arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Je mi 25 let, nemám zatím žádné vrásky, ani drobné mimické v okolí očí, nyní používám kosmetiku Juvena, řadu Prevent & Optimize, ale lektorka na kosmetickém kurzu mi řekla, že jsou pro mou pleť preventivní krémy zatím nevhodné, protože jsou již jako prevence proti vráskám a mou pleť zbytečně zatěžují, jsou prý na mou pleť vhodné až později, proto po jejich dopoužívání hodlám vyzkoušet jiné krémy, lehčí konzistence a hlavně hydratační, ne preventivní, proto se Vás chci zeptat, jestli máte zkušenosti s těmito krémy, které mne zatím zaujaly, od značky Guerlain řada Super-Aqua a od značky Biotherm řada Aquasource. Můžete nějak porovnat? Děkuji.

To má pravdu, že pleť zbytečně zatěžují. Jinak ti závidím, mně je tolik co tobě a už vrásky kolem očí mám S Guerlain zkušenost nemám, ale s Aquasource mám zkušenost nejlepší, používám denní krém už dva roky a už ho nikdy nechci vyměnit. Příjemně hydratuje, myslím že je pleť po něm jakoby vyživená, fakt super. Jsem přesvědčená, že v našem věku to jako péče o pleť stačí. Teď už nakupuju i na ty vrásky, všechno od Biothermu.

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Miss Dior: děkuji za tvůj příspěvek, u řady Aquasource mě zaujal 24hodinový hloubkově hydratační gel pro normální až smíšenou pleť Aquasource (24h Deep Hydration Replenishing Gel) i 24hodinový hydratační krém Aquasource Skin Perfection (24h Moisturizer High-Definition Perfecting Care), zkoušela jsi oba? Potom se mi také líbí Osvěžující gel na oči Aquasource Eye Perfection (360˚ Hydra-Massager For Eyes) zkoušela jsi? Já mám ráda všechno od jedné řady a péči o okolí se věnuji už asi od 20 let a tento gelík na oči mě taky zaujal, nanášení musí být příjemné.

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jj asi bych si také koupila spíše ten krém než gel, ale ještě si poprosím o vzorečky a vyzkouším

Já nevím jestli to tenkrát byla jen nějaká blbá náhoda a jaký byly okolnosti, který jsem nevzala v úvahu, ale měla jsem vzoreček toho zelenýho z Aquasource a jakoby mi z toho červenala pleť, prostě podrážděná či co... Tak jsem na Biotherm úplně zanevřela, ale v dalším časopise jsem pak našla vzorek toho modrýho a ten je prostě super, tak nevím čím to tehdy bylo, nebo jestli je prostě fakt složením tolik jinej...

arrow
profile_image
Renata122
od 30. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

možná je i na citlivější pleť ten krémový, podívám se na jejich složení až budu někde v parfumerii, zas ten gelový by mohl být fajn na léto, já jsem neměla nikdy problémy s nějakými reakcemi na přípravky, tak uvidím

arrow
profile_image
marketahr
od 17. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Renata122:

No já myslím, že chtěla být lektorka hlavně důležitá--- řada Juvena, kterou uvádíš je pro pleť 25+ úplně v pohodě a jestli máš po ní dobrou pleť, a to tak že nemáš ani mimické vrásky, tak ji si ji klidně ponech..

V 25 letech je zcela určitě zbytečné používat třeba silná omlazující sera nebo krémy, doporučené, třeba pro věk 50let, to jistě ( a že je spousta hodně mladých holek používá - nevím proč)

Tebe se to ale netýká, rozdíl u preventivního ( jen preventiního) a hydratačního krému není nijak omračující a většinou jsou na podobné bázi..( prostě hydratují a chrání před prvními vráskami)

Tvá řada od Juveny Prevent & Optimize se většinou doporučuje ženám +/- okolo 30let, ( a je preventivní a hydratační zároveň) takže to je OK..

arrow
profile_image
Zuzanazal mojeid
od 27. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Renata122: u řady Aquasource mě zaujal 24hodinový hloubkově hydratační gel pro normální až smíšenou pleť Aquasource (24h Deep Hydration Replenishing Gel) i 24hodinový hydratační krém Aquasource Skin Perfection (24h Moisturizer High-Definition Perfecting Care), zkoušela jsi oba?

Ahoj, já jo a za mě rozhodně ten klasický zelený. Měla jsem ten gelový už několik balení a je moc fajn.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené