arrow
profile_image
Lexi1
od 29. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj,
studuju/pracuju v Praze a domů se dostávám jen jednou za čas o víkendech. Proto mě už unavuje jednou za 3 měsíce řešit stále ten samý problém, jak si vyzvednou prášky, jít na prohlídku atd. Nevíte, jestli je možné se přihlásit ke gynekoložce v Praze i když zde nemám trvalé bydliště? Popř. koho byste doporučili. Díky moc.

arrow
profile_image
erenza2
od 27. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jasně že můžeš. Najdi si někoho, kdo registruje nové pacientky a zavolej si tam. Měli by Tě v pohodě přijmout, stejně většina z nich jsou soukromníci, tak je jim jedno, odkud jsi. Já to tak měla taky, než jsem změnila trvalé bydliště....

Taky chodím mimo své trvalé bydliště a žádný problém

Já chodím do soukromé ordinace a nemohu si ji vynachválit. Je to na Praze 4, Budějovická, gynekologická ordinace Natalína. Za rok dám 1.000,- Kč a mám veškerý komfort. Receptík mi zasílají poštou.

arrow
profile_image
Lexi1
od 29. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

jé tak to jste mě potěšili. je potřeba si u dosavadního doktora vyzvednout kartu a tak? Asi trochu hloupý dotaz, ale jak teď projíždím internet - jak poznám, v jaké ordinaci budu hradit pouze regulační poplatek a zbytek hradí pojišťovna? Líbí se mi třeba (jak napsala klaruskaska) gyn. ordinace Natalína . Ale předpokládám, že tam asi vyšetření hradím celé, že?

Reaguji na Lexi1:

Ne, tam dáš opravdu na rok 1.000,- Kč a to je celé. Zrovna nedávno jsem tam byla na prevenci a nakonec se ukázalo, že je problém a kvůli lékárně byl ještě větší problém, tak jsem tam musela několikrát a všechno bylo už zadarmo. Chodím tam už několik let a jsem opravdu moc, moc spokojená a to jsem na takovéhle věci diblík Já už si ani nepamatuji, zda mi kartu zakládali novou, myslím, že ano. Ale každopádně to zařídí ta nová doktorka, vyžádá si dokumentaci a oni jí jí pošlou poštou. Ale myslím, že pokud jsi neměla něco závažného, tak starou nepotřebuješ.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Taky musím jen a jen doporučit gynekoligii Natalína na Budějovické.

arrow
profile_image
Chilly
od 12. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Teda holky!!Ja od ledna bydlím jednu minutu od ordinace Natalína a ani o tom nevim?Díky za tip !Moc jste mě potěšily!Zvlášt zaslání receptu postou je vychytávka..

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené