arrow
profile_image
kllarra
od 11. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, chtěla jsem se zeptat na Vaše zkušenosti s gymnáziem Amazon v Praze. Vybírám si školu a tohle gymnázium vypadá moc dobře, ale odradilo mě to, že jsem někde četla, že má škola velké problémy: špatná domluva, náboženství. Prosím podělte se semnou někdo.

arrow
profile_image
Jirka D.
od 6. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Co jsem četl už téměř dva roky staré diskuse, zdálo se mi, že nějaká podivná skupinka se jen snaží různými náznaky a nepodloženými tvrzeními pošpinit konkurenci. Nevěřil bych ani řečem o náboženství, ani o špatné domluvě. Škola se zjevně zbavila několika nepřizpůsobivých studentů, což slouží soukromému gymnáziu spíše ke cti a ukazuje, že peníze od studentů tam rozhodně nejsou na prvním místě. Osobní návštěva toho určitě ukáže mnohem více.

arrow
Neprodává v Bazaru

Nedoporučuji !! Nejhorší soukromá škola v Praze ( dcera tam chodila 2 roky). Vedení arogantní, učitelé se tam mění jako na běžícím pásu. Kvalita výuky a vůbec didaktického přístupu katastrofální. Ředitelka arogantní a jediné co je zajímá je zaplacení školního. Dlouhá léta jsem žila v USA, ale tahle ta škola nemá ani páru o tom jak se studenty pracovat. Jak jich formovat aby byly sebevědomí a připravení pro život. Jsou tam nesmyslné pravidla, zákaz farbení vlasů, zákaz odlišností. Školu vlastní scientologická církev. Utíkejte co nejdále !!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené