arrow
profile_image
erdeco
od 11. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

mám na obličeji celkem velkou pigmentovou skvrnu, vypadá jako stařecká, takový plochý světle hnědý flek. Četla jsem tu, že po laseru zůstala místo znaménka červená skvrna. Mám z toho strach. Můžete sem prosím dát fotky po odstranění plochých znamének laserem, nejlépe na obličeji?

arrow
profile_image
Starry_girl
od 18. 2. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já nemám vidět vůbec nic, takže zbytečné posílat fotku. U některých pih je problém, že se vytvoří znovu. Mě se dvě pihy na obličeji objevily znovu, jednu jsem si nechala odstranit podruhé a ta už se naštěstí neukázala, není po ní ani stopa, žádná depigmentace, pigmentace nebo bílý nebo červený flíček, vůbec nic. Druhá mi vyskočila před pár měsíci, tak se jí zbavím až v zimě. Po odstranění pih je třeba se poctivě mazat SPF 50 a nesmí se na slunce. Kamarádka šla, nevím jak dlouho po odstranění, zřejmě dost brzy, do solárka a udělaly se jí bílé jizvy.

Jinak v ceně odstranění by měla být i korekce, některá piha mi třeba nezmizela úplně na první ošetření, zbyla tam po ní nepatrná hnědá skvrna, ale to už se pak řeší pomocí korekce a zmizí to úplně.

arrow
profile_image
VeronikaEma
od 2. 9. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

3

Já jsem si nechala odstranit znaménko na kosti na bradě a mám tam drobnou bílou tečku, jelikož mi tam šikovnej pan doktor nechal steh a rána se zanítila. Musela se znovu otevřít, steh se po šťourání našel, vytáhnul, ale jizvička zůstala. Nicméně jsem našla super mast - Contratubex na jizvy - takže kdybych ji měla už tehdy a mazala ránu za čerstva, myslím, že bych jizvu neměla. Nicméně mi jizvička nevadí, jelikož je na místě, kde se sbíhá brada s krkem a nejde vidět. Jen, když se na ni člověk zaměří.

Když jsem si nechávala dávat pryč znaménka, tak mi zůstaly světlejší místa, ale je to po těle a není to nijak vidět...na obličeji na nose jsem si nechávala odstranit takovou větší pihu (cca 2x2 mm), protože se mě pořád někdo ptal, co to tam mám za špínu nebo co A po té nezůstalo fakt vůbec nic. Podle mě to nebrala tak do hloubky, jako znamínko...ani mi to neumrtvovala jako znaménko. Zajdi na konzultaci a uvidíš.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené