arrow
profile_image
Lenynek mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Dámy, potřebuji poradit. Má stávající gynekoložka už nějakou dobu neordinuje, navíc se platí téměř za to, že vstoupíte do budovy, zkrátka vede mě to k tomu, že si hledám novou ženskou lékařku. I vzhledem k tomu, že to mám blíže, jsem si našla na internetu paní doktorku Fouskovou a táži se, zda k ní některá chodíte a jste spokojená. Děkuji

arrow
profile_image
Michaela18
od 2. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chodila jsem k ní a byla jsem velmi nespokojená, za sebe nedoporučuju. Negativní zkušenost má i jedna moje známá. Za sebe můžu doporučit Gynet: http://gynet.cz/index.php chodila jsem k doktorovi Langerovi dokud jsem bydlela v Ostravě a byla jsem spokojená. Neplatila jsem žádné registrační poplatky, jen za jednorázová zrdcadla.

Taky jsem u Gynordu, a vzhledem k tomu, že je mi celkem jedno ke komu chodím (je to moje první "gynda", šla jsem tehdy na doporučení a jsem dlouhodobě spokojená, jediné srovnání mám pak tady v Praze, kdy po vyšetření jsem měla příšerné bolesti a doktorka jednala jak když kuchá prase), všichni co se tam točí jsou fajn. Fousková mi pak myslím zaváděla tělísko, a byla hodná (jsem hroznej cíťa).

arrow
profile_image
Lenynek mojeid
od 10. 8. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Děkuji za oba příspěvky.

arrow
profile_image
slimatko
od 5. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Michaela18: jsem

Langera teda nedoporučuji, chodila jsem k němu v těhotenství a doteď si to vyčítám, že jsem po první prohlídce nešla k někomu jinému, úplně mi podlomil už tak špatnou psychiku místo aby mě podržel, je to neskutečný de**l který si myslí jak není vtipný. Nesu si kvůli němu z celého těhotenství pěkné trauma, no moje chyba.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené