arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, měly jste některá tuhle ampulku? Prodala mi ji kadeřnice, říkala, že prý si to mám dát do vlhkých vlasů, nemám před tím použít masku nebo kondicionér a pak tak dva měsíce taky ne. Taky tvrdila, že mi ten obsah postačí jen na jedno, max. dvě použití. No a všude na netu píšou, že si mám pár kapek rozetřít v rukách a dát do vlhkých vlasů... Tak jak to teda je? Abych z toho vytřískala ty ohromný vlasy, když už jsem si to koupila. Díky.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co na tom nechápeš? Že si to máš nejdříve rozetřít v rukách a pak vetřít do vlhkých vlasů. Nevidím v tom, co jsi napsala žádný rozdíl, odpověď je jasná.

arrow
profile_image
NetaNeta
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no, rozdíl je, že píšou pár kapek, ona říkala, že skoro celou ampulku. Ale hlavně mě zajímá, jak je to s těma maskama před a po, jestli potom fakt dva měsíce nemám dát na hlavu nic jinýho než šampon. Prostě by mě zajímaly osobní zkušenosti, názor někoho, kdo to měl nebo kdo s tím pracuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

To asi podle toho, jak moc dlouhé a husté vlasy máš, já dávám ampulky vždy celé. Asi bych je nemohla skladovat k dalšímu použití. A ty masky- to bych se řídila návodem od výrobce. To by ale musel být pořádný zázrak, abych nedávala dva měsíce masku

arrow
profile_image
jájaa
od 17. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přesně jak píše Caroline11,záleží jak dlouhé máš vlasy,podle toho bych zvolila množství,ale nevim proč bys neměla používat 2 měsíce žádné kondicionery,tak dlouho to nevydrží..Jednou jsem to zkoušela a učinek mi vydržel asi tak 2 umytí..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené