas tady holky po aug. mají.

Setkala se s tím tady některá? S tímto postupem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zirafka82:
já mám sníženou rýhu cca o 2 cm...Jinak bych asi měla bradavky hoodne nízko..
dnes jsem pridala fotku po 3 týdnech...už konečně vypadají k světu

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené