arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj kočky, chtěla jsem se zeptat jestli jste nějaká už podstoupila fotodepilaci nějaké části svého těla. Výsledek by měl být takový že vám chloupy už nenarostou. A tak jsem se chtěla dozvědět:
1. Jestli to funguje
2. Jak to probíhá
3. Jaký je výsledek
4. Kolikrát to musíte podstoupit
5. Jaká je cena
6. A jaký je váš pocit
Přemýšlela jsem tak a došla jsme k tomu že to vůbec nemusí být špatný napad. Nechala bych si to udělat na nohou, rukou, podpaží a možná bříšku

arrow
profile_image
sajmi
od 8. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ahoj to mě taky zajímá, tady píšou toto: Fotodepilace
Chcete se pohodlně a bez bolesti zbavit nežádoucích chloupků? Fotodepilace Vám to umožní! Fotodepilace je pohodlná a bezbolestná, protože se jedná o tzv. neinvazivní metodu. Dnes je fotodepilace jednou z nejžádanějších metod pro odstraňování chloupků. Zákrok pomocí fotodepilace se provádí nanesením gelu na místo, které posléze vystavíme působení světelných paprsků. V průběhu fotodepilace jsou Vaše oči chráněny speciálními brýlemi. Fotodepilace se doporučuje spíše pro tmavé chloupky. Pro správný účinek fotodepilace je potřeba 4-6 sezení. Po ukončení všech sezení je účinnost fotodepilace 85% a zbylé chloupy jsou slabší a jemnější.

Takže 100% tě to asi nezbaví chloupků....

arrow
profile_image
hatko mojeid
od 25. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se na to taky chystám, už mě štve jak pořád ten svůj porost holím. Moje kosmetička si nechala odstranit chloupky v podpaží a nad rtem a nemůže si to vynachválit. Bez bolesti a říkala, že jí opravdu nerostou a má pokoj. Chodí jí to dělat přímo do salonu jedna paní, vždycky o víkendu. No a já bych do toho také moc chtěla - pěkně postupně. Nejdřív nad rtem, pak podpaží, pak nohy a třísla. Ale je to dost peněz, tak šetřím. Ale představa, že už se nebudu muset holit a ani trpět při vytrhávání, to stojí za to... Navíc když se holím, když chloupky dorůstají, svědí to, dělají se pupínky a nevypadá to pěkně.
Navíc mají každou chvíli akci, teď mají třeba akci za celé nohy a třísla 6000, normálně to stojí jednou tolik. Ale počítejte stím, že je potřeba dojít tak alespoň 3x až 6x, podle chloupků, než to úplně zmizí. Ale je pravda, že zase když vidí, že už jich tam máte polovinu, nenaúčtuje Vám plnou sazbu. No a měli akci na ten ret za 450Kč, to jsem prošvihla, tak počkám až bude zase a definitivně do toho jdu

arrow
profile_image
fischeb
od 29. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já jsem na fotodepilaci byla loni jen jednou(podpaží), pak už jsem to nestihla. Teď jsem začala chodit znovu, doufám, že už to dochodím. Byla jsem na podpaží a podbřišku. V podpaží mi ubylo už takových 70%, ale na podbříšku to vidět moc není. Jinak probíhá to tak, že paní ti oblast oholí na sucho jednorázovou žiletkou, pak nanese chladivý gel a pak "fotodepiluje" takovou pistolkou.

arrow
profile_image
Juzzynka
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahojky,
já byla včera poprvé, takže o výsledku zatím nemůžu hovořit. Měli tady u nás v kosmeťáku akci třísla 1000Kč, tak jsem si zaplatila 3kúry. Bolestivé to není, jen to štípne, ale je to slabej odvar od depilace voskem, u toho jsem zatínala zuby jako blázen. Paní říkala, že je mám tmavé a že začnou odpadávat do 5 dnů. Na rovinu řekla, že pro kompletní odchlupení bude potřeba cca 5 sezení, ale že na moje chlupy to určitě fungovat bude...Poreferuji za těch pět dnů, zda mi něco odpadlo...

arrow
profile_image
evcounek2000
od 23. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj byla sem zatím dvakrát na odstanění chloupků v salonu La Belle, ulice Perlová v Praze. Neslibují kolikrát je nutné přijít, ale už po první návštěvě některé nevyrostly a jiné vyrostly uplně slaboučké. Takže sem zatím spokojená. Cena 500 Kč za 10 min ošetření.

Ahojky, já jdu zítra do salonu Silhoutte v Žitné ul. v Praze, dám info!! Kamarádka si to nemůže vynachválit, byla zatím 3x a už jí téměř nic neroste. Já si koupila celkem pět sezení, kámoška právě říkala, že si ještě to jedno čtvrté musela připlatit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené