arrow
profile_image
Buculiatko
od 20. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Prosim, ake su vaseskusenosti? Priebeh, kolko sedeni, vysledok, suma ?

arrow
profile_image
erin
od 26. 8. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Podstoupila jsem čtyři sezení fotorejuvenizace laserem.Poprvé sestřička použila jen kontaktní gel,u dalších vždy nějaké sérum,přes které laserovala-dvakrát liftingové,jednou mix-lifting.,kolagen.,hydratační .S těmi séry to bylo výborné.
Jestli čekáš úbytek vrásek,zklamu Tě.Pletˇje prozářená,pěkně čistá,zdravě probarvená,zpevněná cca po 4 ošetřeních.Zmizí pigmentace,rozšířené cévky,zacelí se drobné rozšířené póry/hlubší částečně/.Ale již po prvním výkonu je znát,že se s pletí něco děje.Asi 14 dní,kdybych nemusela ven,bych se po umytí nemusela vůbec mazat nějakým krémem.Pletˇse jakoby ošetřovala sama.Suchá místa vůbec netáhla a nebyla tak suchá,a mastnější část byla znormalizovaná a nemastila se.Mám totiž smíšenou pletˇa po ošetření mi přišla sjednocená.
Měla jsem jít 6krát,ale onemocněla jsem.Výsledek je vidět stále.Poslední ošetření jsem měla 1.6.06.
Nyní to už nedokončím,ale příští zimu to podstoupím znovu. Začnu opravdu v zimě a ne v březnu-pak jsem končila v červnu a to je vzhledm k slunci nevhodné.Navíc o prázdninách se nelaseruje.Takže i kdybych neonemocněla,měla bych 3 měsíce pauzu a to už pak není ono.
Stálo mě to 11 090 Kč se vším všudy-výkony,materiál,séra,ošetření po výkonu, jemné nalíčení,abych nešla domů rudá jako spařený rak.
Některé ženy si ještě přešly na jiné lehátko ke kosmetičce na masáž a masku.Nevím, jestli je to správně,takhle namáhat pletˇ,aby to pak nemělo jiný účinek než má mít.
Ten výkon se skládá z mnoha impulsů,které vidíš i přes černé brýle.Na kůži cítíš rány,asi jako by Ti někdo střílel gumičkou do obličeje.I když se to dá vydržet,je to bolestivé-tudíž si nedovedu představit následnou masáž,snad ještě tu masku.
Výkon doporučuji,je snesitelný,pokud nemáš hodně vrásek vhodný/jemné přece jen vyhladí/a cena-to musíš vědět sama.Někde to dělají i na splátky-u nás ne.

arrow
profile_image
Buculiatko
od 20. 9. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

dakujem

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené