arrow
profile_image
maximum.ride
od 5. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
delší dobu už zvažuji koupi, ale zatím jsem se nerozhodla. V recenzích jsem toho moc nenašla a tak se chci zeptat. Jaké máte s Garnier Pure Peeling zkušenosti? Není moc agresivní pro citlivou pleť? Splňuje co slibuje?

Děkuji za odpověď

arrow
profile_image
Constantine
od 4. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pro mě byl agresivní hodně. Ale mám dost citlivou a problematickou pleť, vadí mi skoro vše... Co naopak můžu doporučit z těch dostupnějších peelingů, je Neutrogena Visibly Clear Pink Grapefruit Daily Scrub.

Jako já na tu značku uplně zanevřela hned poté, co jsem si koupila taky takový, měl akorát mylsím jiný obal, ale byl proti černým tečkám. Podotýkám, byl tam napsaný OKAMŽITÝ ÚČINEK, ale samozřejmě se konal OPAČNÝ ÚČINEK. totálně se mi sesypal obličej akné. Nikdy už nikdy..

arrow
profile_image
eveluz
od 22. 10. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem od Garnier něco podobného, ale v jiném obalu. Ten peeling byl hrozně agresivní a obsahoval ostré částečky. S černými tečkami nic neudělal, zato mi vysušil (tečkami obsypaný) nos, který se začal loupat. Na bradě mi vyrašily červené zánětlivé pupínky, které jsem si docela dlouho léčila. Souhlas s předchozím příspěvkem - pleť mi zhoršil! Byl to ten nejhorší peeling, jaký jsem kdy vyzkoušela

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené